Bardzo dobry fachowiec. Uczciwie wytłumaczył.
Zdjęcia
Opinie
-
monitoring4u ★★★★★
-
piotr rolnik ★☆☆☆☆
Nie poważny fachowiec, przyjechał na oględziny sam sobie wyznaczył termin którego nie dotrzymał, nie odbiera telefonu, nie oddzwania. Nie polecam.
-
Agnieszka Aga ★★★★★
Rewelacja. Fakt. Od wykonania usługi upłynęło już spoooro czasu.. Ale Nasza opinia jest Mega Pozytywna . Fachowo. Pan Leszek Bardzo Pomocny. My sobie Bardzo chwalimy i polecamy. No i Serdecznie Pana Leszka POZDRAWIAMY.
-
Marcin Meller-Narejko ★☆☆☆☆
Niestety nie polecam. Firma/osoba nie słowna ani terminowa. W pierwszym terminie który wyznaczył miał się skontaktować podać wycenę i termin rozpoczęcia prac... cisza. Zadzwoniłem po terminie, usłyszałem, że ciągle czeka na odpowiedź wcześniejszego klienta. No rozumiem taka praca i trzeba szanować kolejkę...ale jak się ustala termin to warto go dotrzymywać, lub w przypadku gdy nie można chociaż poinformować o tym... ale spoko. Pan mówi, że na drugi dzień do 15 da mi znać co i jak. Oki czekam... następnego dnia mija 15... cisza...zbliża się noc cisza. No nic na drugi dzień po drugim terminie znowu dzwonie do Pana. Nie odbiera. Piszę wiec smsa, że rezygnuje w takim razie z wiadomych powodów ... w zamian dostaje smsa, że Pan jechał samochodem. Wycenę ma gotową ale ma tamta pracę wcześniej zrobić. Pytanie ... jak można jechać bez przerwy samochodem od wczoraj od 15...???... a skoro robił przerwy czemu nie zadzwonił jak się zobowiązał i nie podał wyceny oraz terminu? Czy to tak ciężko traktować klienta jak człowieka? Gdy zapytałem jakby się poczuł na moim miejscu gdyby ktoś go tak potraktował... nastała cisza. Odp. Wszystko rozumiem. Taki rodzaj pracy a firma zarabiać musi to zrozumiałe... tylko czemu dopiero jak wystawiłem opinie usłyszałem słowo przepraszam i próbe wyjaśnienia sytułacjj. Zamiast jak wcześniej na moje uwagi ,, zawsze ma Pan prawo zrezygnować". Cięzko mi też zrozumieć jak firma czy nawet jedna osoba prowadzaca firme nie potrafi ogarnac kwestii terminowosci własnych zobowiazan. Jesli ktos ma naprawde duzo roznych rzeczy na glowie wystarczy zaczac korzystac z organizera. Kwestia tego jakie prace mial Pan wykonać jest drugorzedna. Nie ma ona wplywu na Pana organizacje pracy. Skoro jednak nawał prac tak wpływa na Pana codzienne funkcjonowanie, że zapomina pan o rzeczach do ktorych sam sie Pan zobowiazuje i to kilkukrotnie, to jest to rownie nieuprzejmę co niepokojące. Kto da bowiem pewnosc, że w ciagu dnia np. Odbierajac kolejny telefon, nie rozproszy to Pana i nie wplynie na jakosc prac. Poza tym duża ilość pracy nie jest wytlumaczeniem. Jesli ktos ciagle bierze cos ponad swoje sily to tez nie swiadczy o nim dobrze. Warto też pamietac, że nie tylko wielkie firmy maja terminy... ale i zwykly czlowiek moze je miec. Ja naprawde nie mam czasu siedziec i patrzec w telefon liczac... zadzwoni czy nie zadzwoni. Skonczyl Pan 18 lat... jest Pan meżczyzna wiec proszę sie tak zachowywac. Prosze sobie wyobrazic, że mnie też goni termin... a przez Pana nieodpowiedzialne zachowanie straciłem tydzien. W tym czasie zamiast liczac czy ktos mnie raczy poinformowac moglem szukac np. Innego wykonawcy.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres USŁUGI ELEKTRYCZNO- REMONTOWE Szopa Lech?
USŁUGI ELEKTRYCZNO- REMONTOWE Szopa Lech znajduje się przy osiedle Zachód 4, 73-110 Stargard, Zachodniopomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do USŁUGI ELEKTRYCZNO- REMONTOWE Szopa Lech?
Można skontaktować się z USŁUGI ELEKTRYCZNO- REMONTOWE Szopa Lech pod numerem +48 695 829 068
Jak można dotrzeć do USŁUGI ELEKTRYCZNO- REMONTOWE Szopa Lech?
Do USŁUGI ELEKTRYCZNO- REMONTOWE Szopa Lech można dotrzeć, korzystając z poniższego linku