Opinie

  1. Magdalena Holińska ★☆☆☆☆

    W dniu dzisiejszym byłam z Mama w sklepie obsługa dwóch panów jeden miał totalna olewke gdy zadano mu pytanie o sprzęt burknoł pod nosem coś , po czym odszedł nie pomógł w ogóle gdy już znaleźliśmy to co szukaliśmy poszłyśmy do kasy a tam 15 min stania nikt nie przyszedł. Porażka...... Nie należy się w ogóle żadnej gwiazdki ale muszę ją dać żeby komentarz zostawić

  2. Darthi Dani ★☆☆☆☆

    Nie chcieli przyjąć zwrotu towaru, mimo że wada nie była do wykrycia w momencie zakupu, a kupowałem stacjonarnie. I tu jest cały problem — w sklepie nie masz prawa sprawdzić sprzętu przez 14 dni, tak jak przy zakupie przez internet. Morał jest prosty: bardziej opłaca się zamawiać online, bo masz możliwość spokojnie przetestować produkt. Coraz bardziej zbliżamy się do momentu, w którym sklepy stacjonarne przestaną mieć sens, skoro korzyści z zakupów internetowych są większe. Pozdrawiam tego, kto wpadł na taki „genialny” pomysł.

  3. Klaudia Gargolińska ★★★★★

    Od wejścia czułam się zaopiekowana, obsługa miła i kompetentna. Szczególne podziękowania dla kierowników, którzy mi doradzili w wyborze odpowiedniego sprzętu. Na pewno tu wrócę :)

  1. Rafał Zacharzewski ★★☆☆☆

    Niestety ale słabo i już mówię dlaczego. Decydując się na otworzenie tego typu sklepu, wartoby było aby jego powierzchnia była spora. Sklep jest niestety ale no maleńki. Co do asortymentu także wręcz porażka, bo nie ma praktycznie nic!. Chce wybrać jakiś telefon, no nie ma bo raptem kilka na krzyż, Tablety jeszcze gorszy wybóry. Laptopy powiem szczerze nawet nie zauważyłem czy są. No wybór słaby. Wszystko na zamówinie niemal. Czyli wręcz taki sklep obówniczy co masz w nim raptem dwie pary butów do wyboru. Ceny nie będę się sugerował otwarciem i promocjami na otwarcie, Ceny są zwyczajnie takie same jak wszędzie, a nawet i często są droższe niż u konkurencji. I finalnie obługa. Nie wiem może źle trafiłem? Może miałem pecha, ale kupując ( w sumie mniejsza co! ) Dosłownie odniosłem wrażenie że praconica jest tam za karę. Zazwyczaj w sklepach tego typu pytają się czy chce się dodatkowo ubezpieczyć zakupiony towar? dokupić jakieś potrzebne dodatki? czy np. Nakleić folie ochronną. Tutaj dosłownie, ani dzień dobry ani nic. Wręcz spojrzenie tak agresywne że poczułem się jakby odebrano mnie za jakiegoś złodzieja czy co? Bo sam wziąłem sprzęt i podałem go kasjerowi a nie że podszedłem i powiedziałem co chce? No kiepsko się czułem gdy pracownica mnie dosłownie przeszyła wzrokiem jak wyjąłem telefon z kosza z promocjami i podałem go jej. To dalsza część obsługi dosłownie wręcz naganna. Zero wspomnianych zapytań czy chce dodatkowe ubezpieczenie na sprzęt czy coś? Nic dosłownie ciach na kasę, i brzydko mówiąc masz i wypad Dosłownie ale takie takie odniosłem wrażenie, takie masz bierz towar i wyjazd!!! Nawet by było ciekawiej, nie dostałem paragonu! Tak nie dostałem paragonu na sprzęt elektroniczny, więc wrazie czego nie mam nawet opcji reklamacji, bo jak bez paragonu? Także no finalnie sklep oceniam słabo. Jak mówię, mały, z małym wyborem i jednak z trafiającą się gorszą obługą. ( TUTAJ NIE OCENIAM CAŁEGO PERSONELU SKLEPU ) Gdyż może faktycznie trafiłem na wspomnianego pracownika z przymusu że w ogóle tam siedzi i pracuje?

  2. amelia Amelia ★★★★★

    Chciałabym wyrazić swoje zadowolenie z obsługi Pana Denisa. Jego profesjonalizm, wiedza i kompetencje zasługują na najwyższe uznanie. Mam nadzieję, że jego zaangażowanie i doświadczenie są odpowiednio doceniane i wynagradzane w sposób adekwatny do jego kompetencji. Niestety, moja interakcja z pozostałymi pracownikami, a w szczególności z dwiema dziewczynami, pozostawiła trochę do życzenia – odnoszę wrażenie, że nie są one równie dobrze przygotowane, a rozmowy zespołu czasem odciągają uwagę od spraw istotnych.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres RTV Euro AGD?

RTV Euro AGD znajduje się przy Wyszyńskiego 33a, 72-010 Police, Zachodniopomorskie, Polska

Jak można dotrzeć do RTV Euro AGD?

Do RTV Euro AGD można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements