Nie polecam , ruch niewielki . Na 6 stolików zajęte trzy , zamówiłam kawę - po 15 minutach upomnienia się doczekałam się kawy bo Pani ekspedientka pierw była zajęta że znajomym , który skończył zakupy następnie zaczęła rozmowę z koleżanką z pracy i obsługa innych klientów . Nie wrócę napewno ,kawa niedobra
Opinie
-
Justyna Zygmunt ★☆☆☆☆
-
kinga gorzelak ★★★★★
Parę razy już byłam, kawa okej, wybór słodkości do kawki też w porządku. Brak większych zastrzeżeń.
-
Lidia Skoczylas ★★★★★
Pyszne ciasto i kawa,klimat cudowny,miły czas spędzony z koleżanką na kawie, co wiecej trzeba. Pani Magda z uśmiechem do klienta, bardzo miła i przesympatyczna osoba. POLECAM
-
Lidia S ★★★★★
Pyszne ciasto i kawa,klimat cudowny,miły czas spędzony z koleżanką na kawie, co wiecej trzeba. Pani Magda z uśmiechem do klienta, bardzo miła i przesympatyczna osoba. POLECAM
-
s d ★☆☆☆☆
Nigdy więcej tam moja noga nie postanie. Jakiś starszy pan zaczął robić awanturę, bo się nie mógł zmieścić pomiędzy fotelem, a stołem. Kiedy powiedziałem żeby usiadł obok, bo ja nie będę przestawiał mebli, które są już tak domyślnie ustawione to popchnął fotel na którym siedziała moja dziewczyna w momencie gdy piła GORĄCĄ herbatę. Obsługa stała obok i się śmiała. Jeden wielki cyrk i patologia. Życzę miłego dnia temu Panu, może to coś zmieni, bo bliscy na pewno nie mają z nim lekko. I to samo życzę obsłudze, może kiedyś dorosną.
-
Marta Stefańska ★★☆☆☆
Wyroby same w sobie są bardzo dobre i często po nie wracam. Jednak dużo do życzenia daje obsługa. Panie chyba myślą, że człowiek będzie tam stał do zamknięcia. Trzeba się naprawdę naczekac, aby zostać obsłużonym. Wcześniej zdarzyło mi się, że pani szykowała sobie kawkę, którą zaniosła sobie na zaplecze (nie trwało to 5 minut, zdecydowanie dluzej), a ja stałam jak wół czekając na obsłużenie. Dziś kolejna sytuacja, w której trzeba było czekać, aż ktoś ruszy się z zaplecza, aby obsłużyć klienta.
-
Paulina Kosa ★☆☆☆☆
Jeszcze niegdy nie zostałam tak potraktowana jako klient. Około godziny 19 (nie było żadnych klientów) chciałam kupić ciasto na wynos. Po wybraniu odpowiedniego podeszłam do lady i nic, zero reakcji. Ekspedientka w krótkich, blond włosach, w okularach tylko podniosła na chwilę głowę spojrzała na mnie i dalej zaczęła przeglądać swoje papiery. Po dłuższej chwili byłam zmuszona odejść, bo ta pani nie chciała mnie obsłużyć. Żenada.
-
Szymon ★★★★★
wszystko bylo tak jak powinno. ciasta bardzo dobre a lokalizacja w markecie
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Cukiernia Sowa?
Cukiernia Sowa znajduje się przy Franklina Roosevelta 46, 62-200 Gniezno, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Cukiernia Sowa?
Można skontaktować się z Cukiernia Sowa pod numerem +48 614 241 358
Jak można dotrzeć do Cukiernia Sowa?
Do Cukiernia Sowa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku