Opinie

  1. daniel nowak ★☆☆☆☆

    Spytałem się rano czy są wojanki były i powidzialem żeby schowali jak przyjdę ze szkoły to kupię i jak wróciłem ze szkoły poszedłem do żabki a tam niema wojanków 1gwiazdka

  2. Aśka ★☆☆☆☆

    Nie wiem kto prowadzi ten punkt czy udało mi się z tą osobą zobaczyć czy tylko są tam osoby "pracujace" ale obsługa zasługuje na słowa krytyki. Nieustanny problem z obsługą bo przecież telefon czy papierosem są ważniejsze. Jedna z pań notorycznie w godzinach wieczornych wywiesza kartkę z informacją o przerwie która trwa w nieskończoność Wracałam z pracy o 21:30 sklep zamknięty kilka osób czeka Poszłam po psa wyszłam z nim na spacer wróciłam do żabki wciąż zamknięte osób czekających więcej ale jak się okazało pani sobie siedziała zamknięta z panem kurierem z I posty. Innym razem nie można było przerwać rozmowy pomiędzy paniami żeby dokonać zakupu. Czas na zatrudnienie sprzedawcy a nie tylko statystów. Ostatnio jakaś pani domniemywam po rozmowie ze Ukrainka miała gigantyczny problem z podgrzaniem pizzy i pokrojeniem na 8 części a nie na 4 bo nie potrafi. Znajomość asortymentu w części alkoholowej ZEROWA. Ten punkt to najtragiczniejszy w jakim dotąd byłam. Włączając w to utrzymanie czystości przed lokalem

  3. izabella sawicka ★☆☆☆☆

    Obsługa skandaliczna! Pani za ladą niedość że nie zna asortymentu ani cen to w dodatku wydziera się i ubliża klientom. Pani brunetka z długimi farbowanymi na czarno włosami,obżartymi pazurami i doczepianymi rzęsami, bezczelna nie nadająca się do pracy między ludźmi. ZGROZA!!!

  1. j ★☆☆☆☆

    Za każdym razem gdy chce wejść popołudniu sklep jest zamknięty z kartką zaraz wracam czasem to trwa 20 minut tracicie klientów i nie wydaje mi się że to zgodne z regulaminem posiadania żabki

  2. Muriel ★★★★★

    Sklep bardzo czysty i zadbany, produktów na półkach nie brakuje, pani Maja bardzo sympatyczna, szybka, konkretna i uśmiechnięta dla klientów. Najlepsza żabka w bydzi, polecam, wpadam często :)

  3. Sara ★★☆☆☆

    Sklep byłby spoko gdyby nie promocje które notorycznie nie wchodzą, ceny wyższe niż na półce, ciągle się coś nie zgadza...

  1. Nie twoja sprawa ★☆☆☆☆

    Najgorsza żabka w Bydgoszczy. Któryś raz z rzędu zamykają sklep przed nosem. Dzisiaj przykładowo ekspedientka zamknęła sklep,gdzie akurat szło kilka osób i trzeba czekać 30 min. Dramat nie polecam

  2. Hans Kloss “Hans Kloss” ★★★★★

    Serwują tu świeże pifko z korzeniami ! To nie jest zwykły sklep , może to zwykłe szare i brudne osiedle zapomniane przez wszystkich gdzie po zmroku nikt nie wychodzi ... Ten sklep yo perła to miejsce spotkań gdzie mozna wymienić nie tylko butelki ale i opinię na różne tematy , prywatne czy też polityczne . Ludzie chcą mieć takie miejsce już mało kto korzysta z dużych zachodnich sklepów .

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka | Prosto z pieca?

Żabka | Prosto z pieca znajduje się przy Tadeusza Boya-Żeleńskiego 18, 85-858 Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka | Prosto z pieca?

Można skontaktować się z Żabka | Prosto z pieca pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka | Prosto z pieca?

Do Żabka | Prosto z pieca można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements