Mniej niż jednej gwiazdki niestety nie da się dać, a bardzo szkoda. Po zakupie rybek w tym sklepie wszystkie zdechły już następnego dnia, mimo że zapewniliśmy im doskonałe warunki w akwarium. Co gorsza, po dodaniu nowo kupionych rybek do tych, które były z nami od długiego czasu i były w świetnej kondycji, również one padły. To świadczy o fatalnym stanie sprzedawanych ryb i całkowitym braku odpowiedzialności sklepu. Straciliśmy nie tylko pieniądze, ale też ryby, o które dbaliśmy przez długi czas. Zdecydowanie nie polecam
Zdjęcia
Opinie
-
Dominika ★☆☆☆☆
-
Asia Wolarz ★★★★★
Przesympatyczna pomocna obsługa doradzi klientowi w każdej sprawie polecam serdecznie i dziękuję za fachowe doradztwo miłego dnia
-
Paweł Aptacy ★★★☆☆
Sklep czysty, zadbany, duży wybór. Dlaczego 3*? Choć „korciło” mnie dać jedną. Warunki zwierząt. Niby wszystko się zgadza, woliery czyste, zadbane, jest woda, jedzenie…. Co mnie „tknęło” - królik w minimalistycznej klatce o rozmiarach przeznaczonych dla chomika, chomiki - po kilka w wolierze, brak schronień dla gryzoni - domków, materiałów do budowania gniazd. Chomiki, koszatniczki - brak kołowrotków, przecież te zwierzaki dostają „……..ca”. Pomyślcie trochę o zadbaniu o domki, kołowrotki - nie wiele potrzeba, a dużo zmieni- nawet jako argument sprzedażowy dla klienta, że zwierzaki te powinny mieć możliwość schronienia i ruchu.
-
Foka ★★★★★
Świetny sklep zoologiczny! Duży wybór młodych zwierzątek – wszystkie zadbane i w świetnej kondycji. Obsługa na najwyższym poziomie – panie bardzo sympatyczne, widać, że znają się na rzeczy i chętnie doradzają. Ogromny asortyment karm, akcesoriów i wszystkiego, co potrzebne do opieki nad pupilem. Zdecydowanie polecam każdemu miłośnikowi zwierząt!
-
Pingwin ★★★★★
Świetny sklep zoologiczny! Duży wybór młodych zwierzątek – wszystkie zadbane i w świetnej kondycji. Obsługa na najwyższym poziomie – panie bardzo sympatyczne, widać, że znają się na rzeczy i chętnie doradzają. Ogromny asortyment karm, akcesoriów i wszystkiego, co potrzebne do opieki nad pupilem. Zdecydowanie polecam każdemu miłośnikowi zwierząt!
-
Andrzej Kamiński ★★★★★
Miła i kulturalna obsługa, zawsze doradzą polecam
-
Milena Stramowska ★★★★★
Mój ulubiony sklep. Znajdę tam wszystko co potrzebne jest dla moich trzech kociaków. Bardzo miłe Panie w szczególności Pani Ola która zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.
-
Weronika ★☆☆☆☆
Niestety kupiliśmy królika, który po 3 tygodniach nam zdechł.. jeżdżąc do weterynarza wielokrotnie, okazało się że królik był chory.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres IZAP ZOO?
IZAP ZOO znajduje się przy Mrotecka 35a, 89-100 Nakło nad Notecią, Kujawsko-pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do IZAP ZOO?
Można skontaktować się z IZAP ZOO pod numerem +48 784 104 604
Jak można dotrzeć do IZAP ZOO?
Do IZAP ZOO można dotrzeć, korzystając z poniższego linku