Opinie

  1. Jurand_22 ★★★★★

    Jeżeli chodzi o zaświadczenie o niekaralności, to udajemy sie do bydunku sądu, pod adresem Nowy Rynek 10 !! Żeby nie pomylić z nr.12 Bylismy o godz 11.30 Wchodzimy, ochrona sprawdza, tłumaczą gdzie co i jak, wypełniamy formularz, płacimy 30 zł. Od wejścia do wyjścia max 30 min. Zaświadczenie podbite odrazu. Poprzednimi opiniami raczej sie nie sugerujcie pewnie zmieniła sie organizacja.

  2. Magdalena Kowalewska ★★★★★

    Zalatwialam dzis oswiadczenie o niekaralnosci. Weszlam, przywitala mnie mila Pani ochroniarz, zaraz dostalam numerek z wizyta za minute czy dwie. Zero jakichkolwiek problemow.

  3. Anna Tojza ★☆☆☆☆

    Wprost wybitnie nisko oceniam osobę tegoże wręcz wybitnie pazernego również wręcz wyjątkowo wybitnie nieuczciwego ponadto wręcz dewiacyjnego mężczyzny z nazwiskiem Klimarczyk równocześnie imieniem Maciej dodam także zarazem autora dwóch bestialskich zarazem wprost wybitnie gorszących także tendencyjnych thrillerów psychiatrycznych z tytułem co następuje Śpiewaczka również z tytułem co następuje Prokuratorka

  1. Pizza Dude ★☆☆☆☆

    Zdobycie zaświadczenia o niekaralności to jakieś nieporozumienie. Musisz być przed otwarciem sądu jakieś 2-3 h wcześniej czyli o 5/6 rano bo inaczej nie dostaniesz numerka. Jak już dostaniesz ten numerek to i tak musisz czekać. Ile? No to już zależy od Twojego szczęścia. Możesz czekać 30 minut a możesz czekać 5 godzin. Czyli możesz dostać numerek o 7 rano a i tak wejść po zaświadczenie dopiero o 13 (albo i gorzej). Ja nie wiem czy to na prawdę tak ciężko zrobić standarowe godziny otwarcia typu 8-16 i każdy przychodzi kiedy mu pasuje? W żadnej instytucji państwowej się z czymś takim spotkałem i mam nadzieję, że to zmieni.

  2. Laura Kaczmarek ★★★★☆

    Od godziny 7:30 wydawane są bileciki dla petentów, którzy danego dnia planują sprawę w sądzie. Trzeba być wcześniej aby otrzymać bilecik na ranną godzinę. Dla przykładu ja byłam o 6:25 i byłam trzecia w kolejce, miałam wyznaczoną godzinę 8:21. Od razu po otrzymaniu bileciku całą ekipą oczekujących poszliśmy do sąsiedniego budynku uiścić opłatę sądową.Poza tym pracownicy pomocni, mili, nie utrudniają.

  3. Aziz KUCUK ★☆☆☆☆

    Czy to była sprawiedliwość? Szanowni Państwo, Piszę do Was z serca pełnego bólu i niesprawiedliwości, z nadzieją, że moja historia poruszy Wasze sumienia i zmotywuje do działania na rzecz prawdy i sprawiedliwości. Byłem nauczycielem w Polsce. Jako cudzoziemiec znalazłem w Waszym kraju dom, zdobyłem wykształcenie, a także budowałem swoją karierę z pasją i oddaniem. Byłem cenionym nauczycielem, utrzymującym świetne relacje z uczniami, rodzicami oraz współpracownikami. Moim marzeniem było wspierać rozwój młodzieży i przekazywać wiedzę. Niestety, administracja szkoły, w której pracowałem, popełniła poważne błędy w dokumentach potrzebnych do przedłużenia mojego pozwolenia na pobyt. W wyniku tych błędów zostałem natychmiast deportowany z Polski. Straciłem wszystko, co zbudowałem przez lata – moje życie, pracę, a także oszczędności w wysokości 125 000 PLN. Z determinacją walczyłem o sprawiedliwość, zaskarżając szkołę do sądu. Proces trwał dwa lata, kosztował mnie wiele pieniędzy i nerwy. Niestety, sąd zdecydował, że nie należy mi się żadna rekompensata za poniesione straty. Dziś mieszkam i pracuję w Stanach Zjednoczonych jako nauczyciela, ale ból niesprawiedliwości, której doświadczyłem, wciąż mnie prześladuje. W załączeniu znajdują się akta sądowe. Musiałem ukryć ważne i osobiste informacje w celu zachowania prywatności. Piszę do Was, Polaków, z prośbą o ocenę, czy takie traktowanie jest sprawiedliwe? Czy możemy pozwolić, by niewinny człowiek został pozbawiony wszystkiego z powodu błędów biurokracji? Poszukuję prawnika z poczuciem sprawiedliwości, który pomoże mi w dalszej walce o moje prawa i zadośćuczynienie za doznane krzywdy. Proszę o kontakt każdego, kto wierzy w sprawiedliwość i chce mi pomóc w tej trudnej drodze.

  1. Karolina Marusińska-Bilbin ★★★★★

    Główne Wejście - należy zgłosić się do strażnika, który zaprasza do pomieszczeń sądu. Bardzo dobrze zorganizowane. Nie pomylić z innym wejściem przy pl. Rynek 12 do X Wydziału Kancelaria KMB Legal Wygrywamy z bankami wolność finansową Frankowiczów i Eurowiczów!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Sąd Okręgowy?

Sąd Okręgowy znajduje się przy Wały Jagiellońskie 2, 85-131 Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Sąd Okręgowy?

Można skontaktować się z Sąd Okręgowy pod numerem +48 523 253 100

Jak można dotrzeć do Sąd Okręgowy?

Do Sąd Okręgowy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements