Obsługa na najwyższym poziomie, bardzo miło i konkretnie
Opinie
-
Małgorzata Kuś ★★★★★
-
Maniek Sz ★★★★★
Witam. Chciałem bardzo podziękować Pani Agnieszce Wyszyńskiej kontrolerce skarbowej Referatu Podatku Akcyzowego która w dniu 30 kwietnia 2024 pomogła mi załatwić bardzo ważą dla mnie sprawę. Szczerze mówiąc ,bardzo miło byłem zaskoczony. Naprawdę profesjonalna obsługa ,miła, ,konkretna, rzetelna ,otwarta dla klienta, pomocna. .Jeszcze raz bardzo dziękuję Pani Agnieszko. A Kierownikowi II Urzędu Skarbowemu w Koszalinie gratuluje takiej osoby w zespole i bardzo bym prosił o wynagrodzenie dodatkowe tej Pani w jakikolwiek sposób bo na pewno Pani Agnieszka zasługuje na to .Pozdrawiam.
-
Wieslaw Goscillo ★★☆☆☆
Chciałem rozliczyć pit 37, a że przez kilka lat czyniło to państwo za mnie, więc wykazałem sporą nieporadność w jego wypełnieniu. Prośba o pomoc spotkała się z niechęcią panienek z okienek! Zrezygnowałem więc i rozliczyłem się w domu przez internet. Wrażenie fatalne, więc i taka ocena! Nie polecam!
-
Agnieszka Kozłowska ★☆☆☆☆
Tragedia , trzy tygodnie czekaliśmy na zaświadczenie. Dzwoniąc usłyszeliśmy że już jest w trakcie wysylania , ( oczywiście nie wysłali ) po tygodniu mąż pojechał osobiście i dostał je z przyczepiona koperta . Brak mi słów na te nasze urzędy !
-
Jan Rewkowski ★★★★★
Witam, ta opinia powinna trafić na Pana Naczelnika jak też do innych Urzędników Urzędu Skarbowego, i to dla potwierdzenia, że nasze Urzędy zmieniają się dosłownie na bardziej "Przyjazne petentom". Kilka dni temu miałem PRZYJEMNOŚĆ być obsługiwany Prze Panią z pokoju nr 419, Agnieszkę Dudę i to po godzinach jej pracy. Odłożyła swoje plany na zaraz po 15 00 (a wcale tego nie musiała robić), poczekała na moją wizytę, mile przywitała wychodząc na korytarz ( i już byłem w szoku), "poprowadziła za rękę" pomagając wypełnić dokumenty, zrobiła ich ksero (tego też nie musiała zrobić) i do tego była bardzo miła, uśmiech na ustach, spokojny głos.............. i tak można jeszcze wymieniać inne superlatywy, które mnie wówczas spotkały............ Bardzo Pani dziękuję Pani Agnieszko, za to przyjęcie, chętnie jeszcze kiedyś bym coś u Pani załatwił, ale może wolę nie, ponieważ musiałbym zamieszać w dokumentach, a z Urzędem Skarbowym "nie ma żartu", więc jednak niech pozostanie moje konto czyste. Przy okazji, aby inni urzędnicy nie byli obrażeni, że kieruję te słowa tylko do Pani Agnieszki, chcę powiedzieć, że od dłuższego czasu, naprawdę jest w Waszym Urzędzie bardzo miło, spotykam się z uprzejmą obsługą i życzliwością, pomimo moich błędów w dokumentach:) Życzę wszystkim powodzenia i serdecznie pozdrawiam Jan Rewkowski
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Drugi Urząd Skarbowy w Koszalinie?
Drugi Urząd Skarbowy w Koszalinie znajduje się przy Stanisława Moniuszki 15, 75-549 Koszalin, Zachodniopomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Drugi Urząd Skarbowy w Koszalinie?
Można skontaktować się z Drugi Urząd Skarbowy w Koszalinie pod numerem +48 223 300 330
Jak można dotrzeć do Drugi Urząd Skarbowy w Koszalinie?
Do Drugi Urząd Skarbowy w Koszalinie można dotrzeć, korzystając z poniższego linku