Opinie

  1. pawelek662 ★★★★★

    Najlepsze paszteciki te "słynne" ze Szczecina się nie umywają

  2. Małgorzata Olszewska ★★★★★

    Bardzo tanie, sycące, świeże. Zjadły nawet dzieci. Bardzo klimatyczne miejsce. Warto wspierać. Przyjechaliśmy specjalnie z Warszawy aby spróbować jak zwiedzaliśmy to ładne i historyczne miasteczko. Polecamy bardzo.

  3. Patryk Bruzdewicz ★★★★★

    Najlepsze paszteciki jakie jadłem. Dużo smacznego farszu. Naprawdę polecam !!!

  1. Karolina KM ★★★★★

    Coś wspaniałego. Czas się tu zatrzymał i to dodaje miejscu klimatu. Cudowna i uśmiechieta Pani Sprzedająca. Przepyszny barszcz, świetne paszteciki. Warte odwiedzenia.

  2. Tomasz Wierzbowski ★★★★★

    Od wielu,wielu lat robią przepyszne paszteciki. Nigdy w życiu lepszych nie jadłem. Pani Mariola jest bardzo przemiła dla klientów. Polecam

  3. Iwona ★★★★☆

    Czytając opinie liczyłam na ucztę smakową. Niestety trochę się zawiodłam. Zakupiłam pasztecik z serem oraz z mięsem a także barszczyk. O ile barszczyk pycha to w pasztecikach bardzo mało farszu. Liczyłam przynajmniej na taką ilość jak w krokietach. A tu suche w środku a na zewnątrz nasiąknięte tłuszczem. Dużo ciasta, mało farszu, rosło w buzi. Z mięsem dla mnie dużo lepszy niż z serem. Mężowi w ogóle nie smakowało. Pani bardzo miła, przygotowanie pasztecików bardzo szybkie, maszyna fajna sprawa. Koszt barszczu 2,5 zł mały kubeczek, a paszteciki jeśli dobrze pamiętam po 4 zł.

  1. rz rz ★★★★★

    Piękne miejsce, pyszne paszteciki, wyśmienity barszczyk, obsługa ekspresowa a ceny jak z bajki. Kto w kamieniu pomorskim był i pasztecika nie spróbował ten życia nie zna. Polecam szczerze!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Paszteciki z maszyny?

Paszteciki z maszyny znajduje się przy Dworcowa 5, 72-400 Kamień Pomorski, Zachodniopomorskie, Polska

Jak można dotrzeć do Paszteciki z maszyny?

Do Paszteciki z maszyny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements