Byliśmy na obiedzie z okazji rocznicy. Rosół z kaczki dobrze przyprawiony, esencjonalny. Natomiast halibut smażony i pierś kacza zjadliwe ale raczej bez zachwytu. Natomiast kaszotto którym je podano niezjadliwe, dziwny mdlący oleisty smak. Nie zjedliśmy. Nawet herbatka zimowa babuni niezbyt udana, o niebo lepszą piliśmy w Stałym Lądzie w Mielnie. Zapłaciliśmy 240zł i wyszliśmy zdegustowani i zniesmaczeni. Szkoda.
Zdjęcia
Opinie
-
Marek Cybowicz ★★★☆☆
-
Kacper Czarnecki ★★★★★
Okropne miejsce, okropnie się najadłem, zjadłbym więcej bo dania, które zamówiłem - Tatar wołowy, Żurek, golonka w piwie oraz do picia herbata zimowa były obłędne. W milczeniu jedliśmy by delektować się wyrazistymi smakami, nic dodać nic ująć. Polecam serdecznie a teraz muszę poleżeć po tej uczcie.
-
Patrycja Majewska ★★★★★
Wybraliśmy się na szybki obiad, cudowny klimat takiego swojskiego miejsca Pyszne jedzonko zamówiliśmy Tatara któremu nic więcej nie trzeba po prostu cudo. Później żeberka i stek wieprzowy z kością. Mięso cudownie rozpływało się w ustach i przy kompozycji idealnie dobranych dodatków po prostu mistrzostwo Polecam
-
Dorota ★★★★☆
Na realizację zamówienia czekaliśmy 40 minut. Wody mineralne zostały przyniesione już otwarte, co jest dla mnie minusem (kelner albo powinien otworzyć butelki przy kliencie, albo butelki powinny być zamknięte). Nie ma już niestety pajd ze smalcem jako gratisowego poczęstunku. Na szczęście jedzenie było przepyszne. Pierogi z kurkami rewelacja. Pierś z kaczki bardzo dobra.
-
Jolanta Pospiech ★★★★★
Super miejsca z klimatem przepyszne jedzenie na które krótko się czeka, obsługa bardzo uprzejma ,blisko centrum, jedynym malutkim minusem była muzyka nie pasowało mi do klimatu ale to jest taki malusieńki minusik ogólnie 10 /10
-
Jaki Taki?! TV ★★★★★
Golonka kozak. Sałatka z grillowaną gruszką również. Wielki plus za Pilsner Urquell lany. Także co? Polecam!
-
kinia_life_is_beauty Happy Iness ★★★★★
Restauracja położona przy muzeum i skansenie. Miejsce klimatyczne, poniekąd zabytkowe. Bardzo dobre jedzenie, bardzo sympatyczna obsługa. Warte odwiedzenia i warte skosztowania proponowanych dań. Restaurant located next to the museum and open-air museum. An atmospheric, somewhat historic place. Very good food, very friendly service. Worth a visit and worth sampling the dishes on offer.
-
Kate (Cleo) ★★★★★
Gospoda to moja miejscówka. :) Uwielbiam spędzać tam czas z rodziną i przyjaciółmi. Tworzycie wyjątkowy zespół i tym samym niesamowicie dobry klimat. Obsługa na najwyższym poziomie i w pięknych uniformach, a jedzenie jest naprawdę wyśmienite. Jadłam tu wiele potraw i mogę polecić z czystym sumieniem: steki rare (krwiste) wysmażone w punkt, deska serów czy biesiada mięs jest obłędna! Golonka, kaczka, żeberka, zupy (szczawiowa z jajkiem czy żurek), lemoniady, np. gruszkową i oczywiście desery. Niestety byłam zbyt pochłonięta atmosferą spotkania i jedzeniem, aby uwieczniać wszystko fotkami, ale kilka udało się zrobić zanim potrawy zniknęły ze stołu. :) Polecam! Z przyjemnością zawitam ponownie! :) Dziękuję, że Jesteście!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Gospoda Jamneńska?
Gospoda Jamneńska znajduje się przy Młyńska 37, 75-420 Koszalin, Zachodniopomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Gospoda Jamneńska?
Można skontaktować się z Gospoda Jamneńska pod numerem +48 512 000 506
Jak można dotrzeć do Gospoda Jamneńska?
Do Gospoda Jamneńska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku