Opinie

  1. Dariusz Olechowski ★★★★★

    Autko jeździ całkiem dobrze cena rewelacyjna 5.60 a orlen 6.15 duża różnica przy 65 litrach paliwa Paliwo z tej samej rafinerii dobra polityka Auchan Większość ludzi robi zakupy w sklepie a przy okazji tankuje samochód ta cena zachęca aby przyjechać tankować a oczy okazji robi się zakupy w jednym miejscu wszystko

  2. Kacper Rojewski ★★★★★

    Tankowałem dziś benzynę 95, cena bardzo korzystna. Na plus zdecydowany tankometry umożliwiające samoobsługowe tankowanie. Polecam każdemu!

  3. Basia Andrzejewska ★★★★★

    Wg mnie najlepsza stacja benzynowa. Po co więcej na stacji jak mieć tylko paliwo. Tankuje i jadę. A nie jakieś kawy czy ciastka, reklamy. A jeszcze TANIO to tym w ogóle. Super.

  1. D S ★★★★★

    Świetna stacja z wysokiej jakości paliwem i zazwyczaj najniższymi cenami w całej Bydgoszczy. Od kilku miesięcy pojawiła się możliwość tankowania całodobowo w automatach, gdzie płatność jest możliwa zarówno kartą jak i gotówką. Zazwyczaj nie ma kolejek. Polecam

  2. Izabela Matczak ★★☆☆☆

    Ceny faktycznie świetne, obsługa miła, ale jakość paliwa to porażka. Dwukrotnie robiłam podejście z zatankowaniem pełnego baku i auto spalało prawie cały bak (62-65l z 70) w 750/780km jazdy na trasie, gdzie normalnie przejadę spokojnie 1000/1100 żeby spalić te 60l. Na długie trasy to ogromna różnica! Diesla nie polecam.

  3. Foka ★★★★★

    Świetna stacja paliw! Bardzo dobrze wyposażona, wszystko, czego potrzeba, jest pod ręką. Paliwo w wyjątkowo niskiej cenie, a mimo to bardzo dobrej jakości – auto chodzi bez zarzutu. Ruch był spory, ale obsługa działała sprawnie i wszystko poszło szybko i bez problemu. Kasy są dobrze rozplanowane, nie trzeba długo czekać. Zdecydowanie polecam – na pewno wrócę!

  1. Amelia Malik ★★★★★

    Polecam tanie paliwo 95. Możliwość samoobsługi.

  2. Tomasz ★★★★★

    Niskie ceny, a tankowanie idzie sprawnie bo autem trzeba odjechać żeby zapłacić.

  3. Rafal Mietkiewicz ★★★★★

    Bardzo dobre miejsce, jest bardzo dobrze oznakowane paliwo w dobrej cenie, obsługa bardzo miła, jeżeli jesteście w okolicy to nie zaszkodzi wam podjechać i zalać pod korek wasze autko. Pozdrawiam

  1. Agnieszka Szramka ★★★★☆

    Paliwo z reguły tańsze niż na innych stacjach. Przeważnie nie ma kolejek, jeżeli są to szybko się przesuwają ze względu na otwarcie kilku kas.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Stacja paliw Auchan Bydgoszcz?

Stacja paliw Auchan Bydgoszcz znajduje się przy Fordońska 307, Fordon, 85-766 Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska

Jak można dotrzeć do Stacja paliw Auchan Bydgoszcz?

Do Stacja paliw Auchan Bydgoszcz można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements