W drugi dzień świąt kupiłem z tego komisu samochód KIA Sportage II. Wcześniej rozmawiałem z pracownikiem , dopytywałem o ten samochód ponieważ dzieliło mnie do Nich ponad 200km i nie chciałem jechać na próżno. Udzielono mi rzetelnej informacji, auto było zgodne z opisem. Uczciwie poinformowano mnie o wszystkich szczegółach dotyczących tego samochodu. Jestem zadowolony z miłej i fachowej obsługi. Spokojnie przyznaję 5 gwiazdek.
Opinie
-
Grzegorz Bolc ★★★★★
-
Robert Sikorski ★★★★★
Jakiś czas temu zakupiłem super Skodę,do dziś zadowolony,obsługa i porady na 5,jak będę kiedyś musiał coś zakupić wrócę tam na pewno
-
Hubert Bielecki ★★★★★
Wszystko sprawnie i konkretnie. Samochody zgodne z opisem i brak haczyków. Miła i rzetelna obsługa. Gorąco polecam i na pewno wrócę po kolejne auto ☺️
-
Michał Fleta ★★★★★
Polecam. Wszystko na 1000%
-
Mikołaj Michalak ★★★★★
W marcu 2025 kupiłem swój wymarzony samochód chevrolet captiva 2.0 vcdi. Pierwszy raz kupowałem z komisu i od razu natrafiłem na bardzo miłych panów którzy tam pracują. Panowie nie robili z niczym kłopotów chętnie odpowiadali na pytania zadawane nawet te najbardziej dociekliwie. Samochód okazał się zajebisty po sprawdzeniu na stacji diagnostycznej która sam wybrałem a Pan Maciej przywiózł samochód na lawecie pod wskazany adres stacji. Po sprawdzeniu auto okazało się w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Oczywiście mowa tu o aucie z 2007 roku produkcji czyli ma 18 lat a stan był bardzo dobry. Moja opinia więc jest taka można polecić autokomis Bojan że względu na fachową obsługę, fajny wybór samochodów, no i możliwość zostawienia auta w rozliczeniu. Co do ceny to naprawdę można dogadywać bardzo fajne ceny i są bardzo elastyczni. Polecam każdemu skorzystać bo naprawdę warto. Pozdrawiam i miłego dnia zycze wszystkim którzy przeczytają moja ocenę do końca. A Właściciela autokomisu dziękuję za spełnienie marzenia.
-
Marcin Pollak ★★★★★
20 kwietnia nabyłem auto w tym komisie bardzo miła i profesjonalna obsłoga sprzedajacy nie wywiera presi auto zgodne z opisem i zdjeciami zaproponował sam wizyte na stacji diagnostycznej ja jestem mega zadowolny z zakupu i obsłógi naprawde gorąco POLECAM.
-
Szymon Matusiak ★★★★★
Kupiłem Hyundai i30, stan zgodny z zdjęciami i opisem, profesjonalna i kompleksowa obsługa. Najlepsze doświadczenia z komisem w moim życiu. Polecam.
-
Michał Matulka ★★★★★
9 września 2023 nabyłem z tego komisu wymarzonego golfa V GTII. Samochód do mojego przyjazdu został perfekcyjnie przygotowany od strony wizualnej po techniczna oraz od strony formalnej. Sprzedawca był chętny ukazać każdą wadę pojazdu i nie ukrywał jej przede mną. Podczas samego oglądania mogłem swobodnie oglądać samochód i nie była na mnie wywierana presją, że już muszę kupić co sprawiało, że na spokojnie mogłem obejrzeć całe auto. Pan z komisu umożliwił nam wykonanie jazdy testowej wraz z zabraniem samochodu do mechanika, który na dowód jakości auta wykonał jego przegląd techniczny, przez co czarno na białym miałem ukazane, że auto jest gotowe do jazdy i nie rozleci się Podczas jazdy do domu. Komis zagwarantował mi też możliwość odzyskania pieniędzy, gdyby auto w przeciągu dwóch tygodni, gdyby auto okazało się uszkodzone do takiego stopnia, który uniemożliwił, by dalsza jazdę.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres AUTO BOJAN?
AUTO BOJAN znajduje się przy Skiereszewo 22, 62-200 Gniezno, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do AUTO BOJAN?
Można skontaktować się z AUTO BOJAN pod numerem +48 793 592 492
Jak można dotrzeć do AUTO BOJAN?
Do AUTO BOJAN można dotrzeć, korzystając z poniższego linku