Opinie

  1. Kamila Sosnowska ★★★★★

    Przyjazne i miłe miejsce z świetnym personelem, który spokojnie i uprzejmie wszystko tłumaczy i pomaga oraz mili i życzliwi lekarze, podejmujący spokojną rozmowę. Negatywne opinie wychodzą zazwyczaj od osób, które same z siebie nie są zadowolone i samych siebie nie lubią i są uprzedzeni do innych ponieważ kompletnie nie rozumiem skąd one się wzięły jeżeli chodzi o tą placówkę. Od samego przekroczenia progu placówki dało się odczuć profesjonalizm i miłe traktowanie. Dodatkowo jest bardzo czysto i estetycznie.

  2. Adam Adam ★☆☆☆☆

    TRA-GE-DIA Człowiek czeka godzinę w kolejce po to żeby dowiedzieć się, że pracownik ZUS "nie wie" jak uzupełnić wniosek. Profesjonalizm. Edit: Kolejna akcja. Czekam na dokument RWN i dostaje informacje będzie w piątek lub maksymalnie w poniedziałek. Mamy wtorek, a nikt nie odbiera telefonu, zaświadczenia jak nie było tak nie ma. Zero poszanowania do ludzi. Nie widać żadnej intencji żeby pomóc przedsiębiorcy - jedynie robienie pod górkę.

  3. Barbara Krol ★★★★☆

    Obsługa bez zastrzeżeń, poprawy wymaga oznakowanie a raczej jego brak od strony parkingu z tyłu wejścia. Są tam wejścia, którymi nie da się wejść do sali obsługi klienta. Podobno są to tylko przejścia służbowe, ale brak takiego napisu sugeruje, że Można nim wejść. Brak strzałek do sali obsługi. Widziałam też zagubionych ludzi w holu przed tą salą, nie umieli pobrać biletu, nie wiedzieli skąd mają go pobrać. Brak jasnych komunikatów.

  1. Tadek Wojciech ★★★★★

    Jestem po wizycie w ZUS. przy ul. Citroena. Załatwiałem sprawę Świadczenia wspierajacego dla syna. Przyjmowała mnie p.Marzena Ochota. Osoba b.miła i kompetentna. Załatwiłem wszystko co planowałem. Chcę jej bardzo serdecznie podziękować a kierownictwu życzyć tylko takich wspaniałych pracowników.

  2. Marzena Rozpara ★★★★★

    Jestem po wizycie w ZUSie , poszłam tam tylko zaczerpnąć informacji gdyż sprawa nie dotyczy mojej osoby , i powiem tak jestem POD OGROMNYM WRAŻENIEM PANI pracującej w INFORMACJI, wytłumaczyła mi wszystko z uśmiechem na twarzy tłumacząc jak to się mówi na chłopski rozum , pomogła w uzupełnieniu dokumentów to jeszcze podpowiedziała co można zrobić żeby nie ciągać starszej schorowanej osoby po urzędach, Chciałabym jeszcze raz bardzo mocno i szczerze podziękować, i życzyć aby ten uśmiech nigdy nie zniknął z PANI twarzy.

  3. Joanna Dzej-Dzej ★★★★☆

    Tutaj można szybciej i sprawniej załatwić wszelkie sprawy dotyczące ZUS z tego względu, że jest tu mniej petentów.

  1. Antagonistka ★★★★★

    Zacznę od tego że jestem młodą osobą która dopiero wchodzi w zawiły świat numerków zusowskich ( do której kolejki stanąć dziś z moim problemem?). Niestety mój problem okazał się być zbyt zawiły i złożony aby móc załatwić go za pośrednictwem internetu samodzielnie. Zatem zniechęcona i wystraszona wizją kilometrowych kolejek oraz niemiłych 'pań z okienka' udałam się osobiście na wizytę. Pierwsza misja: pobrać odpowiedni numerek. Na szczęście dzięki bardzo miłej i doskonale zosientowanej Pani przy maszynie wydajacej numerki po krótkim przedstawieniu problemu misja ta okazała się banalnie prosta. Dzięki pracy tej pani zaoszczędziłam wiele nerwów i co ważniejsze czasu jak gdybym stała i czekała w kolejce do niewłaściwego okienka. Kolejnym przyjemnym zaskoczeniem był czas oczekiwania na przyjecie: nie dłuższy niż 20 minut. Kolejną miłą i chyba najważniejsza rzeczą było podejście Pani z okienka 13 do petenta. Ta niemiła i nieskora do pomocy Pani z okienka jak sobie wszystcy wyobrazamy okazała się niesamowicie miłą i życzliwa osobą. Zaangażowała się w problem, wyjaśniła dokładnie wszystko, nawet podwójnie jak zaszła taka potrzeba oraz rozwiązała problem od ręki z uśmiechem na ustach. Załatwianie sprawy w ten sposób to była przyjemność. Dokładnie poinformowana o dalszych krokach ktore powinnam podjąć w innej instytucji i z załatwionymi sprawami opuściłam budynek Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Wizyta ta pokazała mi że stereotyp gryzącej petentów pani z okienka już to już przeżytek. Wniosek dla osób młodych jak ja: gdy czegoś nie wiesz lub nie potrafisz sobie poradzić samodzielnie przyjedz poproś o pomoc. Jak sama Pani z okienka 13 powiedziała pod koniec wizyty: "My tu nie gryziemy". 100% racja mówię z własnego doświadczenia ;)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres ZUS Oddział w Szczecinie?

ZUS Oddział w Szczecinie znajduje się przy Andre Citroëna 2, Prawobrzeże, 70-769 Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do ZUS Oddział w Szczecinie?

Można skontaktować się z ZUS Oddział w Szczecinie pod numerem +48 225 601 600

Jak można dotrzeć do ZUS Oddział w Szczecinie?

Do ZUS Oddział w Szczecinie można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements