Wynajmowaliśmy domek letniskowy od gilusia,domek super miejscówka super blisko do morza spokój a do Mielna kawałek ,a żeby coś zjeść trzeba iść 700 metrów a jeśli ktoś nie chce chodzić jeżdżą meleksy.ogolnie super
Opinie
-
Katarzyna Mrozek ★★★★★
-
Mateusz ★☆☆☆☆
tragiczne miejsce na polu campingowym narzygane, łazienki w tragicznym stanie nawet na scianach znajdowały się odchody, nieprzyjemny zapach moczu na całym terenie obiektu, właściciele pod wpływem alkoholu oraz różnorodnych substancji odurzających kazali nam rozstawić namioty we wskazanym przez nich miejscu po czym po 20 minutach przyszli i zaczeli nas wyzywac i gadac co robimy i ze albo przeniesiemy namioty albo nas wyrzuca za brame, nie polecam nikomu przyjeżdżać do tego miejsca.
-
Adrian ★★★★★
Byliśmy na tym polu namiotowym i jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu. Właściciel bardzo miły i pomocny, codziennie rano dbano o porządek w sanitariatach. Niestety niektórzy goście nie sprzątają po sobie i nie spuszczają wody, co psuje ogólne wrażenie miejsca – ale to już kwestia kultury ludzi, a nie samego miejsca. Sam teren kempingu super – czysto, spokojnie i przede wszystkim blisko morza, bliżej niż mieliśmy kiedykolwiek wcześniej. Do Mielna jest trochę dalej, ale do centrum z sklepami i jedzeniem można dojść w krótkim czasie. Ogólnie polecam, świetne miejsce na wypoczynek.
-
Mateusz Kochanowski ★☆☆☆☆
Jedyny plus to ten, że było miejsce, sanitariaty brudne, nie sprzątane. Cena dość wysoka jak za takie warunki, właściciel kilkukrotnie wypytuje czy uregulowane zostały opłaty (raczej wszyscy już po %). Na drugi dzień brak ciepłej wody, śmietniki małe
-
Sandra Jasińska ★☆☆☆☆
Nie polecam, sanitariaty zaniedbane, brudne. Dodatkowo z godziny na godzinę inna stawka cenowa. Korzystając z płatnego parkingu trzeba mieć na uwadze że jest to lądowisko dla prywatnego helikoptera sąsiada (hollyday), operator helikoptera jak i wynajmujący parking umywa ręce od poniesionych szkód na zaparkowanym aucie. Sprawa jest kierowana do sądu.
-
Ewa ulmus ★☆☆☆☆
ciszy nocnej nikt nie respektuje, co chwilę na środku ląduje helikopter - zakurzenie na maxa - normalnie burza piaskowa w kolorze czarnym, wszystko do prania od suszących się ręczników po przedsionek i firany w przyczepie.
-
Konrad Chojnacki ★☆☆☆☆
Duża przestrzeń bez drzew. Sanitariaty tragedia - Brak ciepłej wody pod prysznicem, czystość pozostawia wieeeele do życzenia. Na plus to bardzo miła obsługa i możliwość przyjazdu o każdej godzinie
-
Kinga S ★★☆☆☆
Parking raczej niż kemping. Brak infrastruktury dla kamperów, woda tylko przy łazience, spust jeszcze gdzie indziej, prosto pod płytę szamba, dodatkowo płatne. Teren otwarty całą dobę. Daleko od wszystkiego. Towarzystwo z piwkiem w ręce od rana :(. Bardzo silnie wieje.
-
Kajetan Jasiński ★☆☆☆☆
Szkoda że mogę dac1 gwiazdkę bo jak by było to bym dał -5 toalety brudne o prysznicach nie wspomnę a na lustrach wiszą kartki wodę kochamy więc ją oszczędzamy jak umyjesz się dwa razy albo za długo to właściciel przychodzi i mówi czy też tak się kapie w domu skandal jak pada to woda stoi i straż mósi przyjeżdżać i wypompowywać ta wodę nie polecam
-
Weronika Kociołek ★★★★★
Osobiście polecam. Nie jest drogo nie płaci się dodatkowo za prąd i wodę. Fakt, że z tylu tylko jedna toaleta i jeden prysznic więc czasem trzeba iść na początek. Poza tym zupełnie nie ma na co narzekać. Psy miłe widziane. Polecam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pole Campingowe NAMIOTOWE Majka UNIEŚCIE MIELNO?
Pole Campingowe NAMIOTOWE Majka UNIEŚCIE MIELNO znajduje się przy Generała Stanisława Maczka 10, 76-032 Mielno, Zachodniopomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pole Campingowe NAMIOTOWE Majka UNIEŚCIE MIELNO?
Można skontaktować się z Pole Campingowe NAMIOTOWE Majka UNIEŚCIE MIELNO pod numerem +48 604 375 666
Jak można dotrzeć do Pole Campingowe NAMIOTOWE Majka UNIEŚCIE MIELNO?
Do Pole Campingowe NAMIOTOWE Majka UNIEŚCIE MIELNO można dotrzeć, korzystając z poniższego linku