Dzięki Panu Darkowi pozbyłam się kilkuletniego bólu barku, nadal jestem w szoku że wykonało się to po jednej, godzinnej wizycie. Ogrom wiedzy, praktyczne podejście i ogromna kultura osobista. Polecam zdecydowanie i dziękuję jeszcze raz za wszelkie wskazówki i pomoc. :)
Zdjęcia
Opinie
-
Katarzyna Woskowicz ★★★★★
-
Polish Boy ★★★★★
Chciałbym w tym poście serdecznie podziękować i Darkowi i Dominikowi za nieocenioną pomoc jaką mi zaoferowali.Trzy miesiące temu przyszedłem do Optimove jak do ostatniej deski ratunku dosłownie.Mam skoliozę odcinka lędźwiowego oraz zrotowaną,krzywą miednicę co razem powodowało okropny ból w górnej części prawego pośladka.Nie byłem w stanie pracować ani funkcjonować.Miałem depresję bo nie widziałem wyjścia z tej sytuacji.Ortopedzi,fizjoterapeuci oraz chiropraktycy twierdzili,że będzie tylko gorzej,że nie można tego procesu zatrzymać.Przyznaję,że pojawiłem się w Optimove bez wiary w poprawę ale po prostu już nie wiedziałem gdzie pójść.Byłem na początku podejrzliwy bo nie wierzyłem,że sposób oddychania może wpłynąć na ból w krzyżach.Nie znałem tych zależności w naszych organizmach.Zajmował się mną Dominik.Wspaniały chłopak.On pierwszy powiedział mi co mi naprawdę dolega i że podejmie się ulżyć w bólu.Trenowałem codziennie w domu i dwa razy w tygodniu z Dominikiem.Wykupiłem dwa pakiety po 5 tygodni.Dominik był bardzo cierpliwy i wyrozumiały ale też konsekwentny.Zero pogaduszek tylko pełna godzina ćwiczeń ale w sympatycznej i życzliwej atmosferze.Naprawdę Dominikowi zależało na tym by mi pomóc.W końcu poczułem,że ktoś wierzy,że to można podleczyć.Że można tę cholerną miednicę i kręgosłup tak ustawić treningami,że można zminimalizować ból.Idealnie to już nigdy nie będzie ale po 3 miesiącach mój ból na tyle zelżał,że mogę normalnie żyć.Zamiast ostrych sztyletów w plecach czuję teraz znośne pokłuwanie.Różnica jest ogromna ale ja nadal ćwiczę w domu.I znowu mam uśmiech na twarzy i chce mi się żyć.Polecam Wam usługi chłopaków bo są rewelacyjni.Mają ogromną wiedzę i kompetencje.Mam zamiar udać się do ortopedy,który powiedział mi,że tylko będzie gorzej i zawstydzić go moją historią.Moja trenerka pilatesu i przyjaciółka zawsze mi powtarza,że dobrzy fizjoterapeuci mają większą wiedzę i możliwości niż wszyscy lekarze razem wzięci.Święta prawda.Darek i Dominik to wspaniali ludzie.Bardzo ich polubiłem jak i salkę ćwiczeń i atmosferę.Nie żegnam się bo będę do nich zaglądał.Piotr Beller
-
Jolanta Nowogorska ★★★★★
Bardzo dziękuję Panu Darkowi oraz Panu Dominikowi profesjonalistom z Optimove, za przywrócenie sprawności i okazaną dobroć. Szczególne podziękowania dla Pana Dominika, który prowadził fizjoterapię. Życzę Panom wszelkiej pomyślności. Wdzięczna pacjentka.
-
Bartek Mazur ★★★★★
Panowie są naprawdę profesjonalni i sympatycznii. Wyjaśniają ćwiczenia, w bardzo fajny i przystępny sposób. Idąc na pierwszą wizytę nie miałem zbyt dużych oczekiwań ale wyszedłem pozytywnie zaskoczny, a pierwsze efekty ćwiczeń widzę juz po paru treningach.
-
Aneta ★☆☆☆☆
Nie polecam z fizjoterapeutą umawiałam się 5 razy, raz zadzwonił gdzie jestem mimo, że nie byliśmy umówieni...Następnie 4 krotnie przekładał terminy pisząc w sobotę po 20 czy w niedzielę.W końcu przedzwoniłam (w trakcie pisania sms), żeby się umówić bo sms nie szło się porozumieć.Młody człowiek nie pozwolił mi dojść do słowa, rozumiem każdy może mieć gorszy dzień czy problemy...Jednak każdego obowiązuje kultura ...poza tym ile razy można się umawiać.
-
Michał Żurek ★★★★★
Trafiłem tutaj z polecenia od znajomego, z powodu odezwania się starej kontuzji przesuniętego dysku. Powiedziano mi że mam przyjść za 2 godziny co było dla mnie zbawieniem, bo ból był nie do zniesienia, nie mogłem stać ani siedzieć dłużej niż 5min. Profesjonalizm chłopaków zrobił na mnie naprawdę ogromne wrażenie, cała wizyta przebiegła na luzie, bez żadnego stresu i takiej „sztuczności”, co niestety ale odczuwałem u innych fizjoterapeutów. Sama wizyta przebiegła sprawnie. Naprawdę poczułem się zrelaksowany, a ból zaczynał ustępować, na koniec pokazano mi ćwiczenia, które mam wykonywać w domu, by wzmocnić kontuzjowany odcinek i ogólnie cały kręgosłup. Po godzince, wyszedłem nie czując bólu, lecz jedynie drobny dyskomfort, który zniknął następnego dnia. Jeśli w przyszłości cokolwiek będzie się działo to wrócę tylko i wyłącznie tutaj. Z całego serca polecam cały team z OPTIMOVE.
-
Łukasz Mierzwiński ★★★★★
Do chłopaków trafiłem z problemami typowymi dla osoby spędzającej za dużo czasu przy komputerze . Bóle pleców, barków, szyi, pospinane mięśnie , myślałem że to już moja codzienność zwłaszcza że próbowałem już klasycznej fizjoterapii masaży, kręgarza, konsultacji ortopedycznych. Dopiero u chłopaków udało się osiągnąć efekty, efekty które dziś dają mi wielki uśmiech na twarzy , moje dolegliwości praktycznie minęły, znowu mogę ćwiczyć i nie powoduje to bóli ,dużo lepiej śpię i oddycham, czuję się dobre 10 lat młodszy :) wiedza chłopaków jest na naprawdę top poziomie, każde zajęcia to mega zaangażowanie z ich strony, wszystko jest wytłumaczone tak żeby można później samemu dalej pracować nad swoim ciałem w domu.Naprawdę hasło Darka "boli? To ci pomogę" jest tutaj w punkt. pozdrowienia dla całego zespołu a szczególnie Dominika który mnie "prowadził".
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres OPTIMOVE Dariusz Prusik?
OPTIMOVE Dariusz Prusik znajduje się przy Marii Skłodowskiej Curie 56A, 85-088 Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do OPTIMOVE Dariusz Prusik?
Można skontaktować się z OPTIMOVE Dariusz Prusik pod numerem +48 785 940 848
Jak można dotrzeć do OPTIMOVE Dariusz Prusik?
Do OPTIMOVE Dariusz Prusik można dotrzeć, korzystając z poniższego linku