Opinie

  1. Alojzy Bąbel ★☆☆☆☆

    Nie można utworzyć konta brak kontaktu ze strony administratora po kilkukrotnych prośbach odnośnie problemu ze stoną rejestracji. Ogólnie niepolecam

  2. Jacek Michalczyszyn ★★☆☆☆

    Nie działa wentylacja prawidlowo od roku. Szafki w szatni po uszkadzane od kilku miesięcy, nikt tego nie naprawia. Serwis sprzętu też kiepski.

  3. Александр Костенко ★★☆☆☆

    Płacę 150 zł miesięcznie, sprzęt do ćwiczeń jest zużyty, jest lato, a wentylacja i klimatyzacja nie dają rady, w pomieszczeniu jest duszno i gorąco. Siłownia nie jest warta 150 zł.

  1. A Z ★★★☆☆

    Siłownia z potencjałem, po ogarnięciu usterek i przeprowadzeniu konserwacji sprzetu/wymiany na pewno będzie ćwiczyło się lepiej. I koniecznie do naprawy zapach w damskiej szatni, bo można poczuć się jak w pociągu

  2. afrelka afrelka ★☆☆☆☆

    Zakupiłam karnet na 3miesiące pieniądze zostały pobrane, a na siłownię wejść nie mogę. Nie ma żadnego kontaktu od ponad tygodnia próbuje się skontaktować lecz bez żadnych efektów. Messenger,Instagram ani email po prostu dramat.

  3. M. ★☆☆☆☆

    Nie mogę polecić, siłownia do której chodzę ciągle ma jakieś awarie, dwie bieżnie - tylko jedna działająca i większość czasu zajęta, przez co nie mogę zrobić treningu, w łazience smród. Pisanie wiadomości o natychmiastowe wypowiedzenie z powodu nie wywiązania się z umowy nic nie daje, bo oni zwyczajnie je ignorują.

  1. Wojciech Romaniak ★★★★☆

    Siłownia jest bardzo przyjemna, choć nie za duża. Trochę brakuje niektórych sprzętów, najbardziej stairmastera warto byłoby dodać przynajmniej jeden. Wioślarz również byłby mile widziany. Dobrym pomysłem byłaby także wymiana jednego ze smithów, ponieważ oba dostępne modele mają stały kąt prosty, co ogranicza możliwości treningowe. Dodatkowo niektóre maszyny precor mają mocno zużyte obicia, a pojawienie się nowego sprzętu na pewno poprawiłoby komfort treningów. Niektóre maszyny są uszkodzone już od dłuższego czasu – mam nadzieję, że wkrótce zostaną naprawione, szczególnie orbitrek oraz jedna z maszyn kablowych. Liczę również na remont szatni i łazienek w najbliższym czasie. W całej szatni czuć nieprzyjemny zapach wydobywający się z kanalizacji pod prysznicami. Oczywiście rozumiem, że remont to większa inwestycja, ale warto byłoby przynajmniej wymienić szafki, ponieważ wiele z nich w męskiej szatni jest zniszczonych. Na koniec chciałbym zwrócić uwagę na incydent z 26 lutego. Tego dnia do siłowni dostała się osoba bezdomna, która spała w przedsionku. Była pod wpływem alkoholu, w bardzo niehigienicznym stanie, co skutkowało zabrudzeniem podłogi i prawdopodobnie również wycieraczki. Co niepokojące, mimo że sytuacja trwała ponad godzinę i została zgłoszona, nikt z obsługi nie podjął interwencji. Ostatecznie to klienci siłowni sami zmuszeni byli do wyprowadzenia tej osoby. Uważam, że w takich przypadkach obsługa powinna reagować znacznie szybciej, bo co jak co, ale samoobsługowa siłownia, nie powinna oznaczać że samoobsługowo też musimy dbać o ochronę obiektu.

  2. Michał Łysy ★★★★★

    Dużo rożnorodności jeżeli chodzi o ćwiczenia, miła atmosfera oraz klubowicze. Warto zauważyc że są ludzie ale co najważniejsze nie ma tłoku. Dodatkowo użyj linku poniżej jako link polecający i zgarnij zniżke 20zł na pierwszy zakup! https://rmggym.pl/rejestracja?code=8BV6L Serdecznie polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Siłownia RMG GYM Bygdoszcz?

Siłownia RMG GYM Bygdoszcz znajduje się przy Lubostrońska 7, 85-413 Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska

Jak można dotrzeć do Siłownia RMG GYM Bygdoszcz?

Do Siłownia RMG GYM Bygdoszcz można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements