Opinie

  1. Nwm Nwm ★★★★★

    Uważam, że to najlepsza siłownia w mieście. Super sprzęt, duża powierzchnia, pomocna obsługa. Gorąco polecam!

  2. Krystek ★★★★★

    Bardzo dobra siłownia wiele maszyn, sprzętu, miejsca oraz można przyjść kiedy się chce naprawde polecam

  3. Zocha ★☆☆☆☆

    Nie polecam, anulowałam mój karnet a tak czy siak pobrano mi pieniądze z konta. Praca próbowałam skontaktować się z nimi przez Gmail o zwrot pieniędzy, pisałam 3 razy i dalej nie dodałam odpowiedzi. Zero kontaktu, nie zwrócono mi pieniądzy, nic

  1. Jakub Jakub ★★★★★

    Bardzo pozytywne zaskoczenie bo nie jest to typowa "siłka", jest dużo różnych stref i bardzo czysto. Spoko klimat i ludzie. Mozna też kupić różne odżywki. Polecam to miejsce.

  2. Marta Artamonow ★☆☆☆☆

    Klimatyzacja na tej silowni nie istnieje. Na dworze 30 stopni, a tutaj już na początku wychodząc z szatni czuć, że nie jest ona włączona. Może osobom sprzątającym i obsłudze którzy chodzą ubrani w bluzach jest zimno.

  3. Uran “Große Ohren” Ohr ★☆☆☆☆

    Od ponad dwóch tygodni maszyna do ćwiczeń klatki piersiowej (motylkowa) oraz główna maszyna do wyciskania pozostają niesprawne – brakuje informacji o terminie naprawy. To jedyne tego typu urządzenia w siłowni, co znacznie ogranicza możliwości treningowe.Bramki są niewystarczające w stosunku do liczby osób, zwłaszcza w godzinach szczytu, co utrudnia wykonywanie podstawowych ćwiczeń. Sprzęt cardio rowerki i bieżnie – jest dostępny w dużej liczbie, ale nie każdy odwiedza siłownię tylko po to, by biegać lub jeździć.Podsumowując – w obecnym stanie trudno zrealizować pełnowartościowy trening siłowy w standardowych godzinach. Konieczna jest szybka naprawa sprzętu oraz rozbudowa strefy wolnych ciężarów lub maszyn.

  1. Kacper Szymczak ★☆☆☆☆

    Czytnik palca to jakaś porażka. Zeskanowałem palec, śluza się odtworzyła z jednej strony, wszedłem, a następnie po zamknięciu śluzy, znów otworzyła się z tej samej strony, zamiast z drugiej. Odruchowo wyszedłem, aby nie zostać w środku. A próbując wejść ponownie śluza się nie otwierała pomimo zielonego koloru na czytniku. Zmieniłbym osobiście system wejścia na siłownię na jakiś kod QR albo aplikacje. Przynajmniej raz w tygodniu psuje się jedna ze śluz, a czasami nawet dwie, co uniemożliwia dostanie się na siłownię. Nie wspomnę już o żadnej alternatywie kontaktu z obsługą poza godzinami 6-22. Poza tymi godzinami nie ma żadnego kontaktu z obsługą i w razie problemów trzeba sobie radzić samemu.

  2. Piotr K ★★★★★

    Siłownia bardzo czysta, można codziennie zobaczyć jak pani sprzątająca dba o czystość siłowni,szatni oraz sprzętu. Trenerzy klubowi bardzo mili i uśmiechnięci. Uważam że sprzętu jest dużo i nawet mimo dużego ruchu można wykonać swój plan treningowy bez problemu. Bardzo dużo miejsc parkingowych. Chodzę na tą siłownię od roku i tylko raz miałem mały problem z wejściem, ale obsługa szybko zareagowała i mi pomogła jedyna uwaga można by otworzyć salkę fitness tak aby można było tak wejść i coś porobić bo kojarzę że ona jest stale zamknięta ale mogę się mylić. Ogólnie bardzo polecam i jestem zadowolony z tego miejsca

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Just GYM?

Just GYM znajduje się przy Składowa 4, 62-200 Gniezno, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Just GYM?

Można skontaktować się z Just GYM pod numerem +48 570 450 840

Jak można dotrzeć do Just GYM?

Do Just GYM można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements