Miły klimat, smaczne dania w przystępnej cenie, sympatyczna obsługa, niektóre stoliki z widokiem na wodę. Można wynająć pokój. Niewielka wieża widokowa. Parking.
Opinie
-
Yolinka ★★★★★
-
Roman Wysiadecki ★★★★★
Przepiękne miejsce. Doskonałą obsługa. Bardzo smaczne potrawy. Duży wybór dań. Byłem już kilka razy. Zawsze bardzo smacznie i sympatycznie. Polecam rejsy katamaranem. Niesamowite widoki. Przy okazji rejsu spotyka się dużo różnych ptaków. Serdecznie polecam.
-
Iwona Kowalska ★★★☆☆
Niezgodne z opisem oferty pokoje, które są urządzone w "baraku". My zapłaciliśmy za pokój 16 mkw (tak jest w opisie oferty) dostaliśmy mikroskopijny pokoik 12, 2 mkw a to onacza, że jest on prawie w zasadzie o 1/4 mniejszy niż opiewa oferta - na dodatek ze skosami, czyli praktycznie jeszcze mniejszy..na żadnym ze zdjęć w ofercie nie ma pokoju ze skosami i oknami połaciowmi. Gdybyśmy znali prawdziwy opis - nigdy byśmy tam nie nocowali!!!! W ofercie nie ma zdjęć łazienki - nic dziwnego - jest malutka i ze skośnym dachem, co dla osób wysokich jest nieakceptowalne. Obok lustra w ramach "oświetlenia" wkręcona goła żarowka. Pokój nie jest absolutnie wart swojej ceny - no chyba, że ktoś lubi takie klaustrofobiczne pomieszczenia. Jedzenie w karczmie - bez zarzutu..ale noclegi nie polecamy, w okolicy można znaleźć naprawdę tańsze i lepsze oferty.
-
Piotr Truszczyński ★☆☆☆☆
Około południa przyszła ochota na kawę i lody. Lokal prezentował się interesująco więc wjechałem. Jestem pierwszy raz, nazwa nie kojarzy się z kawiarnią, bez zdejmowania kasku z głowy idę grzecznie zapytać, czy przypadkiem same dania rybne nie są wyłącznie dostępne. Pani potwierdziła kawę i desery ..... ale słyszę (słabo, bo w kasku), że za godzinę. Dopytuję, czy czynne jest dopiero za godzinę ? Pani odpowiada, że kuchnia jest czynna od godziny 12. Nieco zmartwiony, nie do końca świadomy dokładnego czasu, sprawdzam na telefonie i oczom nie wierzę, bo jest 11:57. Szczęśliwy mówię do Pani: czyli już za 3 minuty. Co słyszę ?: acha, nie wiem, która jest godzina. Prawie bym odjechał .... i Pani udałoby się mnie odstraszyć i pozbyć. Zamówiłem kawę americana i pucharek lodowy. Pan przynosi kawę. Czekam 2 - 3 minuty na lody. Myślę zacznę kosztować, bo całkowicie wystygnie a lody zapewne będą lada chwila. Długo delektowałem się kawą, może 15 - 20 minut. Skończyłem, szukam w telefonie kolejnego ciekawego miejsca, byłem w zasadzie pogodzony, że z zamówieniem coś nie tak i o lodach na bank zapomnieli, więc trudno - tym razem nie jest dany mi ten luksus, kawą się obędę i jadę dalej aż tu ...... lody idą po ok. 0,5 h. Dowiedziałem się, że by dostać je razem z kawą trzeba przy zamówieniu to powiedzieć a tak kawa z ekspresu była szybko a kuchnia przygotowała lody w swoim rytmie. Podczas wyjścia kolejna dziwna niespodzianka. Potykacz z informacją by czekać na obsługę ustawiony w wąskim miejscu tak, że ciężko obok niego wogóle przejść nie potrącając go. Jak wchodziłem to go nie było. Proponuję całkowicie zagrodzić biało czerwoną taśmą ostrzegawczą i napisać "przejścia brak" ;-) Duży atut to wieża widokowa. Miejsce urokliwe, zadbane, menu wygląda obiecująco ale nie sprawdzałem, za wcześnie na obiad. Może następnym razem będzie inna obsługa.
-
Robert Danak ★★★★★
Restauracja po prostu cudowna! Takiego ogromnego schabowego to dawno nie jadłem, a jak smakował... Żyć nie umierać, super że takie miejsca istnieją bo o lepszym obiedzie na trasie nie można marzyć:))
-
Bartosz Szymański ★☆☆☆☆
Lemoniada litrowa za 60 zł to totalne przegięcie. W Poznaniu to 28/30 zł, ale kto by pomyślał, że 60!? Stek medium po przekrojeniu okazał się być stekiem well done. Gulasz z dziczyzny to połączenie papki dla dzieci z grzybami octowymi. Jesteśmy rozczarowani tym miejscem, niestety któryś raz z kolei, stąd ta opinia…
-
Marta Kulesza ★★★★★
Nie nocowalismy tam, ale jedlismy i skorzystalismy z rejsu. Bardzo dobre jedzenie, duże porcję, świeża ryba, miła obsługa. Wokół piękna okolica, wiec zdecydowaliśmy sie na rejs wokół 44 wysp i było świetnie. Oplyneliśmy kilka wysp, podpłynęliśmy pod Wolin, przewodnik podzielił sie z nami wieloma ciekawymi informacjami i opowieściami. Polecam zarówno restauracje jak i rejs
-
Piotr Brodziak ★★★★★
Nie mieliśmy tam pokoju, ale jeżeli chodzi o restauracje to petarda. Świeża ryba (nie mrożonka) obiady duże i ceny przystępne. Za dwa obiady dla dorosłych i jeden dla dziecka 180zl więc całkiem dobra cena jeżeli chodzi o wielkość porcji i świeżość produktów. Poza tym piękna okolica, ciche molo i wokół sama natura. Polecam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Rybaczówka Restauracja Noclegi?
Rybaczówka Restauracja Noclegi znajduje się przy 1 Maja 23, Karsibór, 72-603 Świnoujście, Zachodniopomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Rybaczówka Restauracja Noclegi?
Można skontaktować się z Rybaczówka Restauracja Noclegi pod numerem +48 517 738 313
Jak można dotrzeć do Rybaczówka Restauracja Noclegi?
Do Rybaczówka Restauracja Noclegi można dotrzeć, korzystając z poniższego linku