Będąc na zakupach szukałam konkretnych rzeczy, więc poprosiłam na sali sprzedaży o pomoc. Rozmawiając z panią do naszej rozmowy wtrąciła się inna pani, traktując mnie jak powietrze. Poczułam się nieswojo zresztą jak pani, która mi pomagała. Zakupy zrobione, ale niesmak pozostał.
Zdjęcia
Opinie
-
Izabela ★★☆☆☆
-
Paula Abakumow ★☆☆☆☆
Niestety moja ostatnia wizyta w sklepie była bardzo nieprzyjemna. Podczas zakupów w dniu 20.11. w godzinach wieczornych byłam świadkiem bardzo nieprzyjemnej sytuacji. Pracownica, starsza pani, w niegrzeczny sposób komentowała pracę innych pracowników i odnosiła się do nich z wyraźną nieuprzejmością. Takie zachowanie tworzy nieprofesjonalną atmosferę w sklepie i zdecydowanie psuje wrażenia z zakupów. Mam nadzieję, że obsługa zostanie objęta odpowiednimi standardami komunikacji.
-
Alberta Miauczyńska ★☆☆☆☆
Chamska obsługa wygania ze sklepu na 15 min przed zamknięciem
-
Iza ★★★★★
Bardzo fajny asortyment w sklepie, obsługa zawsze pomocna i przemiła.
-
Klaudia ★★☆☆☆
Sklep piękny, przejrzysty i ułożony w dostępny sposób, obsługa przemiła, ale to że pracownicy i klienci muszą co roku znosić te upały w sklepie nie motywuje, ani do zakupów, a już tym bardziej do przymierzania czegokolwiek…
-
Jarosław ★★☆☆☆
Dzień dobry, jestem klientem HalfPrice Koszalin. Dzisiaj próbowałem dokonać zakupu. Tylko jedna z 5 kas była otwarta, za nią stała miła dziewczyna, która została się obsługiwać, jak może najlepiej. Jednocześnie na sklepie widziałem co najmniej dwie inne pracowniczki, kurier chodziły między półkami. Kolejka była na 5 osób, na obsługę czekałem 7 minut. Pozostałe dwie pracowniczki widziały klientów czekających do kasy, a żadna nie wykazała inicjatywy, by nas obsłużyć. Pani zza kasy poprosiła jedną z koleżanek o pomoc, a ta w odpowiedzi stwierdziła, że "kolejka wcale nie jest długa". Powiedziała to głośno, z pretensją, klienci to słyszeli, na koniec dodała "a co zrobisz, jak nie będzie miał co kto pomoc". Powyższe bardzo mnie i nie tylko mnie obruszyło, na tyle, że zwykle nie piszę opinii, a teraz postanowiłem zrobić wyjątek. Proszę o pouczenie pracowników, że klient przede wszystkim i kasy powinny być obsadzone adekwatnie do zapotrzebowania. Uważam, że czekanie w kolejce ponad 5 minut, szczególnie będąc trzecim w kolejce jest niedopuszczalne. Pracownicy powinni być zespołem i się wspierać, a nie rugać, a szczególnie publicznie. Pani kasjerka była bardzo miła i się starała, informacja o promocjach itp., a pani robiąca łaskę w mojej opinii jest niekulturalna i przełożeni powinni z nią na ten temat porozmawiać. Ufam, że to jednostkowy przypadek i więcej się nie powtórzy. Niedługo znowu będę w sklepie i to sprawdzę.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres HalfPrice?
HalfPrice znajduje się przy Paderewskiego 1, 75-900 Koszalin, Zachodniopomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do HalfPrice?
Można skontaktować się z HalfPrice pod numerem +48 887 472 500
Jak można dotrzeć do HalfPrice?
Do HalfPrice można dotrzeć, korzystając z poniższego linku