Opinie

  1. Zbigniew Gburczyk ★★★★★

    Bardzo miła obsługa

  2. Weronika Jakubczak ★☆☆☆☆

    Asortyment gadżetów okolicznościowych leży stertowo, trzeba bardzo uważać by obejrzeć jakąś pamiątkę. Miałam dzisiaj nieprzyjemną sytuację. Podczas gdy chciałam zakupić drewnianego aniołka, ześlizgnęła się figurka gipsowa która leżała obok. Wszystko zawinięte w celofan przez co ześlizgnęła się z ułożonej sterty pamiątek. Za połamaną rzecz która spadła nie do końca z mojej winy, a ze słabo przemyślanego rozłożenia artykułów, musiałam zapłacić.

  3. Weronika ★☆☆☆☆

    Asortyment gadżetów okolicznościowych leży stertowo, trzeba bardzo uważać by obejrzeć jakąś pamiątkę. Miałam dzisiaj nieprzyjemną sytuację. Podczas gdy chciałam zakupić drewnianego aniołka, ześlizgnęła się figurka gipsowa która leżała obok. Wszystko zawinięte w celofan przez co ześlizgnęła się z ułożonej sterty pamiątek. Za połamaną rzecz która spadła nie do końca z mojej winy, a ze słabo przemyślanego rozłożenia artykułów, musiałam zapłacić.

  1. Kata rzyna ★★★★★

    Miła obsługa, dużo asortymentu, zawsze świeże kwiaty :)

  2. Tommy Lee Jones ★★★★☆

    Obsługa przy wyborze oraz doradztwo przez Panią Małgosię przy jakich kolwiek zakupach jest bezcenna. Można powiedzieć o co byśmy nie zapytali lub poprosili nie ma problemu włącznie z kwiatami. Zawsze uśmiechnięta i bardzo miła w porównaniu z moimi poprzednimi wizytami w tym sklepie oceniam w skali od 1do 10 na 12. Praktycznie z tą Panią możemy robić zakupy na każdym dziale . Jest świetnie zorientowana włącznie z doborem fajerwerków na najwyższym poziomie . Będę w tym sklepie częstym klientem i polecam to moim wielu znajomym każdego dnia . Pani Iwonka z działu zabawek również jest bardzo miła i pomoże zawsze również .Reszta załogi to jakby za karę była w pracy .Wiecznie obrażeni na cały świat , Pani ze stanowiska kwiaty nie zbyt ogarnięta wiecznie nie miła i foch non stop....współczuję właścicilą takiej obsługi , zniechęcają do zakupów. Dobra rada dla właścicieli dbajcie o takich pracowników bo takich ludzi to szukać można że świecą . Pozdrawiam wieloletni klient.....

  3. Wiktoria Czarnecka ★★★★★

    Jak zawsze wszystko na najwyższym poziomie! Od kwiatów i bukietów okolicznościowych, przez ofertę przepięknych, eleganckich i praktycznych rzeczy po organizacje pod kątem wystroju ślubu i kościoła. Gorąco polecam! Wiktoria Czarnecka

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kwiaciarnia "Stokrotka" Serock Kujawsko-Pomorski?

Kwiaciarnia "Stokrotka" Serock Kujawsko-Pomorski znajduje się przy Wyzwolenia 23, 86-120 Serock, Kujawsko-pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kwiaciarnia "Stokrotka" Serock Kujawsko-Pomorski?

Można skontaktować się z Kwiaciarnia "Stokrotka" Serock Kujawsko-Pomorski pod numerem +48 783 692 466

Jak można dotrzeć do Kwiaciarnia "Stokrotka" Serock Kujawsko-Pomorski?

Do Kwiaciarnia "Stokrotka" Serock Kujawsko-Pomorski można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements