Opinie

  1. Jerzy Fiebich ★★★★★

    Miejsce godne polecenia. Spędziliśmy w nim 5 dni, korzystając z bogatej oferty: wygodne pokoje, pyszne śniadania, basen, grota solna i sauna bez limitu przez cały dzień oraz restauracja na miejscu. Do tego miła obsługa oraz delikatnie sącząca się muzyka.

  2. Olaf Szczepan ★★★★★

    W hotelu DELF INN dla dorosłych panuje bardzo przyjazna i spokojna atmosfera. Można naprawdę wypocząć. Śniadanie w formie bufetu bardzo obfite można się najeść na cały dzień. Kawa wspaniała z ekspresu. Wieczorne posiłki w restauracji też super w bardzo przystępnych cenach. Basen super. Pokój idealny dla 2 osób. Obsługa miła i sympatyczna. Gorąco polecam.

  3. Irek ★★★★★

    Bardzo, bardzo fajny hotel z profesjonalną załogą; czysto, dyskretnie, cicho, elegancko. Śniadanie nie do przejedzenia, tak pyszne i tak obfite. Polecam, walcie do DelfInn w ciemno!!!

  1. Ola Gorzelak ★★★★★

    Bardzo przyjemne miejsce. Obsługa miła i uczynna. Ładne pokoje i super lokalizacja. Śniadania rewelacja, na pewno tu wrócimy.

  2. Grzegorz Grochowski ★★★★★

    Bardzo dobry hotel nieopodal nadmorskiej promenady. Cicha i spokojna okolica. Personel bardzo miły i uśmiechnięty. Śniadania rewelacja, bardzo duży wybór. Smaczne obiady. Pokoje z łazienkami, czyste i zadbane. Meble i wyposażenie jak nowe, a materace do spania bardzo wygodne. Do morza całkiem niedaleko. Parking dla gości płatny, ale za to basen i sauna w cenie pobytu.

  3. Daria Siuda ★★★★★

    Jestem trochę zdziwiona opiniami, jadąc tutaj miałam bardzo negatywne nastawienie po przeczytaniu opinii. Obecnie przyjechaliśmy na tygodniowy urlop, muszę podkreślić, że śniadania sa podawane w formie bufetu szwedzkiego ( nakładasz ile się da i jesz co chcesz. Śniadania są naprawdę smaczne i jest w czym wybierać. Ponadto, pokoje - uważam na dobrym poziomie( niewgniecione materace, wysokiej łóżka) meble niezniszczone w bardzo dobrym stanie, łazienki są również czyste i niezniszczone. Basen wewnetrzny - super. Poza tym, parking znajduje się obok - my płacimy 60 zł za dobre, no ale to samo centrum i wszędzie znajduje się strefa płatnego parkowania. Uważam, że warto przyjechać i samej zobaczyć. Portiernia, restauracja, winda + patio są wyremontowane - naprawdę jest tu bardzo ładnie. Polecam

  1. Paulina Kanicka ★☆☆☆☆

    Hotel błędnie kreuje swój wizerunek, bliżej mu do taniego motelu niż do spa. Obsługa jest arogancka wręcz chamska pracująca jakby za karę, są wrogo nastawieni do każdego klienta, brak u nich chęci pomocy nawet w najprostszych sytuacjach. Czystość w hotelu jest na poziomie nagannym, strach zdjąć kapcie i zaglądać pod łóżko. Wszędzie kołduny kurzu, na wiatraku który służy jako „klimatyzacja” kilka cm kurzu, szafki z łazience zdezelowane oraz nie umyte po poprzednich gościach (włosy w szafce oraz rozlane kosmetyki). Nie sprawny wentylator w toalecie oraz lodówka z której unosił się bardzo nieuprzejmy zapach. Dużym minusem jest wspólny balkon z sąsiednim pokojem, sąsiedzi zaglądają do pokoju, co uniemożliwiało mi zostawienie odsłoniętych zasłon, a tym bardziej otwartych drzwi balkonowych. Hotel przyjmuje auta z innych obiektów, a dla gości hotelowych nie mają miejsc i każą miejsca szukać na własną rękę na ulicy. Materac w łóżku typu king size jest niewygodny, ponieważ jest dzielony. Deska klozetowa jest bardzo niestabilna oraz niskiej jakości co uniemożliwia komfort korzystania z toalety. Zapchane sitko w kranie powodowało małą ilość wody, pod prysznicem woda leciała raz gorąca, a za sekundę lodowata. Śniadania w hotelu były poprawne oprócz świeżości warzyw. Czytnik kart w pokoju nie działał poprawnie i nawet po wyjęciu karty i opuszczeniu pokoju światło mogło cały czas być zapalone. Przy łóżku znajduje się tylko wyłącznik na światło nad łóżkiem, a nie dla całości pokoju, nadmienię, iż nad łóżkiem typu King size znajduje się jeden halogen zamontowany po lewej stronie łóżka niesymetrycznie do całości. Brak dodatkowych gniazdek do ładowania telefonu co w dzisiejszych czasach jest absolutną podstawą w hotelu aby naładować telefon było trzeba odłączać lampkę nocną uprzednio odsuwając szafkę.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Delfin Spa Swinoujscie?

Delfin Spa Swinoujscie znajduje się przy Juliusza Markiewicza 77, 72-600 Świnoujście, Zachodniopomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Delfin Spa Swinoujscie?

Można skontaktować się z Delfin Spa Swinoujscie pod numerem +48 601 414 700

Jak można dotrzeć do Delfin Spa Swinoujscie?

Do Delfin Spa Swinoujscie można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements