Opinie

  1. Janina Kowalska ★★★★★

    Pragnę podziękować przesympatycznym Paniom obsługującym konsolację mojej mamy 20.12.25 za profesjonalizm i serdeczność oraz pragnę podziękować kuchni za pyszne potrawy . Restauracja godna polecenia!

  2. Andrzej Buk ★★★★★

    Super obsługa, wyśmienita kuchnia.

  3. Małgorzata Chrominska ★★★★★

    Jedzenie smaczne. Fajne miejsce. Obsługa super.

  1. Maciej S ★★★★★

    Bardzo dobre jedzenie.

  2. Luda Bublyk ★★★★★

    Poezja smaku - to jest tytuł, który dostał ode mnie dzisiejszy obiad dla trzech osób. Zamówiliśmy sandacza z frytkami i zestawem surówek. Nie spodziewając się za wiele po mrożonej rybie (bo niby jak inaczej w tych upałach?), nawet nie zrobiłam normalnego zdjęcia zaserwowanego dania, żeby tu dodać do opinii. Ale to była istna uczta dla podniebienia. Zestaw surówek zawierał trzy pozycje: kapusta biała, kapusta czerwona i marchewka, - i każda z nich była doprawiona innym sosem, każda smakowała wyśmienicie. Połowa sandacza była dobrze wysmażona, nie za słabo, nie za mocno, w sam raz. Frytki chrupiące i gorące. Do sandacza, oprócz surówek, na talerzu podano cebulkę, pokrojoną w grube krążki i tylko zeszkloną, ale jakże smaczną! Znalazła się również cytrynka do skopienia rybki, świeże liście chrupiącej sałaty i... kromka arbuza! Każdy kęs rybki z innym dodatkiem smakował jak inne danie, ale za każdym razem niezmiennie delikatne, wykwintne. Porcja duża, można było posmakować dowoli. Dla kucharza - brawa! Osobne podziękowania dla pani kelnerki: miłej, uczynnej, rzeczowej i niestrudzonej - nie usiadła ani na chwilkę. Musiałam odjąć jedną gwiazdkę za natarczywy zapach zawilgoconego pomieszczenia mimo drzwi na oścież. Za niedołężne zdjęcia przepraszam. Koniecznie wrócimy tu jeszcze raz, żeby zrobić lepsze no i posmakować przy okazji jeszcze czymś.

  3. Bartek Jurewicz ★★☆☆☆

    Jestem przeogromnie zawiedziony. Zostało mi to miejsce polecone lecz bardzo negatywnie się przejechałem. Panie są mile, miejsce ładne ale schabowy niejadalny, cały różowy, miejscami czarny co widać na zdjęciach. Jeden wielki tłuszcz ociekający wkoło. Krojąc kawałek mięsa mialem wrażenie, że jest wpół surowy wręcz ociekał olejem. Grzyby po naciśnięciu to samo. Jedyne jadalne były ziemniaki i surówką ale nie to miało być główną atrakcją posiłku. Niestety obleśne

  1. Jaroslaw ★★★★★

    Jestem bardzo miło zaskoczony ta restauracja. Jak najbardziej polecam pod względem kulinarnym zupełnie inne snaki do odkrycia. Fajna miejscówka czysto obsługa profesjonalna. Za taką ilość posiłków cena rewelacyjna idąca w parze z jakością. Na pewno jeszcze odwiedzimy, ponieważ menu jest bardzo obszerne.

  2. Magdalena W. ★★★★★

    Niezwykłe miejsce na kulinarnej mapie Inowrocławia. Obiad dla trzech osób to była istna przyjemność. Dania, które zamówilismy były przepyszne obsługująca nas Pani kelnerka to po prostu wzorzec obsługi w restauracji, stworzyła niesamowitą atmosferę: niezwykle uczynna, kontaktowa i obdarzona dużym poczuciem humoru. Przy tym niezwykle taktowna i profesjonalna. Polecam wszystkim ta restauracje. Oczywiście nie zapominam o ukłonach dla szefa kuchni... On bowiem sprawił że moglismy zapomnieć o trudach dnia i rozkoszować się pysznym posiłkiem. Dziękujemy i do zobaczenia.

  3. Magdalena ★★★★★

    Niezwykłe miejsce na kulinarnej mapie Inowrocławia. Obiad dla trzech osób to była istna przyjemność. Dania, które zamówilismy były przepyszne obsługująca nas Pani kelnerka to po prostu wzorzec obsługi w restauracji, stworzyła niesamowitą atmosferę: niezwykle uczynna, kontaktowa i obdarzona dużym poczuciem humoru. Przy tym niezwykle taktowna i profesjonalna. Polecam wszystkim ta restauracje. Oczywiście nie zapominam o ukłonach dla szefa kuchni... On bowiem sprawił że moglismy zapomnieć o trudach dnia i rozkoszować się pysznym posiłkiem. Dziękujemy i do zobaczenia.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Savana Pokoje Gościnne?

Savana Pokoje Gościnne znajduje się przy Szosa Bydgoska 26, 88-100 Inowrocław, Kujawsko-pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Savana Pokoje Gościnne?

Można skontaktować się z Savana Pokoje Gościnne pod numerem +48 502 302 820

Jak można dotrzeć do Savana Pokoje Gościnne?

Do Savana Pokoje Gościnne można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements