Opinie

  1. Monika ★★★★★

    Pobyt w tym pensjonacie był naprawdę udany. Pokoje bardzo czyste i zadbane, co od razu zrobiło dobre wrażenie. Śniadania w formie szwedzkiego stołu były smaczne, świeże i podawane z dbałością o szczegóły. Ogromnym atutem jest również lokalizacja –do morza kilka kroków. Na szczególne wyróżnienie zasługuje personel, który był pomocny i uprzejmy przez cały czas naszego pobytu. Szczególnie chcę podkreślić profesjonalizm pani menadżer – kontakt z nią był na najwyższym poziomie, wszystko można było szybko i sprawnie załatwić. Widać, że zależy jej na zadowoleniu gości. Z czystym sumieniem polecam ten pensjonat każdemu, kto szuka komfortu i miłej atmosfery nad morzem.

  2. Dorota Florek ★★★★★

    Bardzo polecam. Ja zarezerwowałam pokój na jedną noc, w sezonie i nie było z tym problemu. Bardzo spokojna okolica, blisko morza. Pokoje czyste, pachnące świeżością. Dla wszystkich dostępna jadalnia, gdzie można zrobić sobie coś do picia - kawa, herbata, lemoniada dostępne cały dzień i do tego małe co nieco. Sympatyczne osoby na recepcji. Dostępny bezpłatny parking.

  3. Maciej Ciszek ★★★★★

    Bardzo dobre śniadania w formie szwedzkiego bufetu. Wszystko świeże i smaczne. Jadalnia ma dwie części, w drugiej, przeszklonej, są stoliki z kredkami i książkami do zabawy dla mały dzieci - to było dla nas wręcz wybawiające. Do dyspozycji są także różne gry planszowe - szkoda, że dzieci jeszcze zbyt małe - w deszczowe dni byłoby co robić :) Woda, kawa, herbata oraz ciasta dostępne cały dzień -super! Personel był bardzo miły i pomocny. Mieliśmy też sprzątanie w połowie pobytu. Fajny plac zabaw dla dzieci. Do plaży bardzo blisko (dwie opcje: z łagodnym, betonowym zjazdem ~350m od domków idąc na skróty przez duży przylegający parking albo około 200m na przełaj przez lasek - krótkie lecz trochę strome zejście, nie polecam z małymi dziećmi). Domki pomimo, że mają tylko 30m2 to spokojnie wystarczyły nam na 3 osoby dorosłe i dwójkę dzieci. Można wypożyczyć grilla.

  1. mistrz_ malgorzata ★★★★★

    Dobra lokalizacja, blisko do morza i centrum Rewal . Bardzo dobre śniadanie, każdy znajdzie coś dla siebie . Kawa od 8 do 21 jest na wielki Plus , owoce oraz ciasto dostępne przez cały dzień . Miły przytulny pensjonat , obsługa zawsze miła i pomocna . Czysty zadbany pokój . Jedyne minusy to skrzypiące łóżko i lampa na balkonie której nie da się wyłączyć. ;)

  2. Aleksandra Gimbut ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Zarezerwowałam pokój na Booking, obiekt skontaktował się ze mną niezwłocznie z prośbą o odwołanie rezerwacji, tłumacząc, że zaszła pomyłka i nie dysponują wolnymi pokojami. Odwołałam rezerwację, a po chwili 2 pokoje znów były dostępne na Booking, tylko, że w wyższej cenie. Tak się nie robi, bardzo niemiło z Waszej strony Siesta. Chociaż na zdjęciach Pensjonat wygląda pięknie, ze względu na traktowanie klienta, więcej nie złożę tu rezerwacji. Duży minus...

  3. Lidia Błaszczak ★★★★★

    Nasz pobyt rozpoczął się wczoraj. Absolutnie nie ma się do czego przyczepić. Pokój zgodny z warunkami rezerwacji, standard 1:1 jak na zdjęciach, duży narożny balkon. Bardzo dobre śniadania - dla nas w zupełności wystarczająca rozmaitość (drodzy goście to pensjonat a nie 5* hotel aby wymagać więcej - to apropos innych opinii). W sali jadalnej ekspres do kawy, napoje i coś słodkiego dostępne przez cały czas - uważam, że to wielki atut tego miejsca. Bardzo przystępne ceny poza pełnym sezonem. My już poleciliśmy znajomym i sami z pewnością będziemy wracać. :)

  1. Karina ★★★★★

    Wszystko przeszło nasze oczekiwania. Podróżowałyśmy z koleżanką rowerami, zapewniono nam możliwość pozostawienia ich na noc w bezpiecznym miejscu. Pokoje niezwykle komfortowe i czyste. Na ogromny plus: na dole budynku jest duży pokój w którym podawane są śniadania. Przez cały dzień jest on dostępny. Można tam zrobić sobie kawę z ekspresu, herbatę, poczęstować ciastem czy owocami oraz siąść w tym przytulnym pokoju. Zdecydowanie to miejsce wyróżnia ten obiekt. Brawa za pomysł.

  2. Inside Juliett ★★★★★

    Świetne miejsce na rodzinny wypoczynek! Bardzo dobre śniadania, duży plus za możliwość wypożyczenia roweru z krzesełkiem dla dziecka. Przez cały dzień dostępna kawa, co było miłym udogodnieniem. Obsługa bardzo miła i pomocna. Domki zadbane, czyste, a plac zabaw tuż obok — idealne dla dzieci. Lokalizacja super: blisko do plaży i deptaku, a jednocześnie cicho i spokojnie. Na pewno wrócimy! Jedyny minus to niewielka odległość domków od siebie i mały plac zabaw.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Holiday Siesta - Pensjonat i Domki Rewal?

Holiday Siesta - Pensjonat i Domki Rewal znajduje się przy Lipowa 2a, 72-344 Rewal, Zachodniopomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Holiday Siesta - Pensjonat i Domki Rewal?

Można skontaktować się z Holiday Siesta - Pensjonat i Domki Rewal pod numerem +48 696 041 014

Jak można dotrzeć do Holiday Siesta - Pensjonat i Domki Rewal?

Do Holiday Siesta - Pensjonat i Domki Rewal można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements