Opinie

  1. Adrianna Jędrzejewska ★★★★★

    Byliśmy pierwszy raz, jedzenie naprawdę pyszne, duże porcję. Trzymam kciuki, aby miejsce się rozwijało!

  2. St Art ★★★★☆

    Bardzo fajny bar z kuchnią jak w domu. Szare kluski z boczkiem, z deficytu boczku są z kiełbasą. Kapusta kiszona na ciepło do nich jest kwaszona, no bo taka była w pobliskim warzywniaku (a to nie to samo). Minimum przypraw. Ale efekt jest zadowalający. Placki ziemniaczane ok, z dodatkiem śmietany (bitej) - są chrupiące, dobre. Przygotowane bezpośrednio przed podaniem, bo to widać i czuć. Placki z pieczarkami ok. Pieczarki dobre, no - ten ser na wierzchu mógłby być inny (twardszy i ostrzejszy). Ale to już kwestia gustu. Prośbę o przygotowanie placków bez glutenu przyjęto i zrealizowano, choć była dla kuchni zaskakująca. To duży plus. Do tego po domowemu przygotowany kompot w dwóch opcjach smakowych. W cenie niższej niż fabryczny napój gazowany. Jak dla mnie bomba! Czas oczekiwania na posiłek adekwatny do złożoności dania. Płatność kartą i gotówką. Właściciel bardzo miły, pani kucharka też. Muzyka w lokalu to kwestia gustu - taneczna. Widać sprawia właścicielowi dużą przyjemność. Ten chodzi usmiechniety, stąd w lokalu panuje dobra atmosfera. Do tego czyściutko i schludnie. Mały, przyjemny bar (do 25 osób), z bardzo zrównoważonymi cenami. I jedzeniem jak u cioci. Poczułem się trochę jak zaproszony do czyjejś kuchni. Będąc w podróży wakacyjnej. Jak dla mnie - fajnie!

  3. Karolina Ostrowska ★★★★★

    Wczoraj trafiłam tam przypadkowo Bardzo dobre jedzenie Pan obsługujący bardzo miły a weszłam 30 min przed zamknięciem Polecam

  1. Marcin Skraburski ★★★★★

    Świetna miejscówka. Bardzo smaczne i uczciwe bistro. Dobre ceny, solidne porcje, miła obsługa. Wszystkie zamówione dania były dobre. Przede wszystkim cieszę się, że mogłem spróbować czerniny.

  2. Angelika Sypek ★★★★☆

    Byliśmy rodzinnie zjeść obiad. Obsługa miła, sprawna. Jedzenie dobre. Nie mogę napisać pyszne bo jednak nieco mało doprawione, takie poprawne. (Byliśmy dzień wcześniej przy rynku w Żninie i za podobną cenę zjedliśmy naprawdę dobrze doprawionego kotleta, i chyba kilkanaście godzin musiał przesiedzieć w przyprawach). Tu jednak brakowało smaku nieco, można było doprawić sobie solą czy pieprzem;) Ale wyszliśmy najedzeni, w barze nieco mało miejsca, wystrój niepowalający, jednakże to dla mnie nie ma takiego znaczenia. Wystarczy, że jest czysto i schludnie. Serwetki były, sztuce czyste, chłodne picie i ciepłe jedzenie :) Dostęp do WC nieco ograniczony, można skorzystać i tam też czysto i schludnie. Natomiast osoba niepełnosprawna na wózku z WC już nie skorzysta o kulach może być ciężej.

  3. Mariusz Hemka ★★★★☆

    Fajne jedzenie tylko placki ziemniaczane są z pieczarkami i serem i cukrem tylko brakuje jeszcze czegoś

  1. Krzysztof Dopierała ★★☆☆☆

    Raczej kiepskie wrażenia - długi czas oczekiwania, porcje mogłyby być ciut większe. Zamówione kluchy na pyrach były OK, ale placki ziemniaczane to jakaś pomyłka - gumowe, jakby z ciasta gofro-podobnego, na to najtańszy ser i pieczarki. Sosu brak, mimo że był w menu.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bar Basztowy Żnin?

Bar Basztowy Żnin znajduje się przy 700-lecia 29, 88-400 Żnin, Kujawsko-pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bar Basztowy Żnin?

Można skontaktować się z Bar Basztowy Żnin pod numerem +48 694 101 114

Jak można dotrzeć do Bar Basztowy Żnin?

Do Bar Basztowy Żnin można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements