Opinie

  1. Krzysztof Górowski ★★★★★

    Śniadanie angielskie bardzo dobre, wyróżniają się pomidorki i pieczarki które są rewelacyjnie przygotowane

  2. Patryk P ★★★★☆

    Kawa niezła jedno ciastko bardzo smaczne drugie przeciętne.

  3. Katarzyna MII ★★★★★

    Mogłam skosztować kawy lawendowej :) błękitna ładnie podana i bardzo dobra jeśli ktos lubi naturalną lawendę :) zamówiłam też zupę krem z cukini. Polecam. Pierwszy raz byłam w tym lokalu i na pewno wrócę :)

  1. Kati ★★★☆☆

    Przez 3 kolejne lata chętnie wracałam do tego miejsca. Niestety od pewnego czasu muszę przyznać że jest co raz gorzej a to za sprawą nieprzyjemnej obsługi. Zapraszając znajomych do kawiarni trzeba wstydzić sie za zachowanie kelnerek a to bardzo słabo świadczy o lokalu. Kelnerki nieuprzejme, fochniete że muszą obsługiwać klientów. Podanie talerzy w sposób niedbały i z odczuwalną złością. Nie podanie do dań sztuców o które trzeba sie prosić. Brak zamowionych dań z menu... Ogólnie też kiepska obsługa na samym wejściu do lokalu. Trzeba się domyślać jakie reguły panują tam. Zero informacji ze strony kelnerek. Jak sie nie podejdzie do kontuaru to nie zostanie sie obsłużonym. Toaleta zaniedbana, brak papieru żeby chociażby wytrzeć dłonie. Jestem bardzo rozczarowana tym wszystkim. Jedyne co można pochwalić to jedzenie, nadal jest smaczne, choc oczekiwałam że przez tyle lat choc cos nowego w smakach zostanie wprowadzone. Ale jest to samo co od lat. Plus fakt że nie wszystko jest dostępne z menu... Niestety mój ostatni raz w tej dawniej uwielbianej przeze mnie kawiarni.

  2. KK ★★★★☆

    Wrażenia bardzo dobre. Zamówiona jajecznica z szynką bardzo dobra w smaku, świeża sałatka do tego wraz z ziarnami. Podane z chlebem i bułka paryska Świeże pieczywo, dodało by bardzo wiele do tego dania. Chleb, bułka, cokolwiek, byle ciepłe i chrupiące, może warto nad tym się zastanowic. Klimat śródmiejski, ale przytulny z widokiem na pobliskie ulice. Ceny odpowiednie, porcje dobre. Droga kawa.

  3. Klaudia Czarnecka ★★★★☆

    Jedzenie bardzo smaczne i świeże, natomiast 40 minut czekania na gofry to lekka przesada. Kiedy podeszłam zapytać kiedy będą gotowe, za ladą nie zastałam nikogo. Udało się zapytać dopiero za drugim podejściem, chociaż nie uzyskałam finalnie konkretnej informacji. Bardzo przytulne i fajne miejsce z dobrym jedzeniem i pyszną kawą, ale chyba brakuje trochę organizacji

  1. Joanna Majewska ★★★★★

    Polecam. Pyszne śniadanko. Wytrawne gofry z boczkiem i jajkiem no poezja. Żałuję, że mamy do was 800km bo bylibyśmy częstszymi gośćmi. Ahh i kolejny plus za możliwość wejścia z psiakiem.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres THE COFFEE?

THE COFFEE znajduje się przy Sikorskiego 39, 66-400 Gorzów Wielkopolski, Lubuskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do THE COFFEE?

Można skontaktować się z THE COFFEE pod numerem +48 698 609 700

Jak można dotrzeć do THE COFFEE?

Do THE COFFEE można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements