Opinie

  1. k3-of ★★★★★

    Bardzo dobre wypieki tylko kosztować i smakować.

  2. AlienAnt4p ★☆☆☆☆

    Stałem w kolejce, akurat obsługiwały tylko dwie panie Marta i Sławka. Pani Marta zasuwała równo, z kolei pani Sławka była bardzo zajęta prywatną rozmową z klientką. Stwierdziłem że pójdę do cukierni obok, stałem chwilę w kolejce, kupiłem tort i ciasto, poszedłem do kolejnej cukierni kupiłem bułki, ciasto i kilka świeczek na urodziny syna. Wracając do auta zobaczyłem panią Sławkę wciąż rozmawiającą z tą samą klientką i sporą kolejkę innych klientów.

  3. Weronika Ratajczak ★★★★☆

    Obsługa zazwyczaj miła lecz czasem zdążają im się gorsze dni. Lody pyszne i świeże oraz codziennie inne smaki. Wypieki dobre i w przystępnej cenie,a kawy smaczne.Miejsce ma swój urok i jest czysto. Polecam to miejsce oraz sama regularnie odwiedzam na lody ciasteczkowe.

  1. Magdalena Wyrwas ★★★★★

    Tu każdy łasuch znajdzie coś dla siebie począwszy od ciastek, ciast do tortów. Polecam także pyszne sorbety i lody

  2. Sylwia B. ★☆☆☆☆

    Kupiłam dzisiaj pączki z myślą, że będą świeże. Niestety... widocznie zostały po tłustym czwartku.... moim zdaniem powinna być zawarta taka informacja dla klienta, który ma prawo zadecydować czy chce zakupić świeży wyrób czy z dnia poprzedniego, poza tym powinna być również obniżona cena.....

  3. Piotr ★☆☆☆☆

    Poprosiłem cały chleb, ekspedientka sprzedała mi pół (co zobaczyłem dopiero później jak byłem już daleko od piekarni) za cenę całego tego chleba. Pani zyskała pół chleba dla siebie za darmo, ale opinia idzie dalej. Ogarniajcie swoich pracowników staropolska.

  1. Robert Nietrzeba ★☆☆☆☆

    Szefostwo ograniczyło wielkość gałki o połowę, podobno pracownicy za dużo nakładali i szefostwo nie zarabiało .W Polsce koszty pracy są smieszne i pracodawcy tylko skekają niech zapłacą tyle co w Norwegii Szwajcarii lub Szwecji to się obudzą.Już kupuje na przeciwko ciasta i paczki bo są o 20 procent tańsze.Teraz już niczego już tutaj nie tknę , brzydzę się chciwością właścicieli.Co do czystości to jest brudno nikt nie sprząta nikt nie zajmuje się salą pod ladami pełno okruchów wystarczy usiąść przy stole i dobrze poobserwować ,uważny zauważy ślepy nie dojrzy

  2. Dan M ★★★★★

    Jedna z moich ulubionych cukierni z pysznościami w postaci pieczywa, no i oczywiście ciast, tortów, ciasteczek i lodów. Przed wejściem jest parking, chociaż z miejscami bywa różnie, ale zawsze to spore ułatwienie. Wewnątrz sporo miejsca, ciasta są dobrze wyeksponowane i kuszą już od progu. Bardzo duży wybór pieczywa, naprawdę warto popróbować. Wyśmienite rogale z makiem, bagietki i przeróżne bułeczki. Można kupić kanapkę na wynos lub zjeść jakiś posiłek przy stoliczku delektując się kawą lub czekoladą. Miejsc jest sporo. Obsługa nieco chaotyczna, robiąca trochę zamieszania, ale miła, więc mam nadzieję że jeszcze się wspaniale zgra. Podsumowując: super że jest ta cukiernia.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Cukiernia Staropolska?

Cukiernia Staropolska znajduje się przy Tadeusza Boya-Żeleńskiego 18, 85-858 Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Cukiernia Staropolska?

Można skontaktować się z Cukiernia Staropolska pod numerem +48 523 232 800

Jak można dotrzeć do Cukiernia Staropolska?

Do Cukiernia Staropolska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements