Zamówiłem kebaba przez telefon na godzinę 20, zostałem poinformowany że całe mięso do tej godziny raczej zejdzie( śledząc grupę Facebook-u stało się to przed 19). Pomimo braku mięsa specjalnie poczekano na odbiór kebaba. Smak jakość cena naprawdę na poziomie ( zamówiłem średniego a najadłem się jak dużym). Jedynie dla mnie na minus brak wołowiny ale to już moje preferencje. Pozdrawiam
Zdjęcia
Opinie
-
_ Zioła ★★★★★
-
Piotr ★☆☆☆☆
Zamówiliśmy 2x rollo, jedno i drugie z, mięsem mieszanym, do mega miał być sos mieszany(czosnek i ostry) do dużej sos czosnkowy, do obu dostaliśmy sos najbliżej zbliżony go gorzkiej bazyli, ciężko bylo wyczuć smak mięsa, ponieważ ciężkie sosy zaburzały cały smak, lawasz był w porządku, czas oczekiwania godzina, ogólnie takie 2/10..
-
Damian Smigielczak ★☆☆☆☆
Zwykły kebab nic specjalnego ogólnie taki 4/10, natomiast reklama lvl 99. Mięso w bułce zimne a w lawaszu zważony sos i wszystkie warzywa gorące. Nie za tą kasę. Lepiej się do Bydgoszczy przejechać. Opinie na social mediach same pozytywne bo gość usuwa nieprzychylne komentarze. Więcej robienia dobrego jedzenia a mniej tych reklam którymi się ośmieszasz
-
STANISŁAW PALUCH ★★★★★
Rewelacyjny kebab. Trafiłem tu przypadkiem dzięki Facebookowi, a że od trasy S5 jest jedynie minuta drogi więc postanowiłem zajechać. Nie zawiodłem sie. Pan był tak miły że kebaba przygotował mi dosłownie na tzw. poczekaniu :) Karkówka bardzo dobra, świeże warzywa, nic nie ciekło, mogłem jeść podczas jazdy ;) Pozdrawiam i życzę sukcesów! Kierowca ciężarówki
-
Wojtek Zyhalko ★★★★★
Naprawdę godny polecenia kebab, solidna porcja, sosy powyżej średniej no i niezle mięcho-polecam brać mieszane. Może ciut za słone, ale to chyba jedyna uwaga i też pewnie kwestia gustu. Trzymam kciuki i powodzenia- naprawdę warto dać szansę a pewnie nie raz wrócisz. Wybaczcie słabej jakości zdjęcie ale byłem głodny;).
-
Michał P ★★★★★
Super sos czosnkowy ostry też niczego sobie. Brakowało takiego kekaba w szubinie. I mięso petarda.
-
Marcel Nawracaj ★★★★★
Bardzo dobry kebab i mięso, obsługa też miła
-
Martyna Siuda ★★★★★
Pyszny kebab. Wszystko świeże i smaczne . Mięso kraftowe naprawdę polecam i na dodatek samo robione sosy . Pycha . Polecam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kebab Na Kółkach?
Kebab Na Kółkach znajduje się przy Kcyńska 45, 89-200 Szubin, Kujawsko-pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kebab Na Kółkach?
Można skontaktować się z Kebab Na Kółkach pod numerem +48 882 463 016
Jak można dotrzeć do Kebab Na Kółkach?
Do Kebab Na Kółkach można dotrzeć, korzystając z poniższego linku