Opinie

  1. Ewa Koluszko ★☆☆☆☆

    Gorszej rejstratorki nie spotkałam, telefonu nie odbiera w dniu rejestracji a jak się juz dodzwonisz to mówi ze rejestracja czynna do 13godziny i juz nie zarejestruje bo jest godzina 13.05 do tego jest nie miła i nie kulturalna

  2. Zosia Zosia ★☆☆☆☆

    Gorszej rejstratorki nie spotkałam, telefonu nie odbiera w dniu rejestracji a jak się juz dodzwonisz to mówi ze rejestracja czynna do 13godziny i juz nie zarejestruje bo jest godzina 13.05 do tego jest nie miła i nie kulturalna

  3. Karolina Balicka ★☆☆☆☆

    Doktor A. U którego byłam to jedna wielka porażka... wypisał receptę i na tym się kończyło. Żadnych dalszych badań. Nie polecam !!

  1. Damian Prymula ★☆☆☆☆

    Dzwonie piąty raz . Nikt nie odbiera . Edit. Po 52 połączeniach przemiłe panie zdjely słuchawkę z telefonu stacionarnego . Nie można połączyć się. A co dopiero zarejestrować.

  2. Julia Zimna ★☆☆☆☆

    Pani odbierająca telefon bardzo niemiła, nie potrafi normalnie odpowiedzieć na pytanie, jest to chyba dla niej problem, że pacjent o coś pyta. Nie polecam, a Pani może niech zmieni prace skoro jej nie lubi.

  3. Poounds ★☆☆☆☆

    Dodzwonienie się do NZOZ graniczy z cudem, Panie odbierające telefon rozmawiają z pacjentem jak za karę. Proponuję zmienić pracę, jeśli ciężko jest NORMALNIE i konkretnie udzielić odpowiedzi na zadawane pytania, tymbardziej że mimo wielkiego rozczarowania starałam się mówić miło, nie krzycząc i mówiąc opryskliwie jak to usłyszałam z drugiej strony .. Aby umówić się ze skierowaniem dzwoniłam 3 razy za każdym razem miałam zadzwonić o innej godzinie, albo w inny dzień. Pomimo kilometrów które dzieła mnie od placówki, powiedziano mi ze mam osobiście dostarczyć skierowanie co jest śmieszne skoro wszystko mają w systemie i wystarczy podać kod ze skierowania. No śmiech na sali.

  1. Taki Śmieszek ★★★★★

    Witam. Chciałbym pochwalić powyższą placówkę i jej cały personel za zaangażowanie i serducho wkładane w prace. W szczególności podziękowania kieruje do dr Ślagowskiej - Baran. Jest to osoba z WIELKIM SERCEM, potężnym zapałem dla niej nie ma rzeczy nie możliwych. Dzieci traktują powyższą Panią jak dobrą CIOCIE (ma kobitka podejście i stoicki spokój do tych małych krasnoludków) dzięki temu niekiedy nieprzyjemne zaglądanie do gardła lub inne nieprzyjemne badania nie sprawiają u dzieci stresu i odrazy do białego fartucha. W tej placówce nie musicie się prosić o skierowanie czy zlecenia na badania jeżeli są potrzebne i wskazane dostajecie je od ręki. W tych ciężkich czasach pandemii, gdy większość ośrodków wyręcza się teleporadą, tu liczy się PACJENT, potrzebuje wizyty, potrzebuje pomocy więc ją otrzyma rzadko stosowane są teleporady. Niejednokrotnie byłem świadkiem jak dr Ślagowska działa: "pędzi na wizytę domową ty już czekasz serdecznie przeprasza (wiesz, że nie bagatelizuje pacjentów - jesteś cierpliwy bo tylko tak możesz jej pomóc) i choćby resztkami sił wpada w pełni skoncentrowana by słusznie rozpoznać co ci dolega i pomóc". Tu też jestem zmartwiony boję się ze powyższa dr może się wypalić a wtedy ja i wielu z was straci jednego z najlepszych lekarzy dla mnie i moich pociech. Ciekawi mnie czy dr Ślagowska - Baran i jej "ekipa" może liczyć na wsparcie urzędu administracji lokalnej. Ciekawe czy, ktoś z jej przełożonych potrafił JĄ i jej WIELKĄ PRACĘ docenić. Pozdrawiamy "tata i mama dwójki skrzatów" Sebastian i Patrycja z Szubina

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres NZOZ MEDICUS?

NZOZ MEDICUS znajduje się przy Sądowa 14, 89-100 Nakło nad Notecią, Kujawsko-pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do NZOZ MEDICUS?

Można skontaktować się z NZOZ MEDICUS pod numerem +48 523 666 226

Jak można dotrzeć do NZOZ MEDICUS?

Do NZOZ MEDICUS można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements