Opinie

  1. Patrcyja K ★☆☆☆☆

    Niestety, ale muszę poprzeć wiekszość ostatnich negatywnych komenatrzy. Zamówiony kebab w bułce. Pani poinformowała mnie, że za 10 minut mogę odebrać. Byłam na miejscu szybciej. Jak wzięlam kebaba zawiniętego w folie w ręce to ani trochę nie był ciepły, jakby już dawno leżał i czekał, serio. Już nie wspominając o tym, że był po prostu mały. Fcaet miałby takiego kebaba na 3 gryzy. Żałuje, że nie zrobiłam zdjęcia. Sosy mieszane, zero jakiekolwiek smaku, wyrazistości. Nie wiadomo czy to czosnkowy, czy jakiś pomidorowy. Jadłam tam kebaba 2 raz. Pierwszy był na samym początku jak się otworzyli i bylo naprawdę spoko. Na pewno tam więcej nie wrócę.

  2. Elvis NiePresley ★☆☆☆☆

    Stanąłem na parkingu , patrzę jest jakaś spoko wyglądająca budka z kebabem pomyślałem czemu nie . Na początku wchodzę na internet widzę opinie 3.5 myślę nie wygląda to zbyt fajnie . No ale myślałem że jednak ludzie może przesadzają i stwierdzałem że dam szanse … nigdy więcej porcje malusieńkie w stosunku do ceny, obsługa średnio ogarnia . Zaś sam kebab totalna porażka sosy bez smaku wręcz obrzydliwe, mięso również . Konsystencja porażka , wszystko się rozwala i leje po rękach … Nie lubię marnować i wyrzucać jedzenia ale w tym przypadku to była konieczność … Totalnie nie polecam ….

  3. Олександр Шульган ★★★★★

    Mięsko świeżo upieczone można posmakować od 09:00 a wcześniej kto ma ochotę może wypić coś goroncego lub zimnego, dobry klimat nawet biorąc pod uwagę okolice przemysłowe nie ma dużo chalasu.

  1. Maciej Bielawski ★☆☆☆☆

    Chyba pierwszy raz w życiu zdarzyło mi się nie zjeść do końca kebaba i to niestety nie dlatego, bo był za duży, tylko dlatego że był naprawdę niedobry. Zamówiłem kebaba w bułce w mozzarella, czekałem dość krótko, lecz niestety wołowina była chłodna i gumiasta, porcja za tą cenę śmiesznie mała, a granulki mozzarelli nawet minimalne się nie rozpuściły (pewnie przez zimne mięso). Mój żołądek jest odporny naprawdę na najgorszy sort jedzenia, ale w tym przypadku jakieś 4 godziny autentycznie bolał mnie brzuch. Nie polecam.

  2. Darek Beks ★★☆☆☆

    Zachęcił mnie film na fb. Na miejscu negatywne zaskoczenie ceną do gramatury. Pomyślałem, że nadrobią smakiem ale niestety się zawiodłem. Mięso mdłe i śladowe ilości jak w Berlin Kebab ale nie spalone zawsze to jakis +. Minus za to ze na wstepie Pan powiedzial ze tylko kurczak bo wieprzowe sie piecze. Mialem czas, moglem poczekac. Ale nie bylo propozycji. Zamówiłem rolo z sosem mieszanym, sprzedawca dopytał czy ostry też, odparłem że tak. Niestety w środku był tylko sos łagodny bardzo jogurtowy. Rolo 3 na 10. Za 30 zł "duże" bez szału...ubogie. Na talerzu dokladnie tak samo. Brak wyrazistości, zaskoczenia smakiem. Podane Ok. Warzywa mogły by być polane jakimś dobrym deepem/ sosem winegret. Kapusta z pomidorem i ogórkiem. Polecam przejechac sie do sieciowki Kebab King lub do Choszczna/Strzelec do Royal Expres żeby zobaczyć o co chodzi. Niestety jak tak dalej będzie o klapa a zapowiadało się dobrze.

  3. Ewelina Żarnowska ★☆☆☆☆

    Bardzo obiecująca miejscówka, która niestety zawiodła. Zamówione dwie pozycje - Rollo Cheese z sosem i mięsem mieszanym oraz Kebab w bułce z mięsem mieszanym bez sosów. Obydwa kebaby malutkie, z bardzo małą ilością mięsa, a cena wysoka i nieadekwatna do ilości. Mięsa, mimo że kraftowe, to uważam w Stargardzie można znaleźć smaczniejsze. Warzywa to trochę smutny klasyczek - biała kapusta, kilka kawałków pomidora i ogórka i kilka ziarenek granatu - nic nadzwyczajnego. Sos serowy w Rollo Cheese to klasyczny sos z tubki. Ani bułka, ani tortilla nie zostały poddane żadnej obróbce termicznej, przez co obydwie pozycje były gumowe i surowe. Jeśli chodzi o obsługę to widać lekki chaos, ale można to jeszcze wybaczyć - jest świeżo po otwarciu, ekipa musi się jeszcze dotrzeć.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Golden Kebab Szczeciński?

Golden Kebab Szczeciński znajduje się przy Metalowa, 73-103 Stargard, Zachodniopomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Golden Kebab Szczeciński?

Można skontaktować się z Golden Kebab Szczeciński pod numerem +48 791 919 161

Jak można dotrzeć do Golden Kebab Szczeciński?

Do Golden Kebab Szczeciński można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements