Opinie

  1. Sabina Kurek ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Brak empatii. Źle dobrane leki. Pacjent załatwiony w 5 minut i następny, byle kasa się zgadzała, coś strasznego...

  2. FreshuuPL ★☆☆☆☆

    Nie polecam tej pani strasznie arogancka i niekompetentna wystawia diagnozę po 5 minutach rozmowy o nic nie pytając

  3. FreshuuPL ★☆☆☆☆

    Nie polecam tej pani strasznie arogancka i niekompetentna wystawia diagnozę po 5 minutach rozmowy o nic nie pytając

  1. Kookie X Menty ★☆☆☆☆

    Nie polecam tej pani doktor. Diagnoza rzucona po kilku minutach rozmowy. Leki, które dostałam na wizycie były mi zapisane w bardzo dużych ilościach, gdzie obecnie w takim stanie jak teraz biorę ich o połowę mniej i czuje się o wiele lepiej niż przy leczeniu u tej pani doktor. Nie polecam!

  2. Kookie X Menty ★☆☆☆☆

    Nie polecam tej pani doktor. Diagnoza rzucona po kilku minutach rozmowy. Leki, które dostałam na wizycie były mi zapisane w bardzo dużych ilościach, gdzie obecnie w takim stanie jak teraz biorę ich o połowę mniej i czuje się o wiele lepiej niż przy leczeniu u tej pani doktor. Nie polecam!

  3. Maja Kasprzak ★☆☆☆☆

    odradzam z czystym sumieniem. Pani bardzo arogancka jedna z wizyt online trawała 3 MINUTY. Gdy chcieliśmy zaproponować przyznanie nauczania indywidualnego wykrzyknęła "a ona jest jakąś wariatką bym ją teraz w domu zamykała?" gdy chcieliśmy wytłumaczyć że w mojej szkole jest opcja przychodzenia do szkoly na lekcje sam na sam a nie w domu zaczeła nas uciszać i nawet nie chciała nas słuchać. Raz spóźniła się 3 godziny na wizyte online i żadnego przepraszam czy wytłumaczeń a wcześniej nie odpisywała ani nie odbierała telefonów. Wizyty oko w oko też nie są przyjemne i trwają po 10 minut nie podchodzi w ogole do pacjenta indywidualnie tylko leci jak taśmociąg, zdarza się że podnosi głos czy ma nie uprzejme i sarkastyczne teksty. Mi ta pani zamiast pomóc tylko pogorszyła jeszcze raz strasznie odradzam!!!

  1. Maja Kasprzak ★☆☆☆☆

    odradzam z czystym sumieniem. Pani bardzo arogancka jedna z wizyt online trawała 3 MINUTY. Gdy chcieliśmy zaproponować przyznanie nauczania indywidualnego wykrzyknęła "a ona jest jakąś wariatką bym ją teraz w domu zamykała?" gdy chcieliśmy wytłumaczyć że w mojej szkole jest opcja przychodzenia do szkoly na lekcje sam na sam a nie w domu zaczeła nas uciszać i nawet nie chciała nas słuchać. Raz spóźniła się 3 godziny na wizyte online i żadnego przepraszam czy wytłumaczeń a wcześniej nie odpisywała ani nie odbierała telefonów. Wizyty oko w oko też nie są przyjemne i trwają po 10 minut nie podchodzi w ogole do pacjenta indywidualnie tylko leci jak taśmociąg, zdarza się że podnosi głos czy ma nie uprzejme i sarkastyczne teksty. Mi ta pani zamiast pomóc tylko pogorszyła jeszcze raz strasznie odradzam!!!

  2. Katarzyna Gaweł ★☆☆☆☆

    Bardzo odradzam "leczenie" u tej pani. Jakiś czas temu online podejmowaliśmy konsultacje dla mojego dziecka. Wątpliwości budził już sam czas konsultacji, zwykle ok 7 minut i recepta. Leki przepisywane przez panią SC-S nie tylko nie pomogły, ale doprowadziły do wielu komplikacji. Lekarze, którzy przejęli opiekę nad dzieckiem po kilku miesiącach konsultacji z panią SC-S krytykowali wdrożone leczenie i tylko dzięki zupełnie innym metodom dziś mam zdrowe dziecko.

  3. Katarzyna Gaweł ★☆☆☆☆

    Bardzo odradzam "leczenie" u tej pani. Jakiś czas temu online podejmowaliśmy konsultacje dla mojego dziecka. Wątpliwości budził już sam czas konsultacji, zwykle ok 7 minut i recepta. Leki przepisywane przez panią SC-S nie tylko nie pomogły, ale doprowadziły do wielu komplikacji. Lekarze, którzy przejęli opiekę nad dzieckiem po kilku miesiącach konsultacji z panią SC-S krytykowali wdrożone leczenie i tylko dzięki zupełnie innym metodom dziś mam zdrowe dziecko.

  1. Magdalena Kaczmarek ★☆☆☆☆

    Nie polecam Pani doktor, byliśmy z córką 2 lata temu i została postawiona zła diagnoza. Pojechaliśmy do innej Pani doktor w Bydgoszczy i od razu stwierdziła "autyzm dziecięcy" a nie że dziecko jest niepełnosprawne umysłowo.. A i druga sprawa wizyta trwała 15 minut, gdzie pierwsza wizyta powinna trwać minimum godzinę.

  2. Magdalena Kaczmarek ★☆☆☆☆

    Nie polecam Pani doktor, byliśmy z córką 2 lata temu i została postawiona zła diagnoza. Pojechaliśmy do innej Pani doktor w Bydgoszczy i od razu stwierdziła "autyzm dziecięcy" a nie że dziecko jest niepełnosprawne umysłowo.. A i druga sprawa wizyta trwała 15 minut, gdzie pierwsza wizyta powinna trwać minimum godzinę.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres lek. Sylwia Czaplewska, Psychiatra?

lek. Sylwia Czaplewska, Psychiatra znajduje się przy Szklarska 1, 88-100 Inowrocław, Kujawsko-pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do lek. Sylwia Czaplewska, Psychiatra?

Można skontaktować się z lek. Sylwia Czaplewska, Psychiatra pod numerem +48 525 254 324

Jak można dotrzeć do lek. Sylwia Czaplewska, Psychiatra?

Do lek. Sylwia Czaplewska, Psychiatra można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements