Opinie

  1. Janusz ★☆☆☆☆

    Bardzo duże ceny. Obsługa intuicyjna. Te same produkty kupimy na stronach Allegro. Ten sam producent, ten sam materiał, ta sama gramatura. Patrzyłem np. na płaszcz. W tym sklepie 599 zł Na allegro ten sam identyczny 299 zł. A będąc na giełdzie kupiłem identyczny. Jak w tym sklepie i na Allegro za 249 zł. Dałem się namówić, na kupno garnituru. Tu kupiłem za 620 zł bez kamizelki. NIE MA TU ZWROTU. (Co jest niezgodne z prawami konsumenta) Na giełdzie lepszy materiał i z kamizelką 550 zł przy negocjacji 520 zł. Tak tez jest z sukienkami, bluzkami, koszulami. I tu dochodzi koszt dojazdu jeszcze. Bardzo nie polecam.

  2. Maciej MIAŻDŻYK ★★★★★

    Robienie zakupów w Bonus MG....to nawet dla faceta czysta przyjemność.... Jesteśmy pierwszy raz....ale wrócimy... Ukłony dla całego sympatycznego i fachowego Personelu.... pozdrawiam serdecznie z wyrazami szacunku Maciej Miażdżyk

  3. Sebastian Klejbuk ★★★★★

    Świetny sklep! Kupiłem tutaj cały zestaw na galę fryzjerską – smoking i wszystkie dodatki. Obsługa na najwyższym poziomie, Pani dosłownie „na oko” dopasowała wszystko idealnie, i to w bardzo miłej, spokojnej atmosferze. Mam ponad 2 metry wzrostu, więc zwykle trudno mi znaleźć coś odpowiedniego, a tutaj nie było żadnego problemu. Profesjonalizm, świetne doradztwo i duży wybór. Zdecydowanie polecam!

  1. Swistak1715 ★★★★★

    Bardzo dobry sklep z garniturami, są aż trzy poziomy, nigdy w życiu nie widziałem tak dużego i wysokiego asortymentu ubrań, obsługa też bardzo miła, na pewno wrócę po więcej.. Ocena 10/10

  2. DjAndy4 ★★★★★

    Jak dla mnie najlepsza opcja w okolicy. Jest wszystko czego potrzeba ogromny wybór a obsługa przemiła i uprzejma. Na szczególną pochwałe zasługuje Pani Amelia na którą trafiliśmy po raz drugi i się nie zawiedliśmy, wie co robi jest spokojna miła i opanowana dodatkowo super doradzi i pomoże. Sprawia, że chce sie wracać. Ceny też są w porządku. Będziemy polecać. Dla mnie nie ma lepszego sklepu z garniturami! Polecam Serdecznie Wszystkim.

  3. Darek Darek ★★★★★

    Bardzo duży wybór garniturów, koszul, kamizelek, spodni, butów, paskow, spinek, krawatów z różnej półki cenowej. Na pewno warto przyjechać. Będę wracał.

  1. Mades Mugiwara ★★★★★

    Bardzo duży wybór garniturów. Bardzo miłe Panie z obsługi, pomagające w wyborze oraz w dopasowaniu dosłownie wszystkiego. Pomimo drobnych trudności związanych z komunikacją przy kasie oraz sposobem przekazywania informacji, uważam zakup za satysfakcjonujący.

  2. Angelina K ★★★★★

    Polecam z całego ❤️ bardzo fajny duży sklep z garniturami, sukienkami, butami. zadowoli klienta nawet bardzo wymagającego. Duży wybór garniturów, sukienek w różnych kolorach :-) obsługa bardzo miła i pomocna :-) właściciel bardzo sympatyczny:-) mimo odległości warto pojechać i zobaczyć. Jeśli mamy na uwadze kupno garnituru lub sukienki to klient z pustymi rękami raczej z tamtąd nie wyjdzie :-)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bonus MG?

Bonus MG znajduje się przy Parkowa 1, 83-220 Skórcz, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bonus MG?

Można skontaktować się z Bonus MG pod numerem +48 883 060 160

Jak można dotrzeć do Bonus MG?

Do Bonus MG można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements