Opinie

  1. Sylwia Perka ★★★★★

    Byłam pierwszy raz.Nowoczesny domek,bardzo dobrze wyposażony.Wokół cisza i spokój która sprzyja odpoczynkowi.Do morza bardzo blisko.Mili i uprzejmie właściciele. Polecam!

  2. Joanna Michalak ★☆☆☆☆

    Gwiazdka jedynie za położenie. Reszta? Porażka. Właściciel pod wpływem robi awanturę gościom. Naciągacze, próbowali wmówić jeden domek więcej, o który było tylko zapytanie, nikt nie potwierdził rezerwacji. Właściciele nie potrafią rozwiązywać problemu tylko wdają się w dziwne dyskusje. Niestety stracili i gości i trochę kasy, którą mieliśmy u nich wydać. Nigdy w życiu.

  3. Robert Robert ★☆☆☆☆

    Nie polecam tego miejsca nikomu domki z PRL-u kiepsko wyposażone. Państwo prowadzących ośrodek mega nie mili. Proszę omijać to miejsce. Właściciel awanturuje się, pod wpływem alkoholu, wulgarnie oddzywa się do wczasowiczów.

  1. Dan Cziew ★★★★★

    Serdecznie polecam! Przyjazna i gościnna atmosfera. Camping świetnie wyposażony. Zacieniony drzewami. W sanitariatach jest zawsze ciepła woda, a nawet muzyka, w kuchni wszystko czego potrzeba. Jest boisko do siatkówki, lotki, stół do ping ponga, plac zabaw oraz wypożyczalnia rowerów. Blisko do morza. Jeśli będziemy w okolicy Międzywodzia to tylko Camping Szkolny! ❤❤❤

  2. LosHiszpanos33 ★★★★★

    Miejsce blisko centrum, jak i plaży, choć ciche i z dala od gwaru. Domki zadbane o wysokim standardzie. Obsługa bardzo miła i życzliwa. Atrakcje dla dzieci jak i dorosłych. Dla dzieci plac zabaw, boisko do siatkówki. Własna wypożyczalnia rowerów. Obiekt widać że wiekowy ale nie czuć tego wcale. Świetna miła atmosfera. Dla mnie 10/10. Na pewno jeszcze wrócimy. Polecam szczególnie z dziećmi .

  3. Marzena ★★★★★

    Jestesmy tu pierwszy raz i na pewno wrócimy. Miejsce z klimatem. Czyściutkie i pachnące sanitariaty, w których przez całą dobę cichutko gra muzyka. Miła, spokojna atmosfera. Bez kolejek do prysznica z zawsze ciepłą wodą. Tu naprawdę można odpocząć. Blisko do morza i do centrum, fajny sklep spożywczy na terenie ośrodka. Czytaliśmy pozytywne opinie ale rzeczywistość przerosła oczekiwania.

  1. Anna Kromska ★★★★★

    Jeden z lepszych campingów na jakich byliśmy. Bardzo życzliwi i pomocni gospodarze. Przejrzysty, konkretny cennik, bez jakiś rozdrobnien na dodatkowe opłaty typu auto, klimatyczne czy przedsionek. Cena za camping i 2osoby to 120zl, tak po prostu. Doplacalismy za 2dzieci razem 60zl. Bezpłatnie, jednego poranka zabawa z animatorem LOCZKIEM, który swoim występem umilił czas, zrobil banki, dym, wate cukrowa, upominki i na koniec naleśniki od właścicieli pola. Super integracja. Mieliśmy też dobra miejscówkę, zaraz na początku pola, blisko łazienki i zlewu, w swobodnej odległości od sąsiadów. Bardzo czysto, gospodarze co chwilę sprawdzali stan porządku łazienek i "latowej" kuchni. Ciepła woda do kapania i pomywania cały czas. Część kuchenna bogato wyposazona-poza zlewami, takze kuchenki, mikrofala, czajnik, garnki itp. Sklep właściwie za ścianą. Blisko do głównych ulic z pamiątkami i jedzeniem oraz do morza. Możliwość wypożyczenia rowerow na polu.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres CAMPING SZKOLNY Kemping Międzywodzie. Pole Namiotowe.?

CAMPING SZKOLNY Kemping Międzywodzie. Pole Namiotowe. znajduje się przy Westerplatte 16, 72-415 Międzywodzie, Zachodniopomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do CAMPING SZKOLNY Kemping Międzywodzie. Pole Namiotowe.?

Można skontaktować się z CAMPING SZKOLNY Kemping Międzywodzie. Pole Namiotowe. pod numerem +48 794 180 190

Jak można dotrzeć do CAMPING SZKOLNY Kemping Międzywodzie. Pole Namiotowe.?

Do CAMPING SZKOLNY Kemping Międzywodzie. Pole Namiotowe. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements