Najlepsza myjnia bezdotykowa w Bydgoszczy, korzystam regularnie. Świetna chemia, naprawdę można dobrze umyć auto. Pozdrawiam również Pana który odzyskał przedmiot dla mnie przedmiot wciągnięty podczas odkurzania auta na myjni. Dziękuję. Polecam.
Opinie
-
DRIVER KETA ★★★★★
-
Piotr Gurtowski ★☆☆☆☆
Spotkałem się drugi drugi raz z taką praktyką na myjni bezdotykowej. Ciśnienie podczas spłukiwania działa na 20% siły efekt jest tego taki że spłukuje za 10 zł i dalej nie możesz auta dokładnie spłukać. Proszę nie pisać jakie to stanowisko bo wszystkie działają tak samo!
-
Marek “Marco” Markowski ★★☆☆☆
Najlepsza myjnia w okolicy do czasu ... Kiedys, jeszcze w ubiegłym roku można było umyć samochód bezdotykowo bez użycia szczotki (co dla mnie bardzo ważne), auto było idealnie domyte , nie pozostawał jasny nalot na lakierze, przyjemny intensywny zapach detergentów, aż pachniało wewnątrz samochodu. Aktualnie , w ciągu ostatniego miesiąca byłem trzykrotnie, śmiało stwierdzam że nie jest to samo co kiedyś, auto niedomyte , nalot na lakierze, zacieki po wosku. Kiedyś wosk pachniał mistrzosko. Aaa szkoda, bo konkurencyjne myjnie nie mają takiego ciśnienia. Na plus czystość, mega szacun, kosze opróżnione, dobre ssanie na odkurzaczu . Pozdrawiam
-
Kam W ★★★★★
Myjnia ręczna bezdotykowa, z której korzystam regularnie, to miejsce godne polecenia. Samochód po myciu wygląda świetnie – lakier lśni, felgi czyste, a szyby bez smug. Do dyspozycji jest wiele dodatkowych usług: ozonowanie wnętrza, płyn do spryskiwaczy, odkurzacz, urządzenie piorące, a nawet stanowisko do mycia psów. Na miejscu znajduje się też automat z kawą, co uprzyjemnia wizytę. Choć czasem zdarzy się drobna usterka, to ogólnie wszystko działa sprawnie. Jedyny minus to zużyte szczotki, które mogłyby być wymieniane częściej – wpływa to nieco na komfort korzystania z niektórych urządzeń i raz od szczotek porysowalem sobie lakier. Mimo to myjnia spełnia swoje zadanie. Cenię sobie to miejsce za wygodę, kompleksowość usług i dobre efekty czyszczenia. Jeżdżę tu regularnie i z czystym sumieniem polecam innym kierowcom.
-
lvlaras Łobo ★★★★★
Obecnie nie mieszkam w Bydgoszczy, ale za każdym razem gdy odwiedzam rodzinę to korzystam z tej myjni i za każdym razem jestem mega zadowolony. I szczerze to chyba nie znalazłem nigdy w północnej Polsce lepszej myjni w całościowym ujęciu. Przedewszystkim na jednym stanowisku jest zwykła dysza, aktywna piana (gęsta i lecąca od razu) i szczotka do silnych zabrudzeń z naprawde dużym przepływem płuczącej ją wody. Na innych myjniach nadal często są osobne stanowiska z pianą i osobne ze szczotą, a z tej woda nierzadko ledwo plumka przez co zbiera się w niej syf. Środki za każdym razem intensywne (w sensie dobrze myją/konserwują chociaż często bez sztucznie podbijanegi zapachu - stąd może niektórzy marudzą, że słabe) i bez długiego okresu w którym sama woda leci (jak to na większości stacji). Jest tutaj też odkurzacz parowy (trochę zniszczony), dystrybutor płynu do spryskiwaczy (zimowy fajny nie walący alkoholem), czy nawet ręczna "myjnia" dla psów. Cenę każdy może sobie ocenić - ja wieczorem za 20zł byłem wstanie umyć 7 osobowego i mega brudnego vana który kilka dni jeździł w deszczowe dni także po gruntowych drogach (pochlapany błotem z kałuż) i następnie brudny zrobił trasę 300km (komplet piana, szczota, wosk i woda demineralizowana, ale możliwe że wieczorem jest niższa cena). P.S. Była to jedna z pierwszych myjni gdzie można było wygodnie płacić kartą. P.S. 2 Nie jestem żadnym detailerem czy fanatykiem super wyglądu aut, a zwykłym codziennym użytkownikiem który potrafi mocno pobrudzić auto.
-
Matthew :-] ★☆☆☆☆
Byłem stałym klientem tej myjni przez wiele lat, ale niestety poziom usług spada z miesiąca na miesiąc. Jeszcze jakiś czas temu byłem zadowolony, ale teraz to już przestało mieć sens. Ciśnienie w lancach jest tak słabe, że za 25 zł można co najwyżej opłukać auto z kurzu – o dokładnym umyciu nie ma mowy. Piana leci jak woda, szczotki zużyte na maxa. Do tego same lance są powyginane, szczotki również – od dawna proszą się o wymianę, ale najwyraźniej nikomu to nie przeszkadza. Czas pracy krótszy niż kiedyś, a ceny wciąż rosną. Za tę kwotę oczekuję chociaż minimalnego efektu – niestety tutaj go nie ma. Mam wrażenie, że właścicielom już po prostu nie zależy na jakości, tylko na zarobku. Szkoda, bo kiedyś była to porządna myjnia, do której z chęcią wracałem. Dziś czuję się po prostu naciągnięty. Uprzedzając odpowiedź w stylu „w przypadku awarii jest podany numer telefonu” – stan lanc, szczotek i całej myjni widać już gołym okiem, więc telefon w tej sytuacji jest zbędny.
-
Adrian “MixTropper” Danielek ★★☆☆☆
Niestety ale myjnia obecnie jest jedną z gorszych w Bydgoszczy. Kiedyś można było umyć ładnie auto a teraz na aucie zostają białe ślady i smugi nieważne ile się spłucze i o której się myje, czy w dzień czy w nocy. Pogorszyło się to strasznie w ciągu ostatnich kilku miesięcy tak jakby woda była coraz gorszej jakości. Widać, że zaczęło się oszczędzanie po skróceniu impulsów i zmniejszeniu ciśnienia.
-
Marcin Reszka ★☆☆☆☆
Jedna z najgorszych myjni na jakiej byłem. Aktywna piana? Rozwodnione siuśki, ciśnienie mycia? Zerowe. Na programie nabłyszczanie leci twarda woda. Wydane 20zl, efekt? Z tej „myjni” trzeba jechać na prawdziwą myjnię i umyć samochód. Omijać szerokim łukiem.
-
GYM LIB14 ★☆☆☆☆
Najgorsza myjnia w Fordonie!!! Zero ciśnienia!!! Jak coś nie działa prawidłowo to się zamyka i naprawia, a nie naciąga klientów! Zmywa tylko kurz. PORAŻKA!
-
Mateusz Cykowiak ★★★★★
Super czyściutkie auto, od razu szybciej jedzie ;) Klucz lojalnościowy, to był mój strzał w 10! Skorzystam nie raz, bardzo dobra jakość piany. Nigdy ta myjnia mnie nie zawiodła POLECAM
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Myjnia Wyszogród?
Myjnia Wyszogród znajduje się przy Magazynowa 1, Fordon, 85-790 Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Myjnia Wyszogród?
Można skontaktować się z Myjnia Wyszogród pod numerem +48 696 747 514
Jak można dotrzeć do Myjnia Wyszogród?
Do Myjnia Wyszogród można dotrzeć, korzystając z poniższego linku