Opinie

  1. josue onongo ★★★★★

    Wszystko mi się podobało. Bardzo ładne apartamenty! Właściciel jest w kontakcie 24/7. W nocy pojawił się mały problem z zameldowaniem, zadzwonili i wszystko zostało rozwiązane. Dziękuję. Naprawdę wszystko mi się podobało!

  2. Daniel Defoe ★☆☆☆☆

    W tak koszmarnym miejscu pod względem hałasu nie miałem okazji jeszcze nigdy próbować spać. Brak jakiejkolwiek możliwości kontaktu z obsługą. Istny koszmar !!! Nie polecam choćby cena te go miejsca spadła do 5 zł !

  3. Adam H. ★☆☆☆☆

    Nie podobało mi się to, że po wejściu do apartamentu nie było posprzątane po poprzedniej osobie - stara pościel na łóżku, w łazience mokre, zużyte ręczniki, na blacie kuchennym butelka po alkoholu, wodzie mineralnej i śmieci niewyniesione. Musiałem zadzwonić, by ktoś przyszedł i to ogarnął. Drzwi do toalety nie zamykają się w ogóle - załatwiasz się przy otwartych drzwiach za którymi jest kuchnia, bo ktoś tak naruszył konstrukcje drzwi, że zrobił się z nich romb, a nie prostokąt. Nie da się ich domknąć, bo trą o panele podłogowe. W kuchni brak jakiejś ściereczki, by wytrzeć blat czy stół. Nóż krzywy. Czajnik z kamieniem. Łazienka dramat - brudny sedes, deszczownica w ogóle nie działa, bo ktoś dziurę w niej zrobił i leci jak z rury. Zasłonka szok - żółta na dole, z grzybem, poszarpana. Takie rzeczy nie dzieją się z dnia na dzień, ale to wynik zaniedbań przez miesiące lub lata. Brak żelu pod prysznic. Jeden mały ręczniczek do rąk. Na wentylacji tabuny kurzu i brudu. Salon - firany/zasłony brudne. Na jednym z okien uszkodzony karnisz co skutkuje tym, że nie da się zasłonić/odsłonić okna, bo żabki wypadają z prowadnic. Jako mebel tylko jedna szafa bez żadnych półek, gdzie można rzeczy położyć. Żadnej komody czy szuflad. TV NIE DZIAŁA - jest podłączony do anteny pokojowej, choć sam TV nie jest w stanie odebrać jakiegokolwiek sygnału, bo nie jest dostosowany do polskich standardów (DVB-T2/HEVC) tylko odbiera w DVB-T, a więc już nie odbiera nic. Nawet nie ma podłączenia do Internetu. Tak więc wisi totalnie bezużyteczny 'mebel' na ścianie, choć właściciel twierdzi, że działał wczoraj tylko goście podłączają gry do TV i to go rozregulowuje. Ze ścian wystają kable po domofonie. Gniazdko przy podłodze połamane - niebezpieczne. Okna brudne. Przez wentylację słychać co robią goście w innych pokojach. Okolica bardzo brudna, niebezpieczna. Jeśli ktoś z psiakiem tam planuje zostać to informuję, że nie ma tam żadnej zieleni/trawnika, gdzie mógłby się załatwić. ODRADZAM!

  1. Szymon Jurga ★☆☆☆☆

    W dniu zakwaterowania okazało się, że pokój był nie posprzątany. Brudna pościel, ręczniki itd. Po godzinie zjawiła się pani ,ktora to ,, ogarnęła " Apartament bardzo brudny tj okna, zasłona pod prysznicem, kafelki. Drzwi do łazienki uszkodzone,nie mozna ich zamknąć. Kable na wierzchu od instalacji. Brak telewizji mimo tego , że wisi TV . Po sprawdzeniu okazało się, że ten TV nie obsuguje tej sateleity. Kłamali, że rano TV działała. Nie miała prawa działać. Wszystko słychać co robią sąsiedzi przez wemtylacje i ściany,bo są z regipsu. Okolica szemrana,brudna . Pelno Ukraińców i patologii. Na ulicy starty smieci , odchodów psów, butelek. Masakra. Nie polecam tego miejsca nawet dla desperata!!!

  2. Anna ★★★★★

    Super lokalizacja, pokój z kuchnią dobrze wyposażony. Chętnie wrócimy.

  3. Karolina Umm Hassan ★☆☆☆☆

    Zacznę może od plusów, którym jednym i jedynym jest lokalizacja. Bardzo blisko dworca i w miarę blisko centrum i tutaj plusy się kończą. Pokój brudny, brak żelazka które miało być, spłuczka w łazience co chwilę hałasowała że nie dało się w nocy spać. Brak rolet i normalnych zasłon. Brak dodatkowej pościeli co z tego że jest rozkładana kanapa jak nie było dodatkowej pościeli, a pokój wynajęty był dla dwóch osób. Bardzo mało ręczników bo tylko po jednym dla osoby. Brud wszędzie podłoga aż się lepiła od brudu, niedziałające gniazdka bo na cały pokój działało tylko jedno. kable na wierzchu praktycznie wszędzie, telewizor mega zamulał

  1. Patryk Wejher ★★★★★

    Jak dla mnie wszystko co powinno się znaleźć na krótki pobyt w Bydgoszczy pokoj ma wszystko co powinno być poza szafa to nie przeszkadza materac wygodny duża łazienka z wanną to zadkosc fajna lokalizacja łatwy meldunek .

  2. klaudii 691 ★★★☆☆

    Łóżko miało być duże podwójne, okazało się być jednym zrobionym z dwóch złączonych, z dwoma materacami, które się przesuwały. W pokoju czysto, zadbane. Niestety w łazience papier szary jednowarstwowy, co nie uprzyjemniło pobytu.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres souvenirappart Sienkiewicza?

souvenirappart Sienkiewicza znajduje się przy Henryka Sienkiewicza 42, 85-038 Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do souvenirappart Sienkiewicza?

Można skontaktować się z souvenirappart Sienkiewicza pod numerem +48 660 026 940

Jak można dotrzeć do souvenirappart Sienkiewicza?

Do souvenirappart Sienkiewicza można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements