Byliśmy z Mężem i Znajomymi w tym hotelu kolejny raz i napewno jeszcze wrócimy .Pani Natalia w Recepcji miła i sympatyczna i bardzo pomocna .Cała Obsada Pracowników zawsze uśmiechnięta .My mieliśmy opcję ze śniadaniami które były urozmaicone ,pięknie podane nawet najbardziej wybredni znajdą coś dla siebie .W hotelu znajduje się również Restauracja Azzurro w której dania są pyszne przygotowywane na bieżąco co można zobaczyć .Obsługa tam i kuchnia rewelacyjna. W hotelu jest kawiarnia z pysznymi ciastami ,lodami.Basen i sauny rewelacyjne uważam że również należy o tym wspomnieć . Polecam w 100 %.❤️
Zdjęcia
Opinie
-
edyta michalska ★★★★★
-
Karolina Kaczor ★★★★★
Jestem mega zadowolona z pokoju który jest czysty i pachnący. Mydło pod prysznicem super zapach jak i czyste ręczniki pachnące. Pan Tomasz super gość w recepcji .Śniadania rewelacyjne pracownicy pracują na stołówce jak mrówki. Jedzenie donoszona ba bieżąco. Wybór bardzo duży. Każdy znajdzie coś dla siebie.Jedynie faktycznie opłata za szlafroki i ręczniki na basenie. To trochę psuje i zniechęca. W innych hotelach nie spotkaliśmy sie z tym.A najważniejsze to blisko morza. Słychać szum fal z balkonu.Polecamy
-
Mc Matthew ★★★☆☆
Lokalizacja hotelu to największy atut ale sam hotel jest przeciętny. Budynek z zewnątrz piękny, pokoje czyste i nowoczesne chociaż musieliśmy dostać inny pokój bo obecny był zniszczony. Jedzenie na śniadanie dobre standardowe jak to w hotelach gdy jest w cenie. Minusy hotelu to teren dookoła niego, kompletnie niezagospodarowany a w szczególności jak ktoś ma pokój na parterze to nie ma możliwości za bardzo wyjścia usiąść sobie bo nic nie jest do tego przygotowane. Brak w hotelu szlafroka, kapci i jest tylko żel pod prysznic i mydło do rąk. Za większość dodatkowych rzeczy się płaci co w innych hotelach jest standardem. Lobby oraz bar i restauracja nie zachęcają do spędzania tam czasu. Mam wrażenie że ten hotel nie jest jeszcze dopracowany żeby móc w nim spędzać miło czas. Pokoje nie są sprzątane w standardzie chyba że to zgłosimy a nawet jak sobie nie życzymy sprzątania to i tak obsługa Azjatów wchodziła do pokoju gdy spaliśmy. Nie wrócę tam na pewno :)
-
Aga G ★★☆☆☆
Jedynymi plusami tego hotelu jest położenie tuż przy głównej promenadzie i przy plaży oraz całkiem przestronne pokoje z balkonem i klimatyzacją. Jedzenie to dramat. Codziennie to samo, nie tak samo, a TO samo, co nie zeszło poprzedniego dnia. Przez tydzień pobytu jeden raz były gotowane ziemniaki, nigdy nie było żadnej kaszy czy ryżu, w zasadzie cały czas opiekane ziemniaki pływające w wodzie. Na okrągło gotowane warzywa (i na śniadanie i na obiadokolację). Jedzenie na ciepło ledwo ciepłe. Sytuacje ratowały owoce i całkiem dobre ciasta (oczywiście codziennie takie same). Brak kawy do obiadokolacji. W restauracji brak klimatyzacji, duchota straszna. Obsługa nie znająca nawet podstaw polskiego. Idziesz na obiadokolację i dowiadujesz sie, ze już byłeś, bo pani nie zrozumiała numeru pokoju i czyjś pokój odznaczyla jako twój. Na szczęście nie robiła z tego problemu. Jeżeli nie wywiesisz kartki, że chcesz sprzątanie pokoju, to nikt nie zabierze śmieci i nie uzupełni papieru toaletowego. W pokoju papierowe kubki na herbatę czy kawę i plastikowy kubek w łazience, jak na hotel **** to dramat. Brak narzuty na łóżko. Płatne parawany, to juz totalna przesada, pierwszy raz spotykam sie z tym w hotelu. W każdym hotelu nad morzem w którym byłam, były na wyposażeniu pokoju.
-
Sebastian Kałwa ★★★★★
Rewelacyjne miejsce na wypoczynek! Platino Mare Resort & Spa to fantastyczne miejsce na relaks w Świnoujściu. Obiekt zachwyca nowoczesnym i eleganckim wystrojem, a pokoje są komfortowe, czyste i świetnie wyposażone. Dużym atutem jest rewelacyjna strefa spa & wellness z basenami i saunami, która pozwala w pełni się odprężyć. Dodatkowym plusem jest doskonała lokalizacja blisko plaży oraz smaczne i urozmaicone śniadania. Obsługa jest profesjonalna i bardzo miła, co sprawia, że pobyt jest jeszcze przyjemniejszy. Idealny wybór dla każdego, kto szuka komfortu i wysokiego standardu. Gorąco polecam!
-
Dariusz Domzalski ★★☆☆☆
Niestety, ale jedynymi plusami tego hotelu są przestronne, ładnie urządzone pokoje oraz lokalizacja. Minusy: Płatny (80zł doba), kompletnie nieoznaczony parking. Płatne ręczniki i szlafroki na basen. W czasie naszego pobytu nie działało jacuzzi. Mimo kilkukrotnego informowania obsługi w recepcji (przy basenie kompletny brak obsługi), nic z tym nie zostało zrobione. Mieliśmy wykupione dwa ręczniki basenowe, sprzątaczka podczas sprzątania zabrała jeden. Obsługa stwierdziła, że obecnie nie mają żadnych wolnych ręczników, ale dostarczą później....nie dostarczyli. Woda w basenie raczej chłodna niż ciepła. Przez cały pobyt zarówno w części męskiej oraz damskiej brak żeli w pojemnikach przy prysznicach basenowych. Śniadania w miarę ok, choć jajecznica, kiełbaski i inne dania na ciepło bardzo słabo podgrzewane (po doniesieniu do stolika były już zimne). Brak espresso w automatach do kawy. Jak na hotel reklamujący się wysokim standardem jak i wysoką ceną w którym za każdy "dodatek" trzeba płacić w ogólnym rozrachunku wypada dość słabo.
-
Gym Nastic ★★★★☆
W stosunku do tego, co można przeczytać w opiniach sprzed pół roku, wiele rzeczy się bardzo poprawiło: obsługa przemiła i bardzo pomocna, jadalnia dobrze oświetlona, pokoje czyste. Nadal można mieć zastrzeżenia do: ceny za parking i braku wymalowanych linii, co powoduje, że samochody parkują na 2 miejscach, papierowych kubków w pokojach(z patyczkami do mieszania), łazienka duża i ładna, ale brakuje miejsca na odłożenie rzeczy. Hałas z deptaku dociera także do pokoju od strony morza, ale kończy się (zwykle) przed 22.00. No i ręczniki na basen, szlafroki i kapcie jednorazowe są w hotelach **** a nawet ** za darmo! Poza tym jednak szystko jest ok. Poleciłabym, jakby te rzeczy zostały jeszcze dopracowane. Dziękuję świetnej obsłudze na 6+.
-
Justuna Zywicka ★★★★★
Hotel nowy, czysty, Pani która dopiero była 3 dzień w pracy super nas obsłużyła i wszystko wyjaśniła. Śniadania urozmaicone, obsługa śniadaniowa miła i uśmiechnięta . Balkon mieliśmy od strony promenady , myślałam że w nocy będzie głośno , ale okna są bardzo grube i nic nie było słychać . Basen całkiem spory . Jedyne co na mały minus brak jakichkolwiek sztućców lub talerzyka czy szklaneczki do kawy. Bo nie zawsze się chodzi tylko na miasto coś zjeść czy na kawę .
-
hanna ★★★★★
Właśnie wróciliśmy. Hotel wybrany na szybko w ostatniej chwili, bo nie mieliśmy jechać do Świnoujścia. Lokalizacja idealna. Bliziutko morze, promenada, sklepy, bary itp. Obsługa rezerwacji stanęła na wysokości zadania. Pokój z widokiem na morze spełnił moje małe marzenie. Sam pokój ładny, jasny, czysty, wyposażony w to co potrzeba - lodówka, czajnik, suszarka do włosów. Śniadania poprawne bo właściwie co można chcieć więcej. Chyba że ktoś oczekuje że będzie kawior i anchois.... odnosząc się do poprzednich opinii to ekspresy do kawy były dwa a chyba nawet trzeci stał w drugim końcu sali. Obsługa na śniadaniach przeważnie różnych narodowości ale bardzo miła i uśmiechnięta. Ogromne podziękowania za troskę i przyniesienie okładu chłodzącego dla syna który uderzył się w czoło jak wchodził na jadalnie. Pani z obsługi w kilka chwil zjawiła się przy nas z pomocą. To było niesamowicie miłe. Basen ładny, czysty. W brodziku dla dzieci trochę chłodna woda i to nie tylko moja ocena ale i osób które były razem z nami w brodziku. Te opłaty za ręczniki i szlafrok też zaskakujące. Chyba lepiej wliczyć to w cenę i dać szlafroki na pokoje żeby swobodnie poruszać sie po hotelu. Zresztą na recepcji w części basenowej to nikogo nie było ani jak wchodziliśmy ani jak wychodziliśmy. Mała sugestia - łącząc dwa łóżka pojedyncze fajnie byłoby je "spiać" że sobą za pomocą topera i prześcieradła na gumce, bo jeśli dziecko ma spać z rodzicami w łóżku to zwykle spi w środku a tu w środku robiła się dziura bo materace się rozsuwały. Ogólnie Hotel zostawił pozytywne wrażenie i nie wykluczam że w przyszłości moglibyśmy wrócić lub polecić znajomym.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Platino Mare Resort SPA?
Platino Mare Resort SPA znajduje się przy Stefana Żeromskiego 78, 72-600 Świnoujście, Zachodniopomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Platino Mare Resort SPA?
Można skontaktować się z Platino Mare Resort SPA pod numerem +48 918 829 055
Jak można dotrzeć do Platino Mare Resort SPA?
Do Platino Mare Resort SPA można dotrzeć, korzystając z poniższego linku