Opinie

  1. Grahol_ ★★★★★

    My sobie chwalimy. Zawsze jak pojechaliśmy (w godzinach otwarcia) lub jak zadzwoniliśmy była udzielona pomoc lub porada. Zawsze sytuacje z psiakiem były rozwiązane i pomoc udzieliła.

  2. Renata Kujawa ★☆☆☆☆

    Od tygodnia czekam na telefon z wynikami krwi kota. Tel milczy . Zapłaciłam za badanie 150 zł. Bardzo okropna i wredna żona pana doktora mówiła że doktor jutro oddzwoni i jutro mija tydzień i nic. Zero kontaktu. Pani żona jest niekompetentną i niepoważna i nie powinna odbierać tam tel. Dzięki niej mój kot już by nie żył. Na szczęście znalazłam cudownych lekarzy we wrzesni . Mój kot żyje i ma sie dobrze. Pytanie jak lekarz może nie odebrać tel i nie zadzwonić z wynikami ??? Olanie totalne i zwierzęcia i właściciela. A żona osoba straszna , nie lubi zwierząt i ich właścicieli. Odstrasza swoją osobą.nie jest odpowiedzialna osoba i nie powinna odbierać tel . Być może nie przekazała informacji. Nie wiem . Fakt że jutro mija tydzień a Pan doktor sie nie odezwał. Pomimo moich prób kontaktu. Ale tel odbiera żona i mówi że doktor zajęty. Umówiona byłam na tel o 17. I nic. Więc nie polecam . Kobieta okropna , przeszkadza jej nawet że za wcześnie sie przyjedzie, bo nakręca sie kolejkę. Coś strasznego. Sam doktor miły i sympatyczny ale tu chodziło o życie. Pani olała sytuację.wiec nie polecam jeżeli chodzi o małe delikatne zwierzęta a tym bardziej o rasowe. Nie mogę zrozumieć tej sytuacji. Chodziło o życie i przez cały tydzień pan nie miał chwili czasu na tel ?

  3. Dominika Kuryło ★☆☆☆☆

    W kwestii lekarza nie mogę się wypowiedzieć, ale na pewno tam nie pojadę. Polecam zmienić Panią odbierającą telefon, bo po rozmowie odechciewa się tam jechać.

  1. Franiołek 1 ★★★★★

    Bardzo miły weterynarz , odbiera telefony tylko trzeba zadzwonić w godzinach w których jest otwarty gabinet , nie musisz czekać na wizytę po prostu jedziesz .

  2. Beata Ulatowska ★★★★★

    Bardzo dobry lekarz weterynarii, wyleczył moje dwa koty...co najważniejsze: skutecznie. Starał się, to robić bezstresowo, zarówno dla mnie, kotów, jak i dla potrfela ;) Przy tym, bardzo przyjazna atmosfera :) Polecam!

  3. JanuszCh ★★★★★

    Miła i fachowa obsługa i Pana weterynarza. I co najważniejsze pomocna. Polecam z czystym sercem .

  1. Waldemar Pawlak ★★☆☆☆

    Niestety nie mogę polecić bowiem kotka zmarła. Jeden dzień przebywała u Pana doktora w inkubatorze (diagnoza zapalenie płuc), po tym dniu mieliśmy odebrać kotkę bo podobno jej stan się poprawił. Po przybyciu do domu kotka zmarła na naszych rękach w męczarniach po 6 godzinach. Kotka wróciła do nas do domu w gorszym stanie, do połowy obsiusiana i ,,parszywa'' zanim ją dostarczyliśmy do lekarza. Przykro nam bardzo, bo liczyliśmy na pomoc. Daję jedną gwiazdkę dodatkowo za względnie miłą obsługę.

  2. Natalia Bielerzewska ★★★★★

    Najlepszy weterynarz, do jakiego mogliśmy trafić z naszym pupilem, oddany, sumienny przede wszystkim bardzo miły, potrafi wszystko skrupulatnie wytłumaczyć oraz odpowiednio zająć się zwierzaczkiem. Jestem bardzo wdzięczna za podjęta walkę o życie naszego pieska, za każdy telefon oraz za każdą wizytę. Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku ❤️

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres lek. wet. Andrzej Ogórkiewicz P.H.U. "Cani-Wet"?

lek. wet. Andrzej Ogórkiewicz P.H.U. "Cani-Wet" znajduje się przy 62-200 Gniezno, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do lek. wet. Andrzej Ogórkiewicz P.H.U. "Cani-Wet"?

Można skontaktować się z lek. wet. Andrzej Ogórkiewicz P.H.U. "Cani-Wet" pod numerem +48 609 181 713

Jak można dotrzeć do lek. wet. Andrzej Ogórkiewicz P.H.U. "Cani-Wet"?

Do lek. wet. Andrzej Ogórkiewicz P.H.U. "Cani-Wet" można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements