Wspaniała lokalizacja posadowiona w lesie nad jeziorami o kolorze wody żółta podłoże pewnie gliniaste duży parking wspaniałe otoczenie.sa tam małe kozy i małe kurki,,liliputki" dobre jedzenie i pełny relaks od zgiełku dużych miast polecam a nie pożałujecie.z noclegu nie korzystaliśmy.
Opinie
-
krzysztof kowalik ★★★★☆
-
Ewa Krzciuk ★★★☆☆
Chrzciny w tej restauracji miały wyjątkową oprawę – otoczenie lasu, cisza i zieleń stworzyły idealne tło do zdjęć i spokojnych rozmów. Sala była elegancko przygotowana, obsługa kelnerska życzliwa i sprawna, a jedzenie świeże, pięknie podane i chwalone przez wszystkich gości. Niestety duże rozczarowanie wywołała awaria trzech jednostek klimatyzacji w upalny dzień. Problem istniał już wcześniej, lecz nie został zgłoszony – nawet podczas dekorowania sali dzień przed uroczystością. Brak reakcji kierownictwa spowodował spory dyskomfort, szczególnie u starszych gości i dzieci. Część osób musiała wracać się po lżejsze ubrania, a mąż zwoził z domu i od znajomych wiatraki, by choć trochę poprawić warunki- tracąc przy tym część imprezy. Przy rozliczeniu zastalismy obsługę. Po wydarzeniu usłyszeliśmy jedynie telefoniczne „przepraszam”, co nie zrekompensowało trudności. Podsumowując: miejsce i kuchnia są naprawdę znakomite, a obsługa kelnerska na wysokim poziomie, ale brak odpowiedzialności i reakcji ze strony kierownictwa to ważny sygnał ostrzegawczy przy planowaniu podobnych uroczystości.
-
Joanna Na ★★★★★
Pensjonat pięknie położony wśród zieleni. Pyszne jedzenie. Świetne miejsce na większe i mniejsze uroczystości rodzinne.
-
Aneta Jabłońska ★★★★★
Cudowne miejsce do wyciszenia i odpoczynku, super atmosfera, plac zabaw , kozy , kociaki . Jedzenie na najwyższym poziomie nic dodać nic ująć. Obsługa tak przyjazna że jak tam jestem to mam wrażenie jakby byli częścią rodziny . Malownicze miejsce idealne na sesję zdjęciowe i nie tylko . Przecudowny chatka z sauną w środku i cudowną aurą podłoga wyłożona cegła zapach drewna . Najpiękniejsze i najlepsze miejsce na ziemi . Menadżer też super człowiek zawsze pomocny w każdej kwestii Polecam z całego serca
-
Karolina Sołtysiak ★☆☆☆☆
Nie polecam. Byliśmy w styczniu na obiedzie, czekaliśmy bardzo długo, ale wtedy była awaria prądu, więc opóźnienie było zrozumiałe. Dziś niestety czekaliśmy na zamówiony obiad dla 3 osób ponad godzinę, gdzie wszczyscy klienci, którzy przyszli po nas już dawno jedzenie dostali. Po zapytaniu o sytuację, Pani kelnerka powiedziała, że już zaraz będzie, jednak po kolejnych 15 minutach nadal obiadu nie było. Musieliśmy obejść się smakiem, ponieważ nie mieliśmy kolejnych godzin na czekanie.
-
Kasia M ★★★★★
Wspaniałe miejsce na wesele, klimatycznie, smacznie i przemiła obsługa!
-
Michał Królak ★★★★★
Cudowne miejsce na uboczu. Byliśmy z rodziną na obiedzie. Dość długi czas oczekiwania na posiłek, pomimo braku obłożenia, ale czuć, że ten czas włożony jest w posiłek! Warto :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Restauracja i Pensjonat "W sam las"?
Restauracja i Pensjonat "W sam las" znajduje się przy 74-311 Barnówko, Zachodniopomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Restauracja i Pensjonat "W sam las"?
Można skontaktować się z Restauracja i Pensjonat "W sam las" pod numerem +48 662 244 243
Jak można dotrzeć do Restauracja i Pensjonat "W sam las"?
Do Restauracja i Pensjonat "W sam las" można dotrzeć, korzystając z poniższego linku