Nie polecam. Instalacja po przeglądzie, wrracam z usterka i bez mrugnięcia okien, kasują ponownie.
Opinie
-
Horatio Hornblower ★☆☆☆☆
-
Aen Saevherne ★☆☆☆☆
Nie jestem zadowolony przyjechałem tylko na sprawdzenie gazu po wymianie reduktora (który samo kupiłem i sam wymieniłem) dostałem olewająca odpowiedź że samochód stary to na gazie tak pracuje nierówno i że nie można tego zdiagnozować, podłączyli laptopa wszystko ok 100 zł żadnego wydruku z pomiaru pracy silnika, jeszcze z brudnych porach mi się wladował na fotel bo przecież stary samochód.
-
Paulina Trzos ★☆☆☆☆
NIE POLECAM!!!!! Omijajcie szerokim łukiem, wszędzie tylko nie tam. Panowie chyba sami nie wiedzą co robią i jak robią. Niestety gaz zakładany w tym warsztacie, auto użytkował przez czas gwarancyjny mój mąż z natury spokojny i jeździł pokornie do Panów kilka razy w roku na naprawy gwarancyjne ( za które taki tak za każdym razem były brane pieniążki) a jak auto nie jeździło tak do tej pory nie jeździ na gazie. Dodatkowo dzisiaj auto oddane rano do warsztatu na kolejne naprawy już poza gwarancja bo przez dwa lata obsługa warsztatu nie była w stanie uporać się z usterką w kółko każą wymieniać części na koszt klienta, przy przyjęciu auta Pan stwierdził że nie wie z czym przyjechałam bo auto chodzi idealnie na gazie i na benzynie niestety odbierając doprowadzili auto do takiego stanu że nie byłam w stanie opuścić tereny warsztatu dopiero gdy mąż dojechał do warsztatu opanował sytuację i autem szło wyjechać . Problem gazu nadal nie rozwiązany, usterka dalej jest. Pan który chwilowo zastępuje ' szefa' jest kimś kompletnie niekompetentnym i nie wiem co to nie w tym miejscu i jeszcze czemu pełni takie funkcje. Auto dwa i pół roku wiecznie w serwie, a do dzisiaj na tej instalacji nie jeździ. Kompletnie nie polecam tego warsztatu. Odradzam jeżeli szanujecie Państwo swój czas i nerwy mi niestety przyszło się z tym tałatajstwem zmierzyć. Dno, dno i jeszcze raz dno.
-
Ogierina 666 ★☆☆☆☆
Ludzie omijać to miejsce szerokim łukiem Umówiłem się na wymianę filtra gazowego przy umawianiu miało być 100zł po zakończeniu wymiany było jeszcze raz tyle Oszuści .... wszystko co robią, robią byle jak Nie polecam z Panem na warsztacie nie da się dogadać totalna poraszka lepiej jechać gdzie indziej
-
Tomasz ★☆☆☆☆
Niestety, komunikacja z Panami z warsztatu jest trudna. Powodzenia w przyszłości, ja jednak będę omijał to miejsce.
-
Stanisław Nowicki ★★★★★
Podjechałem z awarią instalacji gazowej firmy BRC. Instalacja nie przełączała z benzyny na LPG i wydawała sygnał dźwiękowy. Diagnoza postawiona w 5 min. Okazało się że czujnik map sensor od LPG jest uszkodzony. Wymiana od ręki, dodatkowo diagnostyka. Byłem w tej firmie pierwszy raz ale zostanę stałym klientem. Polecam Panowie znają się na swojej pracy.
-
Dorota Bottcher ★☆☆☆☆
Totalna porażka, umawiając się na termin dokładnie opisałam z jakim problemem chce sie zgłosić. Pan,, pracownik biurowy” bo tak mi się przedstawił powinien zweryfikować mniej więcej że to nie jest usterka którą można wyeliminować w przysłowiowe 5 minut… Po wizycie instalacja zachowuje się jeszcze gorzej problem znacznie się nasilił a Pan ,, pracownik biurowy” w rozmowie telefonicznej , która miała umówić mnie na kolejny termin był bezczelny, arogancki i kompletnie nie pozwalał dojść do głosu… Pieniądze rzucone w błoto a problem jak był tak jest jeszcze większy, totalna niekompetencja!!!
-
Marcin Witosławski ★★★★★
Instal-Gaz. Z firmą miałem już styczność, ale było to wiele lat temu, wowczas odczucia również były pozytywne. Tym razem umowiony montaż nowej instalacji gazowj BRC. Doradztwo bardzo rzeczowe i profesjonalne, stąd wybór padł na tą firmę i tą instalację. Usługa wykonana w umówionym czasie. Auto nie nosi niechcianych śladów montażu. Poprosiłem o pozostawienie niezamotowanego przełącznika benzyna/gaz, gdyż chciałem go zamontować samemu - nie było z tym problemu. Silnik pracuje prawidłowo, jazda odbywa się bez żadnych negatywnych odczuć. Przy odbiorze auta, otrzymałem krótki instrukarz co do instalacji, informacje o przeglądach oraz komplet dokumentów. Nic dodać, nic ująć. Polecam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Instal-Gaz. Samochodowe instalacje gazowe?
Instal-Gaz. Samochodowe instalacje gazowe znajduje się przy Glinki 149, 85-861 Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Instal-Gaz. Samochodowe instalacje gazowe?
Można skontaktować się z Instal-Gaz. Samochodowe instalacje gazowe pod numerem +48 523 611 754
Jak można dotrzeć do Instal-Gaz. Samochodowe instalacje gazowe?
Do Instal-Gaz. Samochodowe instalacje gazowe można dotrzeć, korzystając z poniższego linku