Opinie

  1. Jedzonko bydgoszcz ★★★★★

    Już od wejścia wita nas przemiła obsługa. Menu jest różnorodne, kazdy znajdzie cos dla siebie. Dania pyszne i pożywne. Ja spróbowałam żurku, szarych klusek i grzańca. Polecam serdecznie dobre jedzonko, mila obsługa i wystrój sprawiający, ze chce sie tu zostać na dłużej. Z ciekawostek mają ciekawe produkty do kupienia, którymi można kogoś obdarować np miody, syropy do herbatek. Serdecznie polecam ☺️

  2. darek ★★★★☆

    Ceny zdecydowanie zbyt wysokie do wielkości i jakości jedzenia. Zamówiłem żeberka- 5 żeberek, pół talerza frytek i degustacyjna ilość surówek. Całość za 60 pln to zbyt dużo moim zdaniem. Żeberka smakowo normalne, ani złe ani bardzo dobre. Frytki niedobre, bardzo suche i twarde. Surówki za to bardzo mi smakowaly ale jak pisałem ilość degustacyjna, na 2 widelce każda surowka. Lemoniada pigwowa bardzo dobra. Espresso niewypał- 13 pln a smak bardzo przeciętny. Lokalizacja, otoczenie jak i sam lokal bardzo mi się spodobały. W ciepłe dni musi być tam naprawdę ładnie. Generalnie knajpa na jeden raz i tyle. Nie zachęciła niczym aby do niej wrocic

  3. Marcin Sobierajski ★★★★☆

    Świętowałem swoje 40 urodziny w restauracji Sielsko i jesteśmy zadowolony z wyboru tego miejsca! Na szczególne wyróżnienie zasługuje pani Marta, która kelnerowała tego dnia – niezwykle sympatyczna, uprzejma i profesjonalna. Zawsze uśmiechnięta, dyskretna, a jednocześnie uważna na potrzeby gości – dzięki niej cała atmosfera była jeszcze bardziej przyjemna. Jedzenie bardzo smaczne, widać, że przygotowywane z sercem i dbałością o jakość. Porcje raczej małe i precyzyjnie wyliczone, więc osoby z większym apetytem mogą poczuć lekki niedosyt – poza gigantycznymi kotletami schabowymi, które są naprawdę imponujące i smakują wyśmienicie! Na deser podano tort, który był absolutnym hitem wieczoru – jego smak był nieziemski, idealnie wyważony, lekki, a jednocześnie pełen głębi. Goście nie mogli się nachwalić i każdy pytał, skąd taki rarytas! Wystrój restauracji również robi bardzo dobre wrażenie – przytulny, estetyczny, z klimatem, który pasuje do sielskiej nazwy. Idealne miejsce na rodzinne spotkania, uroczystości czy po prostu spokojny obiad. Z pewnością wrócimy – przede wszystkim dla atmosfery, świetnej kuchni i obsługi na najwyższym poziomie. Dziękujemy!

  1. Henryk I. ★★★★★

    Do restauracji trafiliśmy podczas podróży z nad morza do rodzinnego miasta Łódź. Zainspirowały nas opinie o tym miejscu że fajny klimat , że obsługa bardzo miła , że pyszne poczekadelko w formie szmalczyka z ogórkami kiszonymi. To wszystko się potwierdziło :) Nie mieliśmy rezerwacji a stolik dla 6 osób dla nas się znalazł na poczekaniu (obsługa zrobiła roszadę z rezerwacjami) Dania pyszne, rosół z kaczki z lanymi kluskami bardzo dobry. Kotlet Devolay chrupiący a w środku soczysty. Wątróbka w punkt usmażona mięciutka. Zraz wołowy delikatny aż w ustach się rozpływał. Żeberka dobrze zrobione, łatwo od kości odchodziły. Jedynie minusik za małe ilości surówek oraz brak możliwości domuwienia surówki. Ja rozumiem że dzieci nie lubią warzyw i niechętnie jedzą surówki ale w daniach dla dorosłych powinne być normalne porcje i możliwość domówienia. Dlatego nasza ocena to 5 - i mamy nadzieję że następnym razem będzie 5 + bo warzywa są potrzebne organizmowi nie mniej niż mięsa :)

  2. MIRELA GM ★★★★★

    Klimatyczne, miłe miejsce z dobrą kuchnią, fajną atmosferą i sympatyczną, pomocną, sprawną obsługą. Ceny przystępne, na poziomie średnim. Urocze, iście sielskie miejsce pełne zieleni - otoczone drzewami i krzewami, na zewnątrz i wewnątrz dużo donic z roślinami, na stołach żywe kwiaty. Wystrój, wyposażenie, detale … tworzą przyjemną, spójną całość. Porcje duże, szczególnie zup, sporo za duże. Myślę, że porcja 250 ml byłaby wystarczająca. Trudno spróbować dwóch czy trzech dań, bo po jednym już jest się objedzonym. My nie byłyśmy w stanie dojeść drugiego dania, a miałyśmy ochotę na deser. Czekadełko to miły gest, który pobudza apetyt i dodaje klasy restauracji. Zupy - czernina i żurek pyszne, lemoniady - cytrynowa i pigwowa smaczne. Kotlet schabowy bardzo dobry, odpowiedniej grubości, miękkie mięso i chrupiąca panierka. Kluski ziemniaczane mnie nieco rozczarowały, spodziewałam się klasycznych szarych klusek a tu ani wygląd, ani smak nie ten, zdecydowanie za dużo mąki. Toaleta czysta, ładna, chociaż warto byłoby zamontować baterie bezdotykowe.

  3. Daniela Sabiniarz ★★★★★

    Zdecydowanie jedno z lepszych miejsc, w jakich ostatnio jadłam! Na początek – tatar wołowy, który był po prostu genialny: świeży, świetnie doprawiony, rozpływał się w ustach. Do tego na poczekajkę dostaliśmy smalec z dzika z grzybami – coś niesamowitego, smak jak z prawdziwej, domowej kuchni. Na danie główne wybrałam placek ziemniaczany z gulaszem z dziczyzny i również się nie zawiodłam – porcja konkretna, a smak naprawdę wyjątkowy. Całości dopełniła bardzo miła atmosfera i świetna obsługa – pani, która nas obsługiwała, była uśmiechnięta, pomocna i serdeczna. Widać, że tu dba się nie tylko o jedzenie, ale i o gości. Na pewno wrócę i będę polecać dalej!

  1. Krzysztof Górski ★★★★★

    Wraz z żoną organizowaliśmy wesele na 65 osób . Pełen profesjonalizm. Manager lokalu pan Maciej we wszystkim nam pomógł. Pięknie przystrojony lokal przez panią dekorator. Obsługa kelnerska fantastyczna. Stoliki zachowane w czystości, jedzenie regularnie donoszone i niczego nie brakowało do późnych godzin( 2 w nocy) bardzo klimatycznie przytulnie i profesjonalnie. Z ręką na sercu polecamy nie tylko obiady rodzinne w karczmie lecz także organizacje większych imprez. Dziękujemy ślicznie Krzysztof i Arisa !

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Restauracja Sielsko Smaki Regionu?

Restauracja Sielsko Smaki Regionu znajduje się przy Konna 14, 85-687 Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Restauracja Sielsko Smaki Regionu?

Można skontaktować się z Restauracja Sielsko Smaki Regionu pod numerem +48 538 993 211

Jak można dotrzeć do Restauracja Sielsko Smaki Regionu?

Do Restauracja Sielsko Smaki Regionu można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements