Opinie

  1. Doren66 ★☆☆☆☆

    Zdecydowałem się na detailing po pozytywnych zapowiedziach, ale efekt końcowy mnie zawiódł. Lakier wyglądał dobrze tylko na pierwszy rzut oka, przy dokładniejszym sprawdzeniu widać było niedociągnięcia i nierówno nałożone zabezpieczenie. Wnętrze oczyszczone powierzchownie, bez dbałości o detale. Przy takiej cenie oczekiwałem znacznie lepszej jakości, nie polecam.

  2. Lucas BOR ★★★★★

    Znalezione w sieci miał być pakiet mycie + sprzątanie skończyło się tylko na środku i jestem pod wrażeniem staranności wykonania usługi odrazu umawialiśmy kolejny termin konkretna firma polecam skorzystać.

  3. Maksim Vw ★★★★★

    Usługi bez zastrzeżeń. Przemiła i fachowa obsługa. Tylko polecać! Bardzo zadowolony)

  1. Wojtas W ★★★★★

    Mówią, że cuda nie istnieją, a jednak. Zadzwoniłem tam w niedzielę późnym popołudniem, z prośbą o szybki termin na przyciemnienie szyb. W ciągu 15 min otrzymałem wiadomość, że mogę podjechać teraz i odebrać auto następnego dnia. Po rozmowie twarzą w twarz z właścicielką otrzymałem informację, że spróbują to dla mnie zrobić po godzinach pracy a auto będzie gotowe jeszcze tego samego dnia w nocy. Auto odebrałem ok 21. Obsługa na 5+. Serdecznie dziękuję zespołowi i serdecznie polecam

  2. Łukasz Spławski ★★★★★

    Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Usługa prania tapicerki zostają wykonana bardzo dobrze,środek auta czysty i pachnący Do tego felgi zostały dodatkowo wyczyszczone. Polecajka do znajomych już poszła. Polecam

  3. Angelika Szopieraj ★★★★★

    Bardzo polecam!!!! Jestem zadowolona jak nigdy! Uprzejmi zawsze można się dogadać, szybko i skutecznie!!!! Będę polecać.

  1. Adam Smith ★★★★★

    Nie mogę ocenić jakości używanej chemii bo się na tym nie znam ale obsługa klienta i poziom zaangażowania na najwyższym poziomie. Powiem szczerze że wahałem się czy wystawiać komentarz bo i tak już teraz ciężko o termin ale za takie podejście do klienta naprawdę należy się najwyższa ocena. Polecam!

  2. Joanna Szmyd ★★★★★

    Samochód zaopiekowany, niezwykle dokładnie wyczyszczony, odświeżony i pachnący. Korekcja lakieru, super efekt, lepszy nawet niż oczekiwany. Do tego wszystkiego przemiła i profesjonalna ekipa. Z ogromną chęcią będę wracać i polecać skorzystanie z Państwa usług!

  3. Marek ★★★★★

    Jestem niezmiernie zadowolony z obsługi jaką otrzymałem w tym salonie. Mój samochód był w fatalnym stanie, straszny bałagan, pełno piachu, ubabrany panel od napojów, brudne tapicerki i jeszcze zaczęła rosnąć pleśń... Oddałem samochód do Beauty Garage Detailing i otrzymałem go w stanie jak bym właśnie kupił go w salonie a sprzedawca machał mi na bezpieczną pierwszą podróż. Wszystko zostało wyczyszczone dokładnie do tego stopnia, że się okazało, że mam gdzieś w samochodzie zalegającą wodę, która powodowała, że codziennie z rana miałem cały wilgotny samochód od środka. Wszystko zostało osuszone, a ja mogę ciszyć się czystością i pięknym zapachem w samochodzie. Od razu zacząłem polecać ten salon innym i Ci "inni" również są zadowoleni.

  1. Marceli Gładykowski ★★★★★

    W ciągu zaledwie godziny moje bardzo brudne auto, zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz, zostało dokładnie wyczyszczone. Samochód wygląda jak nowy. Zdecydowanie polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Beauty Garage Detailing?

Beauty Garage Detailing znajduje się przy Jesienna 11, 85-365 Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Beauty Garage Detailing?

Można skontaktować się z Beauty Garage Detailing pod numerem +48 668 877 700

Jak można dotrzeć do Beauty Garage Detailing?

Do Beauty Garage Detailing można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements