Zakup auta volkswagen t-roc. Jestem zadowolony z zakupu auta wszystko zgodne z opisem w ogłoszeniu zero rozczarowania przy oględzinach auta Pan sprzedający bardzo rzeczowy i konkrety w rozmowie. Bardzo polecam sprzedawcę oby więcej takich osób na rynku
Zdjęcia
Opinie
-
Radek Szpanier ★★★★★
-
Paweł Prottung ★☆☆☆☆
W ogłoszeniu samochód dacia dokker 2019r piszę, że samochód jest bezwypadkowy. Po otrzymaniu Vin i sprawdzeniu okazało się, że samochód miał kolizję, że aż podłużnica została przesunięta.
-
Artur Kabaciński ★★★★★
Chcę wyrazić podziękowania za sprzedaż pięknego Mercedesa gla 200. Pełen profesjonalizm w swoim fachu. Byłem nabywcą już aut z naszych komisów ale dopiero tu dostaliśmy co chielismy. Muszę jeszcze podkreślić że kupno auta u pana Pawła to nie tylko sprzedaż z jego strony ale też pomoc jaką otrzymałem gdyż doszło do małej usterki nie wiedziałem do kogo się zgłosić i pomyślałem o Panu Pawle, oczywiście pomógł mi rozwiązać problem z czego jestem zadowolony chciałem podziękować i polecić komis.
-
patryk siuta ★★★★★
Widzę dużo pozytywnych opinii - dorzucę i swoją. Dwa miesiące temu kupiłem od Pana Pawła Opla Mokkę X i póki co jestem zadowolonym użytkownikiem. Autem zrobiłem już około 5k km i nie mam się do czego przyczepić. Mój mechanik też niczego się nie dopatrzył ;-) Co prawda opis w internecie nieznacznie odbiegał od stanu rzeczywistego (brak dwóch funkcji), ale w całokształcie to drobny detal. To nie był czynnik decydujący o zakupie. Będę polecał i jeśli będę szukał kolejnego auta dla siebie lub kogoś z rodziny to pierwsze kroki skieruję właśnie do firmy "Auto Handel Paweł Kujawski"!
-
tomii ★★★★★
Ludzie a ja wam powiem: w 2010 kupiłem Honde Civic UFO z przebiegiem 38 tys km z 2006 roku. Wszyscy się bali , że licznik cofnięty a tym jedziła poprostu babcia 80 cio paro letnia w Italii. Pan właściciel szef (wtedy zdaje się Auto _Kuba) opowiedział i pokazał całą historię samochodu łącznie z naprawami drobnymi jakie wykonał aby auto dobrze wyglądało. Jednym słowem żadnych tajemnic. Zapłaciłem a sprzęt na moje życzenie przywieziono na lawecie pod dom. Jedziłem nim 11 lat i jak to się mówi "nic nie wyszło"! Auto odkupił ode mnie mój kolega i jeździ do tej pory bez zarzutu. Chciałem przed zmianą coś wybrać z komisu i podziękować za hondę ale akurat nie było "dostawy" ;) Napewno odwiedzę jeszcze Gniezno i komis przy kolejnej zmianie a wszystkim polecam to miejsce bo fachowo, rzetelnie i uczciwie podchoszą do tematu. Pozdrawiam Pana ( Kubę?) , który sprzedał mi srebrne UFO :)
-
Adam Kałuża ★★★★★
Fantastyczny partner biznesowy, godny zaufania. Jeśli nie możesz pojechać po samochód, to Pan Kujawski przywiezie Ci go pod sam dom. Nie zostawi Cię bez opieki do końca rejestracji pojazdu. Możesz bezpiecznie kupować w ciemno. Salon posiada samochody sprawdzone i nie wymagające wkładu finansowego. Poza tym szczerze i rzetelnie jesteś informowany o stanie i historii auta, które chcesz nabyć. Polecam SALON Pana Pawła gorąco. Tu załatwisz zakup bezpiecznie i w bardzo miłej, bezpiecznej atmosferze.
-
Emilia Modrzyńska ★★★★★
Gorąco polecam:) Kupiłam kilka miesięcy temu Hyundaia ix20 z 2013 roku.Auto w świetnym stanie, wszystko zgodne z dokumentacją serwisową. Żadnych ukrytych wad. Jestem bardzo zadowolona z zakupu. A obsługa klienta na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm. Zakup dokonany z przyjemnością i dający przyjemność z każdego kilometra w podróży:)
-
Dariusz Lisiak (D.L) ★★★★★
16 grudnia kupiłem Opla Astrę 2020r. Autko kupione praktycznie w ciemno, pojechałem i kupiłem. Bez sprawdzania na stacji diagnostycznej. Dziś jestem po pierwszym przeglądzie w ASO Opel i wszystko jest ok. Wszystko co o samochodzie powiedział przy zakupie Pan Paweł w 100% potwierdziło się w serwisie. Pełna profesja, doświadczenie Pana Pawła i indywidualne podejście do każdego klienta w mojej ocenie stawia go na podium wśród auto komisów w Gnieźnie, a nie jeden odwiedziłem. Chcecie kupić auto sprawdzone, bez jakichkolwiek znaków zapytania czy aby wszystko jest ok gorąco polecam Auto komis Pana Pawła.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres AUTO KUJAWSKI SALON AUT UŻYWANYCH?
AUTO KUJAWSKI SALON AUT UŻYWANYCH znajduje się przy Gdańska 130, 62-200 Gniezno, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do AUTO KUJAWSKI SALON AUT UŻYWANYCH?
Można skontaktować się z AUTO KUJAWSKI SALON AUT UŻYWANYCH pod numerem +48 606 305 718
Jak można dotrzeć do AUTO KUJAWSKI SALON AUT UŻYWANYCH?
Do AUTO KUJAWSKI SALON AUT UŻYWANYCH można dotrzeć, korzystając z poniższego linku