Przed świętami i po świętach brak produktów na zrobienie jajecznicy. 20m do Netto i żabki. Personel arogancki i obojętny. Winę zwala na kierownika.
Opinie
-
Marek Marecki ★☆☆☆☆
-
Macieq TPb ★★★★★
Cudowne miejsce na mapie Stargardu. Począwszy od przemiłej obsługi po smaczne wyroby. Zawsze uśmiech zza lady i miłe słowo. Śniadania przepyszne, przygotowywane z sercem. Nawet jak człowiek śpieszy się do pracy i ma tylko chwilę, to kupując przepyszne bajgle zapomina o bożym świecie. Stała klientka - Dżoanka :)
-
Magdalena Adamkiewicz ★★★★★
Codziennie wpadam tu na kawkę ☕️ i zawsze wychodzę z uśmiechem. Obsługa przemiła, zawsze uśmiechnięta, atmosfera świetna – naprawdę chce się wracać. Kawa pyszna, a samo miejsce ma taki klimat, że człowiek od razu czuje się jak u siebie. Same och i ach, polecam każdemu!
-
Владислава Книга ★★☆☆☆
Obsługa w tej piekarni pozostawia wiele do życzenia. Pracownicy są często nieuprzejmi i sprawiają wrażenie, jakby obsługa klienta była dla nich problemem. Brakuje uśmiechu i życzliwości, a czasami trzeba długo czekać, zanim ktoś w ogóle zwróci uwagę.
-
Banksss ★★☆☆☆
Nie wiem skąd te pozytywne opinie na temat obsługi :) Mam wrażenie, że panie są miłe tylko dla stałych klientów... Doświadczyłam tego kilka razy. Człowiek przychodzi, miło pyta, a dostaje odpowiedź jakby pracowali tam na siłę. Osoba w kolejce przed tobą potrafi być miło obsłużona, a ciebie traktują jak zło konieczne. Panie najchętniej pracowałyby bez słów, a najlepiej gdyby klienci sami się obsługiwali. Może zainwestujcie w kasy samoobsługowe, a te panie wreszcie doświadczą dobrych emocji?Jedzenie smaczne, szkoda, że w kontakcie z gośćmi brakuje tego samego ciepła.
-
Radosław Konarzewski ★★★★★
Mega polecam to miejsce. Zawsze świeże i pyszne wypieki. Obsługa zawsze miła i uśmiechnięta. W szczególności Pani Beatka i Pani Agnieszka zawsze potrafią poprawić człowiekowi humor. Polecam z całego serca
-
Łukasz M. ★★★★★
To miejsce to prawdziwa perełka na mapie miasta! Piekarnia zachwyca nie tylko świeżym, chrupiącym pieczywem i pysznymi wypiekami, ale także wyjątkową atmosferą. Możliwość wypicia aromatycznej kawy na miejscu sprawia, że każda wizyta staje się chwilą relaksu i przyjemności. Obsługa jest zawsze uśmiechnięta i pomocna, a wnętrze przytulne i stylowe. Idealne miejsce na poranne śniadanie, spotkanie z przyjaciółmi czy chwilę wytchnienia w ciągu dnia. Gorąco polecam wszystkim miłośnikom dobrego pieczywa i kawy!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Asprod Piekarnia-Cukiernia?
Asprod Piekarnia-Cukiernia znajduje się przy Marszałka Józefa Piłsudskiego 95B, 73-110 Stargard, Zachodniopomorskie, Polska
Jak można dotrzeć do Asprod Piekarnia-Cukiernia?
Do Asprod Piekarnia-Cukiernia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku