Opinie

  1. Kajtek ★★★★★

    Weterynarz z powołania pełen empatii dla zwierząt i ludzi. Jako jedyny przyjął nas po godzinach pracy i zrobił wszystko co można było w tej sytuacji zrobić. Dziękujemy bardzo i życzymy wszystkiego co najlepsze.

  2. AP k ★★★★★

    Byliśmy z naszym kotkiem. Czysto, zadbane, miła atmosfera, czuć profesjonalizm a najważniejsze to podejście i zaangażowanie w temat. Wychodząc z kliniki czuliśmy, że nasz pupil jest w dobrych rękach Pana Marcina i Tomka . Jak na takie warunki i wiedzę tanio!! Życzymy dużo trafnych diagnoz. Z pewnością będziemy wracać!! Serdecznie pozdrawiamy i do zobaczenia

  3. Sandra Turek ★★★★★

    Polecam Pan Marcin zajął się moim pieskiem profesjonalnie ceny super pan w recepcji bardzo przyjemny i skory do rozmowy... polecam ‼️

  1. Małgorzata Krupa ★★★★★

    Zdecydowanie polecam, super podejście, kot zawsze zaopiekowany jak należy.

  2. Izabela Sygnecka ★★★★★

    Dziękujemy za zabieg i opiekę nad kotkiem Bercikiem. Pan weterynarz bardzo uprzejmy i delikatny wobec zwierzaków. Widać, że wykonuje swój zawód z pasją i troską o dobro naszych zwierząt. Powierzenie swoich pupili Panu Marcinowi polecam wszystkim, którzy szukają dobrego weterynarza.

  3. Joanna sołdyńska ★★★★★

    Bardzo lubimy Pana Doktora i cenimy jego wiedzę i profesjonalizm.

  1. Krzysztof Szkopek ★★★★★

    Trafiłem tu gościnnie w sytuacji awaryjnej. Pan Marcin profesjonalnie zaopiekował się moim psiakiem ekspresowo i miłej atmosferze. Brak uwag, polecam !

  2. Daisy Bryniuk ★☆☆☆☆

    Niestety będzie to u mnie negatywna opinia, przyjechałam z nagłym przypadkiem do Pana weterynarza. Zostałam wypytana co się dzieje , ile piesek ma lat etc. Po usłyszeniu że piesek ma 12lat. Usłyszałam że to już trzeba każdy dzień z takim psem doceniać… diagnoza została postawiona że to problem z sercem, że krew już nie jest pompowana i jest przez to kaszel jest ponieważ piesek się dusi… dostałam lekki na serce. Po jednym dniu zero poprawy pojechałam do innej kliniki…. Było to ostre zapalenie tchawicy ! Zastrzyki przeciwbólowe, przeciwzapalne i w tym samym dniu już poprawa była, pies przestał cierpieć. Także na moim przypadku diagnoza postawiona za szybko, pan doktor nie poświęcił czasu wystarczająco żeby wykluczyć inne możliwe problemy.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Gabinet Weterynaryjny Marcin Szymaś?

Gabinet Weterynaryjny Marcin Szymaś znajduje się przy plac Powstańców Wielkopolskich 4, 62-085 Skoki, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Gabinet Weterynaryjny Marcin Szymaś?

Można skontaktować się z Gabinet Weterynaryjny Marcin Szymaś pod numerem +48 724 674 880

Jak można dotrzeć do Gabinet Weterynaryjny Marcin Szymaś?

Do Gabinet Weterynaryjny Marcin Szymaś można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements