Zdecydowanie lepiej jak zawsze wygląda wszystko na zdjęciach. Pokoje jak pokoje bez łał, ale spoko. Co na minus ? Średnio jak się trafi na impreze ,ale do zniesienia. Brak lodóweczki a szkoda. No i to co jest już standardem w nawet podrzędnych motelach to to ,że zawsze wita cię butelka wody, saszetki z kawką i herbatą. Czajnik i owszem był gdzieś w biurku tylko po co skoro nie było czego przygotować(taka mała podpowiedź dla menedżera tego ośrodka). No i dodatkowa opłata za saunę chyba 50 zł od osoby za 30 min (naprawdę byście tak zbiednieli a podniosło by to poprzeczkę).Duży plus to bardzo dobre i obfite śniadania. Co jeszcze... no sympatyczny basenik nie za duży ,ale był.Do tego jacuzzi też broniło ośrodka. Bilard i mini siłownia to też plus. Do morza blisko a spacery wielogodzinne.
Zdjęcia
Opinie
-
Jarecki S ★★★★★
-
Rajcek Rajj ★★★☆☆
Sam obiekt wydaje się ciekawy. Jest basen. Zabiegi raczej słabo dostępne. Chyba trzeba dzwonić przed przyjazdem. W budynku brak windy, co utrudnia poruszanie się po piętrach (schody strome). Pokój w rzeczywistosci bardzo różni się od zdjęć czy oferty przedstawionej na Bookingu. Ciasny I waski, brak stolika przy którym można usiąść i wypić kawę. Filiżanek czy kubków też brak.
-
monika małecka ★★★★☆
Pyszne jedzenie duża różnorodność! Bardzo fajny basen z ciepłą wodą , jacuzzi trochę mało sprawne ...☺️. Pokoje czyste zadbane lecz wymagają odświeżenia Bardzo miła obsługa pomocna. Na przeciwko obiektu widok na morze duży plus lecz do zejścia kawałek ok 400-500 M . Obiekt przy ruchliwej drodze.
-
Sylwia Rrrrkkk ★★☆☆☆
Hotel poniżej oczekiwań. Pokoje czyste i przestronne,ale te na trzecim piętrze ze skosami,co dla wysokich osób jest bardzo niekomfortowe. Przez cały pobyt nikt nie wymienił ręczników. Słabą stroną jest także obsługa ( pomijając bardzo miłą Panią pracującą na recepcji), która wchodzi do pokoju jak do siebie i używając niecenzuralnych słów komentuje pozostawione na łóżku dziecięce majtki jakby pozostawienie bielizny w widocznym miejscu, w opłaconym pokoju było czymś niedopuszczalnym i oburzającym. Widok z okna faktycznie na morze,ale odległość od plaży to jakieś 550m. Śniadania świeże,ale monotonne. Niewielki wybór owoców i brak jakiegokolwiek ciasta do kawy. Basen na plus, ciepła woda i przyjemna temperatura powietrza. Na zewnątrz plac zabaw w sam raz dla malucha.
-
Aneta Zielińska ★★★☆☆
Zdecydowanie mam takie love/hate z tym obiektem. Bardzo dużym plusem jest przepyszne jedzenie, bardzo miła obsługa i fajny basen. Chociaż jacuzzi zdecydowanie jest czyszczone za rzadko, było widać brud w kratkach. Salka zabaw dla dzieci i siłownia mocno wysłużone. Fajny plac zabaw na zewnątrz i teren wokół obiektu. Pokój, w którym byliśmy również mocno wysłużony, wypadająca ścianka z kabiny prysznicowej, ułamany uchwyt na słuchawkę. Jednak największy minus to informacja, która widnieje w opisie oferty o odległości do plaży. Kilka kroków... do samego zejścia do plaży od pensjonatu, najkrótszą drogą to 500m, zdecydowanie to ważna informacja dla rodzin z dziećmi.
-
agata Straub ★★★★★
Hotel ma bardzo dobrą lokalizacją, mieliśmy widok z balkonu na samo morze. Jedynie nad czym bym popracowała to czystość na basenie i nad tym że co niektóre mlode Panie kelnerki nie odpowiadały gościom dzień dobry i czasami byly średnio przyjemne. Cała reszta super
-
Marta Klemczak ★★★☆☆
Dobra lokalizacja blisko do plazy. Na stronie info że w pokoju jest czajnik -na miejscu brak W basenie jakieś farfocle - schodzące szkliwo z płytek. W jacuzzi piasek. Na basenie dość chłodno i niestety słabo z czystością. Miejsce ratuje się obsługą, którą jest bardzo sympatyczna i pomocna. Pan, który robi masaż też broni tego miejsca tylko na minus jest to, że Pan nie zrobił żadnego wywiadu wykluczając ewentualne przeciwskazania- więc jak ktoś chce wykupić masaż to niech sobie w necie od razu sprawdzi jakie są przeciwwskazania. Dodatkowa opłata za szlafroki mimo wykupionego masażu-żenada Strefa spa i basenu wymaga gruntownego remontu bo odparzona farba, zardzewiałe zawiasy i glony na niektórych częściach infrastruktury to trochę żenada … Jedzenie całkiem ok duży wybór -szwedzki stół, ale podawanie pasty z jajek od soboty rano co w poniedziałek już ewoluowało na pastę z jajek i szynki i było tak obeschnięte,że od samego patrzenia robiło się niedobrze jest słabe.
-
Henryk Pławiak ★★★★★
Świetny ośrodek. bardzo miła obsługa , obiekt wyposażony w kryty basen zawsze z ciepłą wodą, nie oszczędzają na ogrzewaniu , pokoje z pięknym balkonem i widokami na morze, A szef kuchni i jego kulinarne wyroby biją na głowę wszystkie dotychczasowe ośrodki , a byłem w ciągu swojego życia na całym wybrzeżu .Po prostu DE BEST. Polecam
-
Jagoda Andrzejewska ★★★★★
Hotel Panorama Spa jest dobrym miejscem na odpoczynek po całym dniu spędzonym na plaży. Obsluga hotelu bardzo miła i pomocna. Pani Recepcjonistka oprowadziła nas po hotelu i pokazał w jaki sposobach dojść na basen, salę zabaw, albo do sali z bilardem. Cena za nocleg za 2 osoby, bardzo przystępna i wprost idealna do jakości. Hotel znajduje się przy głównej drodze, a po drugiej stronie drogi jest już plaża. Hotel jest też w niedalekiej odległości od kolejki wąskotorowej, który jest jedną z głównych atrakcji Trzęsaczu. Dużym plusem jest że w hotelu jest basen, nie za wielki, ale można spokojnie w nim popływać. Jest też jacuzzi! Śniadania w cenie pokoju! Wybór i mnogość potraw na śniadaniu jest dużym plusem. Jedyne co mi akurat nie do końca pasowało, to fakt że śniadanie zaczyna się zbyt późno, ale ja jestem osobą, która lubi wcześnie zacząć dzień. Po hotelem jest bezpłatny parking - bezplatny przed sezonem. Generalnie na plus.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Panorama Spa?
Panorama Spa znajduje się przy Kamieńska 25, 72-344 Trzęsacz, Zachodniopomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Panorama Spa?
Można skontaktować się z Panorama Spa pod numerem +48 913 862 466
Jak można dotrzeć do Panorama Spa?
Do Panorama Spa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku