Opinie

  1. Michał Jaworski ★☆☆☆☆

    Pan kelner obsługiwał grupę chyba za karę. Od samego początku był problem, od momentu kiedy przekroczyliśmy próg, już był kwaśny klimat. W trakcie zamówienia Pan poinformował, że nie dzieli rachunku- koniec kropka. Powinien poinformować o tym na samym początku, czego nie uczynił. Przy zamówieniu mięsnej deski przekąsek, roladki z kurczaka były tak zrobione, że mięso w środku było RÓŻOWE. DWUKROTNIE. Ostatni raz. Próbowaliśmy ale się nie dało jakkolwiek zrozumieć sytuacji. Nie polecam.

  2. Michał Michał ★☆☆☆☆

    Dobry wieczór. Jedna gwiazdka za %. Miejscówka czysta schludna i można posiedzieć tutaj ze znajomymi. W drinkach woda w formie stałej. Proponuję zmianę nazwy na lodowisko. Obsługa szybka, pomocna i kultularna. Lokal o tej samej nazwie przy ulicy Magdzinskiego oferuje większe doznania smakowe, przy ubogim otoczeniu. Pozdrawiam.

  3. Natalia Łazarska ★★★★☆

    Na duży plus piękny wystrój, bardzo fajny klimat. Jesli chodzi o drinki, zamówiłam dwa, jeden przepyszny, drugi ok. To co mozna byloby poprawić to na pewno obsługa. Po wejściu do lokalu dowiedziałem się od Pana kelnera ze wszystkie stoliki są zajęte, widzialam kilka wolnych wiec dopytałam się o nie, pan odburknął że są zarezerwowane. Po 10 minutach druga osoba z naszej grupy podeszła spytać czy jest mozliwosc napić się drinka przy stoliku. Trafiła na innego Pana ktory wskazał wolny stolik. Fajnie ze się udało, niefajnie ze trzeba kombinować i prosić się o skorzystanie z oferty pubu.

  1. Grzegorz Piasecki ★★★★★

    Wspaniała ekipa za barem , prawdziwi wizjonerzy , bardzo elegancko i czysto , a tartar ....mmm...szał polecam

  2. Marcin J ★★★★★

    Bezapelacyjnie najlepsze miejsce w Bydgoszczy, gdzie nie wstyd zaprosić przyjaciół. Czysto, klimatycznie, barmani top, drinki perfekcyjne i zero lipy. Czysta doskonałość :)

  3. Gabrysia ★★★★★

    Najlepsze miejsce na drinka w Bydgoszczy. Doskonała, pozytywna obsługa i ogromny wybór. Świetny klimat i lokalizacja. Lokal jest naprawdę na poziomie. Dodatkowy plus za darmową wodę i przekąskę. Cenowo super jak na to co oferują . Bardzo polecam!

  1. TheEwelinam ★★★★★

    Świetne miejsce!! Super klimat i wystrój. Drinki autorskie mega ciekawe. Obsługa sympatyczna, pan barman/kelner fajnie opowiada o drinkach. Nie jestem z Bydgoszczy, a chętnie wrócę specjalnie do tego lokalu ❤️

  2. Dan M ★★★★★

    Bardzo piękne i luksusowe miejsce, ozdobione neonowymi obrazkami ze świetnymi barmanami. Panowie są naprawdę przemili i poza występami artystycznymi w przyrządzaniu koktaili, potrafią doskonale doradzić klientowi i przebrnąć przez menu. A menu jest dość nietypowe i bardzo intrygujące. Pojawiają się w nim kompozycje smaków o których nawet bym nie pomyślała, a które po skosztowaniu okazują się być bardzo smaczne i naprawdę ciekawe. Bardzo smakował mi koktail Monkeys Clear z gruszką, przyprawami, z bardzo wyczuwalnym smakiem imbiru i piękną pianką herbacianą. Do tego jak to w Elixirze przekąska w postaci pełnej miseczki - tu była miseczka tacosów. To naprawdę miły akcent pobytu. W menu jest też sporo pozycji ciekawych przekąsek, na które przyjdę następnym razem, kiedy też będę próbować nowych koktaili. Całą ekipę serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Elixir jedz i pij?

Elixir jedz i pij znajduje się przy Grodzka 12, 85-110 Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Elixir jedz i pij?

Można skontaktować się z Elixir jedz i pij pod numerem +48 696 038 099

Jak można dotrzeć do Elixir jedz i pij?

Do Elixir jedz i pij można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements