Opinie

  1. Mikołaj Tomaszewski ★☆☆☆☆

    Byłem w KFC o 21:40 z zamiarem zamówienia jedzenia, ale usłyszałem, że nie dostanę zamówienia, bo… nie ma kurczaka. Trudno mi to zrozumieć, szczególnie w lokalu, którego cała oferta opiera się właśnie na kurczaku. Najbardziej rozczarowało mnie jednak podejście obsługi. Sprawiali wrażenie, jakby nie zależało im na obsłużeniu klientów ani na znalezieniu jakiegokolwiek rozwiązania. Cała sytuacja wyglądała tak, jakby po prostu chciano szybciej zakończyć zmianę, zamiast normalnie pracować do końca godzin otwarcia. Zdecydowanie nie polecam wizyty o późniejszych godzinach – profesjonalizmu i zaangażowania niestety tutaj zabrakło

  2. Maciej W ★☆☆☆☆

    Dzień dobry, chciałbym zgłosić zastrzeżenia i uwagę dotyczące zamówienia z dnia 16.11.2025. Otrzymane jedzenie było bardzo słabej jakości – zamiast kurczaka dostałem praktycznie samą, mocno wypieczoną panierkę. Produkt wyglądał tak, jakby w ogóle nie zawierał mięsa. Niestety nie dało się tego normalnie zjeść. Proszę o poprawę jakości podawanych produktów.

  3. Amelia Delas ★☆☆☆☆

    Dostałam surowe mięso z pomarańczowymi plamami w itwiscie. Z góry przepraszam za zdjęcie.

  1. M M ★☆☆☆☆

    Na co dzień nie jestem osobą, która wystawia oceny na Google, ale w tym przypadku czuję, że sama ocena nie jest wystarczająca. Dlatego postanowiłem szerzej opisać moje doświadczenia z punktem KFC Inowrocław Kaufland. Na wstępie zaznaczę, że nie jest to opinia wysnuta tylko na podstawie jednorazowej wizyty lecz, myślę, że śmiało mogę powiedzieć, dziesiątek wizyt. Dodam też, że korzystam z opcji drive-trhu. Moim pierwszym zarzutem w kierunku tej konkretnej placówki jest niespotykanie długi czas oczekiwania na otrzymanie zamówienia. Nie mówię tu o sytuacji, gdzie w kolejce stoi pięć samochodów, ale w momencie, gdy jestem aktualnie jedynym klientem w kolejce to nie rozumiem dlaczego kompletowanie jednego zamówienia tyle trwa. Kolejnym zarzutem jest to, że na tę ilość wizyt mógłbym na palcach jednej ręki zliczyć ile razy do zamówionych B-smartów dostałem ketchup i chusteczki. Te rzeczy da się jeszcze jakoś przeżyć, choć przyznać należy, że jest to uciążliwe. Jednak kolejny powód uważam za coś niedopuszczalnego. Rozmiar wydawanych stripsów w tej placówce to jakiś nieśmieszny żart. Niezależnie czy jest to strips sam w sobie, czy w cheeseburgerze, czy w Longerze. Swoim rozmiarem bliżej mu do bitesa. Pewnie gdybym korzystał tylko z usług tej jednej placówki mógłbym uznać to za normę, ale jadłem w wielu innych placówkach KFC i nie zdarzyło się, żebym nie dostał ketchupu lub chusteczek albo, żeby mój B-smart wyglądał jak frytki z dwoma bitesami. Żeby nie być gołosłownym dołączam przykładowe zdjęcie stripsa z jednego z moich zamówień. Jednak czarę goryczy przelał fakt jawnego oszustwa pracowników tej placówki. Ostatnimi czasy zauważyłem, że podczas składania zamówień byłem oszukiwany na frytkach w B-smartach. Jeśli przy zamawianiu osoba pracująca zapytała o rozmiar frytek, odpowiadałem, że zwykłe – naliczone były duże, jeśli przy zamawianiu nikt nie zapytał o rozmiar frytek – naliczone były duże. Wreszcie, żeby się upewnić, że nie jest to tylko moje wyobrażenie przy składaniu kolejnego zamówienia, gdy nie zostałem zapytany o rozmiar frytek dodałem sam z siebie, że poproszę o normalne. Jak się można domyślić również to zostało zignorowane i naliczone zostały duże frytki. Z uwagi na fakt, że jak już wspomniałem dość regularnie odwiedzam sieć KFC i zamawiam głównie B-smarty, znam ich bieżące ceny i byłem w stanie od razu wyłapać, że Pani zawołała ode mnie kwotę za B-smarty z powiększonymi frytkami. Zwróciłem Pani uwagę, że przecież prosiłem o zwykłe frytki. Pani zdawała się w ogóle nie przejmować całą sytuacją i opatrzyć ją jeszcze komentarzem, że „przecież to nie jest taka duża różnica”. Ja doskonale zdaję sobie sprawę, że w tym przypadku 2 złote to nie jest dużo, ale nie o same pieniądze się tu rozchodzi. Po pierwsze 2 złote więcej zapłaciłbym już po raz kolejny. Ile innych osób zostało w ten sposób naciągniętych, które nie są świadome bieżących cen danych produktów? Po drugie jeśli już się popełniło błąd w swojej pracy to przynajmniej wypadałoby przeprosić, a nie komentować, żeby jakoś znaleźć wymówkę dla swojego zachowania (kiepską w dodatku). Pani jeszcze nie wydała mi zamówienia, ale stwierdziła, że już nie będzie wymieniać frytek, więc w efekcie zapłaciłem jak za zwykłe B-smarty, ale dostałem powiększone frytki. Nie byłoby nic dziwnego we wszystkim, co opisałem, gdyby nie to, że nie są to sytuacje jednorazowe, a notorycznie powtarzające się. Słowem podsumowania, uważam, że ta placówka jest tragiczna. Może to tylko moja słona łza w słodkim oceanie zachwytu tą placówką, która działa tylko na fali marki KFC, ale czuję, że w pewnym momencie należy się odezwać. Swoim działaniem tylko niszczy wizerunek marki jaką jest KFC. Gdyby moją pierwszą w życiu wizytę odbył w placówce KFC Inowrocław Kaufland prawdopodobnie nie wszedłbym tam nigdy więcej. Chciałbym, żeby ktoś z osób nadzorujących działanie placówek dogłębnie przeanalizował temat i zrobił z tym porządek dla dobra klientów i firmy. Choć pewnie taka jedna opinia to tylko marzenie ściętej głowy. ---Rozczarowany i zdegustowany ex-klient placówki KFC Inowrocław Kafuland--

  2. maTix1293 ★☆☆☆☆

    Porażka, jedzenie nie smaczne, czas oczekiwania karygodny ponad 40 minut na jednego burgera i kawe !!! Wstyd

  3. Kacper Przywieczerski ★☆☆☆☆

    W zamówionym Twisterze został znaleziony robak, w Qurrito zimne, na wpół surowe mięso. Niestety nie pierwszy raz kiedy mięso było surowe.

  1. Mikołaj Sikorski ★☆☆☆☆

    Jedzenie zimne, ser w cheesburgerze nie roztopiony, czekanie za 4 małymi kanapkami 30 min. Nie wspomne że kanapki nie były nawet dobrze zapakowane jakby w połowie ktoś przestał zawijać i tak wrzucił do torby.

  2. Igor ★☆☆☆☆

    Czy to jest normalna kanapka? KFC to jakaś kpina i to nie pierwszy raz, wszystko byle jak kanapki jakby ktoś ślepy je robił, i to z wszystkimi produktami. To jest jakiś dramat…. Weźcie się w końcu w garść bo od dłuższego czasu idziecie coraz słabiej

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres KFC Inowrocław Kaufland?

KFC Inowrocław Kaufland znajduje się przy Poznańska 100a, 88-100 Inowrocław, Kujawsko-pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do KFC Inowrocław Kaufland?

Można skontaktować się z KFC Inowrocław Kaufland pod numerem +48 225 363 636

Jak można dotrzeć do KFC Inowrocław Kaufland?

Do KFC Inowrocław Kaufland można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements