Najgorszy sklep w Inowrocławiu. Zatowarowanie beznadziejne praktycznie nie ma niczego po co się poszło. Dostępny asortyment często jest po terminie a część mięsna to jeden wielki smród. No i pracownicy. Niektóre panie to tak jakby za karę tam robiły. Że też nie zależy im na klientach. W dobie takiej konkurencji.
Opinie
-
Denisa Arent ★☆☆☆☆
-
Ania Normikowska ★☆☆☆☆
Tydzień temu byłam w sklepie i kupowałam chipsy. Miałam przy sobie wcześniej kupionego Liptona w plecaku. Pani przy kasie zapytała mnie o niego, a ja wyjaśniłam, że to mój napój, kupiony wcześniej w innym sklepie, i że nie mam paragonu. W odpowiedzi usłyszałam, że następnym razem mam informować pracowników sklepu o rzeczach, które przynoszę. To jest absolutnie nie moja odpowiedzialność. To obowiązek sklepu sprawdzać, kto i co kradnie, np. dzięki kamerom i procedurom bezpieczeństwa. Nie rozumiem, dlaczego to na mnie miałby spadać obowiązek informowania ich o moich własnych zakupach.
-
Patryk ★☆☆☆☆
Obsługa kierownictwo poniżej wszelkiej krytyki.
-
Maciej Cichy ★☆☆☆☆
Jeżeli chcecie ryzykować zdrowiem a być może życiem za własne pieniądze (ceny z kosmosu co do jakości) to Wasza sprawa. Gorąco nie polecam Ps. Sklepy biorą przykład z kierownictwa Już niedługo powstanie strona na FB "całą prawda o Delikatesy Centrum"
-
Anira ★☆☆☆☆
Od dziś zmieniam zdanie o tym sklepie. A konkretnie o dziale alkohole i mięsny. Przy winie widnieje kartka kup 2 a zapłacisz 19.99 promocja trwa do 29.09 lub wyczerpania zapasów. Na półce leży z 10 szt wina.Pani informuje że tylko 4 wejdą na pramocje 5 w cenie regularnej. Po czym okazuje się że promocja juz nie wchodzi i ona mi tego nie sprzeda, więc proszę osobę która taka czynność wykona jak rabatowanie. Kierownik prawdza i twierdzi że nie może. Pytam gdzie prawo konsumenta? Mam prawo kupić w cenie która jest pod danym produktem ? Nie wspomnę o zachowaniu obsługi. Wielka tragedia. Starą ekipa której już nie ma była dużo lepsza i milsza. Oczywiście nie wszyscy bo faceci pracujący w Tym sklepie są cudowni. A dziwny fakt jest taki że idąc do innego sklepu tej samej sieci tego samego dnia dostajesz promocje bez żadnego problemu i kierownik potrafi zrobić? Nie mówiąc już o wędlinach które są strasznie wyschniete i niezachecaja do kupienia.
-
Monika Walczak ★☆☆☆☆
Brak odpowiedniej ilości personelu do obsługi. Wiąże się to z kolejkami oraz wprowadzaniem klienta w błąd - stare cenowki na produktach. Zróbcie coś z tym, bo to jest tragedia. Czystość na poziomie żenującym, poniżej krytyki. Może warto byłoby jednak zainwestować w zasoby ludzkie i budować pozytywny wizerunek firmy? Cenami też nie konkurujecie z innymi marketami, odwiedziłam dzisiaj z konieczności, na co dzień omijam szerokim łukiem i nadal będę. Ocena 1, bo niżej nie można. Przy czym obsługa sama w sobie ok, ale widać, że zarządzanie na wyższym szczeblu kuleje. Może zamiast patrzeć zza biurek, wejdą Państwo na zakupy i zobaczą jak to realnie wygląda?
-
Natalia Kujawa ★★★★★
Jeżeli chodzi o sklep ładny czysty po remoncie. Ale to co dzieje się na dwóch odrębnych sklepach to porażka. Na rzeźniku jedna Pani obsługująca bardzo sympatyczna ale ileż można pracować na dwóch stanowiskach. Kolejki do monopolu na rzeźniku jak ta Pani ma ogarnąć towar stanowiska i obsługę klienta. Zero zainteresowania ze strony kierownictwa i szefostwa. Na sklepie spożywczym również dwie a nawet jedna kasjerka bo i tak się zdarzyło. Więc może szefostwo bądź kierownictwo przemyśli czy Panie mają obsługiwać klientów czy dbać o porządek na sklepie i zapewnieniu towaru na półkach. Albo zatrudnić więcej ludzi do pracy. Bo z moich obserwacji wynika że jedna Pani ma robić za dziesięciu a to nie jest robot.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Delikatesy Centrum?
Delikatesy Centrum znajduje się przy Władysława Łokietka 29, 88-100 Inowrocław, Kujawsko-pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Delikatesy Centrum?
Można skontaktować się z Delikatesy Centrum pod numerem +48 571 404 032
Jak można dotrzeć do Delikatesy Centrum?
Do Delikatesy Centrum można dotrzeć, korzystając z poniższego linku