Opinie

  1. Alicja ★★★★★

    Hotel piękny, na duży plus rozwiązania architektoniczne. Do rozważenia szersze edukowanie gości, skąd określone nawiązania (np. w folderach czy kody QR; dot. np. mozaiki w lobby, totemów z palonego drewna, ściany z gliny w restauracji - zainteresowałam się tym i doczytałam w internecie wywiad z architektami, skąd pomysły i inspiracje, co było wartością dodaną do pobytu). Piękny widok, obiekt zadbany, czysty, pachnie nowością. Strefa SPA czysta, przestronna, z pięknym widokiem. Przydałoby się lepsze oznaczenie przejścia przez szatnie na basen (obsługa informowała przy recepcji, ale nie zapamiętałam tej informacji, dopytałam innych gości, co nie było żadnym problemem, ale mogłoby być lepiej oznaczone). Super, że w pokojach są foldery z informacjami o godzinach otwarcia strefy spa, posiłków. W czasie pobytu odbywała się impreza firmowa i występ wokalistki - była to dodatkowa atrakcja, a żadne głosy nie docierały do pokojów, było wszystko wygłuszone. Obsługa pomocna, uprzejma, zarówno w recepcji, jak i restauracji. Obsługa techniczna szybko rozwiązała drobną usterkę w pokoju, która w ogóle nie wpłynęła na komfort pobytu. Skorzystałam z opcji obiadokolacji, śniadania były w ramach ceny za pokój. Posiłki różnorodne, świeże, estetycznie podane, obsługa pilnowała czystości, donosiła brakujące produkty. Opcje wege i mleko roślinne do kawy. Jedzenie smaczne, można spróbować różnych smaków. Polecam.

  2. Tomek Bry ★★★★★

    Hotel bardzo czysty, a obsługa na najwyższym poziomie. Basen zadbany i przejrzysty, a całe wnętrza urządzone z gustem. Śniadania obfite – naprawdę jest w czym wybierać. Restauracja à la carte również na plus: smacznie, spokojnie i każdy znajdzie coś dla siebie. To miejsce stworzone raczej do odpoczynku niż imprez – ciche, spokojne i idealne na pełne wyciszenie. Polecam każdemu, a my na pewno tu wrócimy!

  3. Tomasz Nowak ★★★☆☆

    Niestety, strefa saun to wielkie nieporozumienie. Ogromny potencjał: sauny z ładnym widokiem na jezioro, ale o ciszy w saunach można pomarzyć. Wycieczki rodziców i dzieci, która za nic mają to, że to strefa ciszy i relaksu. Oczywiście o poprawnym saunowaniu można zapomnieć. Dominuje zapach chloru i poliestru. 4 miejsca do wypoczynku po saunowaniu to jakiś kiepski żart. Jacuzzi na zewnątrz - super pomysł, ale niestety również stanowi atrakcję dla znudzonych dzieci. Swoją drogą chyba piętro wyżej jest basen i również jacuzzi z którego dzieciaki mogą korzystać. Czemu strefa spa nie jest strefą dla wyłącznie dla dorosłych? Bo co, dyskryminacja? To jeśli nie , to przynajmniej jak w innych hotelach ze strefą saun powinny być godziny wyłącznie dla dorosłych (najczęściej od 19 00). Ja dziękuję. Nie wrócę.

  1. Mareczek ★★★★★

    Bardzo profesjonalna obsługa i super klimat. Przyjemnie, przytulnie i kameralnie. Jest bardzo czysto. Wszystko na miarę pięciogwiazdkowego hotelu. Bliskość natury zachwyca, naprawdę pięknie położony obiekt! Super tężnia solankowa oraz strefa saun i basenu z przepięknym widokiem. Obiadokolacje są syte i warte swojej ceny. Śniadania pyszne!

  2. Amanda Rak ★★★★★

    Bardzo piękny , nowoczesny hotel . Jacuzzi na zewnątrz z ciepłą wodą , bajka ! :) Pyszny obiad do zamówienia w restauracji obok recepcji . Miła i pomocna obsługa hotelu . Szkoda , że w tak luksusowym miejscu brakuje basenu z bardzo płytką wodą dla najmłodszych . Duży minus za brak żelazka w pokoju do dyspozycji gości .

  3. Joanna “Łasica” Cupak ★★★★★

    Lokalizacja hotelu oferuje piękny widok na Jezioro Wisełka, a równocześnie jest tu bardzo kameralnie! Pokoje i wszystkie miejsca ogólnodostępne wysprzątane idealnie. Jest przytulnie i bardzo komfortowo. Posiłki są bardzo smaczne i różnorodne. Bar, siłownia i sale restauracyjne z pięknym widokiem na jezioro. Miejsce stworzone do relaksu ale i pracy. Doskonale wyposażona sala konferencyjna. Wszyscy - od menadżerów, przez recepcję po obsługę - są naprawdę pomocni i mili! Pod kątem eventowym personel z łatwością dopasowujący się do potrzeb i wymagań klientów. To sprawia, że Hotel GLAR jest godny polecenia jako miejsce na szkolenia, konferencje, wyjazdy integracyjne, ale i prywatne pobyty. Polecam serdecznie.

  1. Magdalena Nowak ★★★★★

    Hotel spełnił moje 100 % oczekiwania ! Piękny przegrany pokój z widokiem na jezioro- poranki w towarzystwie śpiewu ptaków. Pięknie i zielono na około. Wnętrze hotelu zachwyca od samego wejścia - jestem pod ogromnym wrażeniem każdego pomieszczenia począwszy od lobby, restauracji, strefy spa. Czego chcieć więcej. Hotel oddalony 30 min spacerkiem od plaży - spacer przez piękny las w ciszy i spokoju. Możliwość wypożyczenia rowerów na miejscu. Dla aktywnych dostępna dobrze wyposażona siłownia oraz basen. Cudowne tarasy na każdym z pięter zarówno przy basenie jak również przy saunach. Tu da się odpocząć tu trzeba odpocząć. Skorzystaliśmy zarówno ze śniadań jak i obiadokolacji- wszystko bardzo smaczne. Obsługa hotelu na najwyższym poziomie- miło i sympatycznie. Polecam z całego serca ! ♥️

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres HOTEL GLAR CONFERENCE & SPA?

HOTEL GLAR CONFERENCE & SPA znajduje się przy Sosnowa 15, 72-513 Wisełka, Zachodniopomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do HOTEL GLAR CONFERENCE & SPA?

Można skontaktować się z HOTEL GLAR CONFERENCE & SPA pod numerem +48 913 275 500

Jak można dotrzeć do HOTEL GLAR CONFERENCE & SPA?

Do HOTEL GLAR CONFERENCE & SPA można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements