Opinie

  1. Michał Konarski ★★☆☆☆

    Organizowałem w tej restauracji imprezę, podczas której musieliśmy praktycznie do siebie krzyczeć, bo są tam jednocześnie 3 inne imprezy, a hałas jest nie do zniesienia. Kelnerki nie reagują na prośby o zamykanie drzwi, zresztą i tak co chwilę przechodzą, więc to nie ma sensu. Lokal jest za mały na cztery imprezy w tym samym czasie. Nie jestem w stanie sobie wyobrazić, jak miałaby tam wyglądać np. stypa, skoro non stop gra głośna muzyka. W ustalonym i skrupulatnie uzgodnionym z rodziną menu doszło do zmian, których nikt z nami nie konsultował. Mało tego, kilka potraw w ogóle nie zostało podanych lub podanych dopiero po upomnieniu w bardzo minimalistycznej wersji. Jeden typ mięsa podano... w dokładnie jednym, małym kawałku. Jestem przekonany, że ciasta też było mniej niż ustalaliśmy. Szokiem jest dla mnie to, że około 20:00 do restauracji wpuszczono dużą grupę myśliwych z bronią, będących pod wpływem alkoholu i zachowujących się głośno i agresywnie. Czuliśmy się naprawdę niepewnie. Z udziałem panów wywiązała się zresztą chwilę później spora awantura. Restauracja chyba nie zdaje sobie sprawy, jak bardzo złamano prawo i że powinienem był wezwać policję. Na osobny paragraf zasługuje najbardziej nieprzyjemna i wręcz chamska właścicielka, która miała olbrzymie pretensje że oczekuję wyjaśnień w sprawie zmian w menu. Z takim zachowaniem właściciela jakiejkolwiek restauracji spotkałem się po raz pierwszy. Dodam, że chwilę przed utarczką ze mną miała też scysję przy stoliku obok. Warto też dodać, że na tyle krzeseł w restauracji, są dwa małe wieszaki na kurtki i szukanie swoich ubrań trwa 15 minut. Nie wspomnę już o tym, że nikt tego nie pilnuje i dosłownie człowiek z ulicy może sobie coś zabrać.

  2. Jagoda Hałas ★★★☆☆

    Jedzenie bardzo dobre i to na tyle. No i obsługa Ok. Ale tylko Ok, czekaliśmy na jedzenie godzinę (restauracja miała puste stoliki- nie było pełnej sali ale byli też klienci, którzy już spożywali swoje posiłki). Obsługa nawet nie poinformowała o czasie przygotowania dań no i ten czas najbardziej zaważył na mojej opinii na temat tego miejsca. Co do oczekiwania na stolik- mieliśmy wcześniejszą rezerwację.

  3. Aggie Grondas ★★★★★

    Zatrzymaliśmy się w art cafe w drodze z wakacji. Był to bardzo dobry wybór. Jedzenie świetne przyzwoitych cenach. Bardzo miła obsługa, byliśmy z niewielkim psem, najpierw zaproponowano miejsce na zewnątrz, ale ponieważ zaczęło padać, zaproszono nas do środka. Bardzo polecam makaron ryżowy z tofu - danie dla wegan i wegetarian, ale oczywiście są też inne opcje, nasza ekipa bardzo chwaliła wszystkie zamówione dania. Polecamy.

  1. Piotr “Doctor” Pasik ★★★★★

    Pełne zaskoczenie i duży zachwyt atmosferą oraz kulturą zespołu obsługi. Po raz pierwszy od bardzo długiego czasu sztućce zostały mi podane w białych rękawiczkach. Zdecydowanie DUŻY PLUS. Dania sprostały wszystkiemu co przed nimi i okazały się świetnym wyborem. Godny wybór, który na pewno będzie kontynuowany podczas następnych podróży.

  2. Jacek Łowicki ★★★★★

    Super obsługa, pyszne jedzenie, bardzo ładne miejsce. Byłem gościem na uroczystości komunijnej i jedynym niedociągięciem było to że brakowało parawanów oddzielających grópy gości które widywałem w innych restauracjach podczas tego typu wydarzeń.

  3. Krzysztof Przybył ★★★★★

    Jadąc 01 maja trasą przez Krajnę do Grudziądza zatrzymaliśmy się tu na "popas obiadowy". Strzał w "dziesiątkę". Bardzo miła, obsługa. Jedliśmy zupę serową z filetem drobiowym po hawajsku. Pychota. A wybór dań w karcie tak duży i urozmaicony że ho, ho, ho. Przyjdzie nam tu zatrzymać się jeszcze nie raz.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Art Cafe Nakło - Restauracja?

Art Cafe Nakło - Restauracja znajduje się przy Konstytucji 3 Maja 1, 89-100 Nakło nad Notecią, Kujawsko-pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Art Cafe Nakło - Restauracja?

Można skontaktować się z Art Cafe Nakło - Restauracja pod numerem +48 523 852 798

Jak można dotrzeć do Art Cafe Nakło - Restauracja?

Do Art Cafe Nakło - Restauracja można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements