Opinie

  1. Piotr Pod ★★★★☆

    Na parkingu tłok, ale przy kasach idzie sprawnie . Toalety czyste ale przy stolikach na dworze to już straszny bałagan. Ja wiem że to klienci tak bałaganią ale obsługa jest od utrzymania czystości. Wygląda na to że się nie wyrabiają a to z pewnością polityka firmy i nie zatrudniają wystarczająco dużo personelu.

  2. Anna Uszylow ★★★★☆

    Rewelacyjna lokalizacja , obsługa miła ceny w porządku - czystość łazienki i sali na wysokim poziomie .

  3. Zbigniew Holka ★★★★☆

    Stacja jak stacja, ale obsługa w sobotnie popołudnie, przy sporym natężeniu ruchu co najmniej niewystarczająca.

  1. Tomek Gwizdała ★★★★★

    Bardzo dobra lokalizacja z możliwością zjazdu i wjazdu na drogę ekspresową. Czysto i przestrzennie na sali sprzedaży i w toaletach. Osobne miejsca do tankowania samochodów ciężarowych i osobowych. Spory parking Widoczne banery i reklamy o tej stacji. Bo w tym miejscu jest też inna stacja paliw jak i restauracje. Ciekawostką jest mała siłownia na terenie obiektu. Pomysłowe. Warto zjechać i odpocząć. Polecam

  2. Aga ★★★★☆

    Orlen dość duży, sporo miejsca do siedzenia i zjedzenia posiłku. Czysto, ładne i czyste toalety. Orlen z kuchnią+ dania śniadaniowe i obiadowe. Zamówiliśmy dania śniadaniowe, kiełbasę z cebulką, pomidorami i kiełkami, frankfurterki ciepłe z jajkiem sadzonym, oraz jajecznicę z pomidorami, bułką. Dania smaczne, ładnie podane, porcje może nie super duże, ale na poranny głód wystarczyły. Niestety jedna gwiazdka mniej za słabą obsługę, Pani, która nas obsługiwała była bardzo zniecierpliwiona, nie chciało jej się udzielić informacji co podają na śniadanie, tylko odesłała nas do tego co wyświetla się na zdjęciach, ( że to serwują), więc oglądałam zdjęcia, co wydłużyło tylko złożenie zamówienia. Pani była wyraźnie zniecierpliwiona i dała nam to wyraźnie odczuć. Poczułam się przez to bardzo nieswojo i niemile widziana, a przypominam, że była godzina poranna. Szkoda, że podejście do klienta było w tym przypadku tak słabe.

  3. Paweł GARGULEC ★★★★★

    Bardzo czysta stacja paliw. Bardzo pomocny i uprzejmy pan płacowy. Dobre jedzenie, przygotowywane ma bieżąco. Kotlety i inne mięsa nie wysychają w witrynie. Stacja ładowania pojazdów elektrycznych z dwoma miejscami. Toaleta czysta. Tace z brudnymi naczyniami uprzątane na bieżąco.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Stacja Paliw ORLEN?

Stacja Paliw ORLEN znajduje się przy Wojska Polskiego 211, 86-100 Świecie, Kujawsko-pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Stacja Paliw ORLEN?

Można skontaktować się z Stacja Paliw ORLEN pod numerem +48 242 564 472

Jak można dotrzeć do Stacja Paliw ORLEN?

Do Stacja Paliw ORLEN można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements