Opinie

  1. Anna Zyg ★★★★★

    Bardzo klimatyczne miejsce. Bardzo blisko morza, na klifie. Deptak do spacerowania nad samym morzem a na nim dwie rzeźby Małego Księcia i ławeczka Romea i Julii. Sam hotel Bardzo przyjazny dla starszych i młodszych. Przez całe wakacje animacje i konkursy dla dzieci dla starszych potańcówki. Pokoje przestronne. Bardzo słoneczne. Nie ma klimatyzacji ale to nam nie przeszkadzało. Zresztą czy siedzimy w pokoju. W pokoju duży wiatrak. Co najważniejsze windy, chyba 3. Basen, 2 jacuzzi, brodzik dla dziecka. W basenie masaże. 3 sauny. Restauracja na miejscu. Smaczne jedzenie, 8 stolików z widokiem na morze. Siłownia. Taras na dachu. Kawiarnia przy hotelu można usiąść poczytać książkę. Duży parking. Płatny. Po drodze na deptak pyszne gofry. Bardzo miła obsługa. Szczególnie dwaj Panowie. Niestety nie znam imion. Jeden młodszy w okularach, który nas meldował kompetentny, pomocny. Drugi Pan udzielał mi informacji gdy szukałam hotelu. I chyba po rozmowie z nim już więcej nie szukałam. Byłam tam w drugiej połowie sierpnia na tygodniowym wyjeździe z kuzynką. Wspominam ten wyjazd z zadowoleniem i w pełnym relaksie, który był nam niezmiernie potrzebny. Polecam. Warto tu przyjechać.

  2. Yoo Pach ★★★★☆

    Hotel z mocnymi trzema gwiazdkami. Czysty z basenem i strefą SPA. Dobre i smaczne śniadania. Hotel położony nad brzegiem morza co zwiększa jego atrakcyjność. Jedyny mankament to zestawienie balkonów i domków należących do hotelu w bezpośrednie sąsiedztwo co powoduje, że nawet najcichsze nocne rozmowy zakłócają sen.

  3. Agnieszka Brak ★★★★★

    Super miejsce w bardzo dobrej cenie. Byłam w zeszłym roku i w tym również mam zamiar się wybrać. Przede wszystkim przestronny i ładny pokój z balkonem, co do czystości nie ma się do czego przyczepić. Ogromnym plusem jest lokalizacja - morze widać z okien i w zasadzie tuż przy hotelu znajduje się zejście. Jedzenie smaczne a przede wszystkim duży wybór- zarówno na śniadaniu jak i obiadokolacji. Pan z recepcji bardzo miły. Jeśli chodzi o basen jest okej ale troszkę mały. Są dostępne dwa jacuzzi a także sauny. Miałam przyjemność skorzystać także z masażu. Poczułam się bardzo dobrze zaopiekowana i zrelaksowana.

  1. Magdalena Sech ★★★★★

    Obsługa w hotelu bardzo miła ,pomocna. Panowie i Pani na recepcji bardzo sympatyczni,uśmiechnięci :) Wszędzie Miło i swobodnie. Wiele atrakcji np Basen gdzie można popływać i brodzik dla dzieci gdzie woda była w obu przypadkach naprawdę bardzo przyjemna,ciepła :) Jacuzzi, sauna , super :) Siłownia dobrze wyposażona , w sam raz na chwilę wysiłku czy zabicie czasu w razie niepogody :) Małpi gaj dla dzieci , różne zabawki ,gry ,samochody biegowe :) Wieczorem było party dla dzieci z konkursami , gdzie można było napić się kawy ,herbaty i poczęstować czymś słodkim :) a w czasie niepogody w południe warsztaty kulinarne dla dzieci :) Także naprawdę nie można się tam nudzić ;) W pokojach czysto,co dwa dni zmiana ręczników , papieru,kosza. W jadalni zawsze dostępne miejsca nie trzeba czekać w kolejkach na stolik. Bardzo blisko do morza , widok na morze przy posiłkach piękny :) Może nie jest super tanio i przydała by się promocja na następny raz ;D dlatego byliśmy tylko 3 dni , ale naprawdę warto i było cudownie. Polecamy ❤️

  2. Monika ★★★★★

    Świetny hotel. Lokalizacja rewelacyjna. Zarezerwowaliśmy apartament dla 2 dorosłych i 1 dziecka. Mieliśmy 2 pokoje oraz łazienkę i naprawdę duży taras. Niestety nie było widoku na morze, ale dlatego,że nie zdążyliśmy zarezerwować. Hotel bardzo czysty, pokoje również ładne i zadbane. Jedzenie bardzo fajne, naprawdę fajny wybór. Raczej kazdy znajdzie coś dla siebie. Niestety nie udało nam się skorzysta ze spa i innych atrakcji, które hotel oferuje,bo całe dnie spędzaliśmy na plaży,która była rzut beretem od hotelu. Na duży plus obsługa,która była bardzo fajna,pomocna i uśmiechnięta. Polecam śmiało ten hotel.

  3. Amelia Amelia ★★★★★

    Pobyt w tym hotelu był rewelacyjny! Przyjezdzamy od kilku lat i zawsze jestesmy zadowolenia :) Super lokalizacja – wszędzie blisko, a okolica spokojna i przyjemna. Jedzenie przepyszne, codziennie świeże i urozmaicone dania, które zadowolą każdego. Cudowny widok z restauracji. Obsługa na najwyższym poziomie – uprzejma, pomocna i zawsze uśmiechnięta. Pokoje bardzo czyste i zadbane. Dodatkowy plus za to, że hotel jest przyjazny dla dzieci – dostępne udogodnienia i atrakcje sprawiły, że cała rodzina była zadowolona. Zdecydowanie polecam! Na pewno wrócimy.. :)

  1. Julita B ★★★★★

    Jestem zakochana - w Rewalu i w tym hotelu! Lokalizacja świetna, przy samym morzu. Obsługa na recepcji bardzo miła, a sama atmosfera w hotelu bardzo przyjazna. Restauracja z widokiem na morzem - coś wspaniałego. Na śniadania duży wybór, każdy znajdzie coś dla siebie. Pokoje jak i cała infrastruktura hotelu bardzo czyste i zadbane, jest dostępny również parking. Do tego możliwość korzystania z basenu, jacuzzi, sauny, bilarda, kręgielni i spa. Woda w basenie cieplutka, są również masaże wodne. Jedynym minusem w pokojach są łączone łóżka. Na plus również przesympatyczna Pani masażystka - podczas masażu u niej można się totalnie zrelaksować. A wybór masaży jest duży. Podsumowując - jestem zachwycona urlopem w tym hotelu, polecam i mam nadzieję wrócić tu jeszcze nie raz! ❤️

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Sunset Spa?

Sunset Spa znajduje się przy Klifowa 14, 72-344 Rewal, Zachodniopomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Sunset Spa?

Można skontaktować się z Sunset Spa pod numerem +48 605 421 306

Jak można dotrzeć do Sunset Spa?

Do Sunset Spa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements