Najlepsze paszteciki te "słynne" ze Szczecina się nie umywają
Opinie
-
pawelek662 ★★★★★
-
Małgorzata Olszewska ★★★★★
Bardzo tanie, sycące, świeże. Zjadły nawet dzieci. Bardzo klimatyczne miejsce. Warto wspierać. Przyjechaliśmy specjalnie z Warszawy aby spróbować jak zwiedzaliśmy to ładne i historyczne miasteczko. Polecamy bardzo.
-
Patryk Bruzdewicz ★★★★★
Najlepsze paszteciki jakie jadłem. Dużo smacznego farszu. Naprawdę polecam !!!
-
Karolina KM ★★★★★
Coś wspaniałego. Czas się tu zatrzymał i to dodaje miejscu klimatu. Cudowna i uśmiechieta Pani Sprzedająca. Przepyszny barszcz, świetne paszteciki. Warte odwiedzenia.
-
Tomasz Wierzbowski ★★★★★
Od wielu,wielu lat robią przepyszne paszteciki. Nigdy w życiu lepszych nie jadłem. Pani Mariola jest bardzo przemiła dla klientów. Polecam
-
Iwona ★★★★☆
Czytając opinie liczyłam na ucztę smakową. Niestety trochę się zawiodłam. Zakupiłam pasztecik z serem oraz z mięsem a także barszczyk. O ile barszczyk pycha to w pasztecikach bardzo mało farszu. Liczyłam przynajmniej na taką ilość jak w krokietach. A tu suche w środku a na zewnątrz nasiąknięte tłuszczem. Dużo ciasta, mało farszu, rosło w buzi. Z mięsem dla mnie dużo lepszy niż z serem. Mężowi w ogóle nie smakowało. Pani bardzo miła, przygotowanie pasztecików bardzo szybkie, maszyna fajna sprawa. Koszt barszczu 2,5 zł mały kubeczek, a paszteciki jeśli dobrze pamiętam po 4 zł.
-
rz rz ★★★★★
Piękne miejsce, pyszne paszteciki, wyśmienity barszczyk, obsługa ekspresowa a ceny jak z bajki. Kto w kamieniu pomorskim był i pasztecika nie spróbował ten życia nie zna. Polecam szczerze!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Paszteciki z maszyny?
Paszteciki z maszyny znajduje się przy Dworcowa 5, 72-400 Kamień Pomorski, Zachodniopomorskie, Polska
Jak można dotrzeć do Paszteciki z maszyny?
Do Paszteciki z maszyny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku